Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 06, 11:18)
O pomidorai tai dar neužaugo, neturim  kuom mėtytis biggrin.gif . O ir šiaip atrodo, kad niekas čia jais nesimėto 4u.gif


kam gincytis, tuolabiau, kad dviese diskutuojam biggrin.gif
myliu, sveciuosna laukiu, arbata/kava vaisinsiu (i batus neziuresiu tongue.gif ) 4u.gif
p.s. veliu slepeciukes, delioju sluoksna, sirdis dainuoja, tik saules nera...
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 06, 11:22)

p.s. veliu slepeciukes, delioju sluoksna, sirdis dainuoja, tik saules nera...

pavydžiu pavydžiu ax.gif ir aš nooooooooriu, ale nakties reik laukt, kol visi sumigs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 06, 11:22)
kam gincytis, tuolabiau, kad dviese diskutuojam  biggrin.gif
myliu, sveciuosna laukiu, arbata/kava vaisinsiu (i batus neziuresiu  tongue.gif ) 4u.gif
p.s. veliu slepeciukes, delioju sluoksna, sirdis dainuoja, tik saules nera...

diskutuokit...paskaitinejam... tuo klausimu neturiu ko pasakyt... dukriukas-jau ne leliukas ir jau greiciau panele, nei paaugle...kaip manot? 17-ka gi jau yra... ale veltinio tapkes tai oiii kaip megsta... Kaledom dovanu -pasipraso...
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 06, 12:22)
kam gincytis, tuolabiau, kad dviese diskutuojam  biggrin.gif
myliu, sveciuosna laukiu, arbata/kava vaisinsiu (i batus neziuresiu  tongue.gif ) 4u.gif
p.s. veliu slepeciukes, delioju sluoksna, sirdis dainuoja, tik saules nera...


Tai jau teks pačiai pas mane ruoštis 4u.gif . Aš kaip ir mano vaikas alergiška katėms, laike pusė valandos pradedu nepaliaujamai bliaut biggrin.gif , galiu likt nesuprasta arba nosinių paką prie arbatos paruošk smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 06, 12:54)
Tai jau teks pačiai pas mane ruoštis 4u.gif . Aš kaip ir mano vaikas alergiška katėms, laike pusė valandos pradedu nepaliaujamai bliaut biggrin.gif , galiu likt nesuprasta arba nosinių paką prie arbatos paruošk smile.gif .


zinau ka tai reiskia, turejau draugu seimyna su tokia alergija, tai pas juos vienkartines nosines dezemis ejo, kadangi ir patys neabejingi buvo keturkojams (kankinosi zmones, kol sirdis pagaliau leido visiems naujus namus surasti).
o as tokius brudus ( biggrin.gif ) myliu wub.gif , dar, tiesa, jei pinigine leistu, tai ir is Kikos (megoj) ara namo parsitempciau, nes fainai su ja pasikalbu nuejus, vriedna tokia - tai sutariam tongue.gif .
Besijuokianti, rasim roda, gal kur lauke, ant zolytes, ant terasos kavytes/arbatos pagersim, gal ka dar i svecius pasikviesim, ane? - temu kaip ir yra, taip, kad tegu tik isyla labiau 4u.gif
Atsakyti
Labas rytelis, man tik rytas biggrin.gif ką tik atsikėliau nes dirbau naktines, bet niekaip prabust neina o dar lauke lyja, kaip pavydžiu kas turi laiko velti, aš mažai laiko turiu, o dar ir namuose darbų pilna, šiandien planavom malkas pjauti, bet lyja, faina kad sugalvojot daryt konkursą, aš kaškada dalyvavau meškiukų konkurse, norėčiau bet abejoju ar spėčiau ir dar nevisada minčių būna g.gif reikia laukti kol ateis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 06, 13:05)
Besijuokianti, rasim roda, gal kur lauke, ant zolytes, ant terasos kavytes/arbatos pagersim, gal ka dar i svecius pasikviesim, ane? - temu kaip ir yra, taip, kad tegu tik isyla labiau  4u.gif

oi silk , saulyte, silk.... namioka supratot? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
rasim roda, gal kur lauke, ant zolytes, ant terasos kavytes/arbatos pagersim, gal ka dar i svecius pasikviesim, ane? - temu kaip ir yra, taip, kad tegu tik isyla labiau 

blush2.gif , bet taip norėtusi prisiplakti , tik kad jūs gyvenat kažkur man nesuprantamose teritorijose , o aš nevairuojanti blush2.gif ax.gif . Taip norėč ta bulgarska stebukla pačiupinti gyvai kada ax.gif
Atsakyti
Žolla kažkada Kaunan ruošias, gal kaip nors tada.
Kadabriuk, su tavim tai anksčiau teks, aš pažadus tęsiu, tik nuo diedo priklausau, nes kompuose nebaisiai susigaudau. Bet ant dienų perrašys tą kompaktuką gal...
Atsakyti
Mano mažiai veltinius be problemų nešioja ir darže ir namie.
Va, suvėliau klumpytukus su auseliniu šablonu biggrin.gif
user posted image

Bulgariška 28 mic. ale kiek čia ji susitraukė nežinau, nes čiut ne su pincetu velt reikėjo lotuliukas.gif man tai patinka ta vilna - ilgaplakė, lygi gan kasa.
Šiaip matyt baltiem baltas fonas netinkamas fotkinimui, tai va kartu su masteliu:
[user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 06 balandžio 2011 - 12:22
raganele gražu, pamiršau kad turiu nuvėlusi tapkes rolleyes.gif


user posted image
Atsakyti
Tapuku grozis wub.gif
Smagu, kai tarp plepesiu ne i tema, kas ikelia ir slepeciu biggrin.gif

QUOTE(Juperi @ 2011 04 06, 13:09)
oi silk , saulyte, silk.... namioka supratot? mirksiukas.gif


be muzu nepriimu biggrin.gif
Juperi, man tai tavo tas komplektukas, kur kepuriukas, skarele mmmmmmm buvo, namioka supratai, tep, kad lauk tematikos.

QUOTE(Katinytis @ 2011 04 06, 13:11)
blush2.gif  , bet taip norėtusi  prisiplakti , tik kad jūs gyvenat kažkur man nesuprantamose teritorijose , o aš nevairuojanti  blush2.gif  ax.gif . Taip norėč ta bulgarska stebukla pačiupinti gyvai kada  ax.gif


pas mane ner ka ciupineti biggrin.gif , ale zoles bus, gal kas is miesto vaziuos g.gif , o jei ne, tai gal iki kokiu ringaudu dasigautum, o nuo sankryzos galetu ir Besijuokianti paimti g.gif kaip galvoji?
o jei rimtai, merginos, tai gal kuriai reikia to bg topso 26mikr., as mielai perleisciau- uz kaina be siuntimo mokescio. na, neprilipo jis man cool.gif .
Kazkas pamenu lyg vilnos ir norejo cool.gif

p.s. Besijuokianti, tai as to kompakto tai butinai noriu, ale pasimetu prie tu disku lentynu parduotuvese, tai sakau, kad as gal kaip nors kitaip tau atsilyginsiu. O saviskius tai dabar saugau kaip kiausus kokius prie velykas, nevedu darzan, bijau visokiu zarazu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 06 balandžio 2011 - 12:34