Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Raganele , kokios tos baltos fainuoliškos wub.gif Aš turbūt įsimylėjau baltą BG vilną... Nu taip gerai ji veliasi. O tą auselinį bandysiu ir aš būtinai thumbup.gif . Man tokia forma laaabi patinka: aukštas užkulnis ir patogi keltis thumbup.gif
Saulyte2 , gražūs tavo tapukai thumbup.gif
Atsakyti
lateksavimui tinka TIK sintetiniai teptukai, kurie turi buti plaunami TIK po saltu vandeniu. kol tai isiaiskinau ne viena teptuka jau po pirmos dozes tekdavo mesti.
aisku, apsilateksuoja ir apsivelia, bet man labai patogu. iki tol lateksuodavau su kartono gabaleliu, bet turetas lateksas buvo tirstesnis nei dabartinis.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 06, 13:32)
Juperi, man tai tavo tas komplektukas, kur kepuriukas, skarele mmmmmmm buvo, namioka supratai, tep, kad lauk tematikos.

unsure.gif unsure.gif niciego niepanimiauuu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 06, 14:04)
unsure.gif  unsure.gif niciego niepanimiauuu tongue.gif


o tu B grupes vitaminu pagerk biggrin.gif
(tas komplektas, kur tavo drauge pozavo).
Atsakyti
Raganėle, jau koks grožis wub.gif
Saulyte2, fainulkos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 06, 14:17)
o tu B grupes vitaminu pagerk  biggrin.gif
(tas komplektas, kur tavo drauge pozavo).

nu tai pamiontku tiek... tada gi su Muza veliau...taip skanu velt buvo... laukia savo seimininkes ...jeigu neras- tai rudeni planuoju parodoj sudalyvaut...nukeliaus ten



merginos...as visai nebemoku gyyyrt...ale jau gal ir senstu- kad nei kritikuot nebegaliu.... vien zodz viena tema i prieki- giriu visas iskart, vienu kartu...OK??? GIRIU...Grazu... ir negali buti negrazu- kai vilna paemusiai moterytei i rankas- net pasirdzius kutena...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 06 balandžio 2011 - 13:28
raganėle, gražus dekoras tavo tų tautodailininkiškų smile.gif

kada tutiek laiko randi velt? Kiniečius samdai?
Atsakyti
Ačiū už klumpytukų pagyrimus wub.gif galvoju kaip čia patobulinus kad leliukam ant kojytės laikytųsi geriau - gumytės raištukai...

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 06, 13:51)
raganėle, gražus dekoras tavo tų tautodailininkiškų smile.gif

kada tutiek laiko randi velt? Kiniečius samdai?

ne, uzbekus biggrin.gif kad vaikai į darželį išėjo, mažylė va parpia nuo 11, lauke lyja - spėjau suvelt, sufotkint ir dar pablogint, einu sriubos virt kol nepabudo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 06 balandžio 2011 - 14:04
QUOTE(raganele @ 2011 04 06, 15:03)
parpia nuo 11

ohoooo bigsmile.gif mamytukui pasiseke
Atsakyti
raganele, grazios ir mazytes ir dideles, labai fainai kartu atrodo wub.gif
Saulyte2, dailios 4u.gif

Nesuprantu kas atsitiko, kodel sruogeles (nezinau kokios,Woolas kaip kompensacija-dovanele komplekta atsiunte) pakeite spalva, turejo buti rudos, o gavosi pilkos g.gif -

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dago: 06 balandžio 2011 - 14:30
Dago, jos tiesiog pagavo vidaus spalva, matyt imlesnes nei virs.vilna
p.s. manau, kad cia linas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 06 balandžio 2011 - 14:34
Katinyti, tai aš tau galiu padovanot tos bg vilnos pabandymui. Ką tu ten iščiupinėsi, pavelt reikia smile.gif . Pas mane dar 26 mic. yra, violetinė 29 mic dažyta, karšinio dar nei vieno nebandžiau, tai abiejų turiu, ir pilkos sluoksnos 30 mic. Nežinau kokiais svoriais tavo tie darbeliai, kai ne tapkės tai tikiuos, kad mažiau vilnos reikia ax.gif
Šiaip ir Kadabrai visai vertėtų pabandyt storesnę bg, ten gi visai kitos veislės avių vilna.
Atsakyti