Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Dzūkel, tai galima čiulbancį paukščiuką etno motyvais velt. Tau tie žvėriukų ir kitokių gyvių snukeliai tokie gražūs ir išraiškingi gaunąs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 06, 08:12)
Sandia, čia jau konkretus darželis išsidirbinėja. Nes esu vėlus vaikučiams, kurie tikrai žinau nešioja veltus tapukus darželyje ir problemų nekyla.

Pritariu Besijuokianti,mano pacios du vaikai nesioja darzely ir viskas ok thumbup.gif tik patartina i darzeli be raisteliu nes delto tai aukletojos skundziasi kad atsirisineja ,tai padariau be uzrisimo ir nebesiskundzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2011 04 06, 08:38)
Pritariu Besijuokianti,mano pacios du vaikai nesioja darzely ir viskas ok  thumbup.gif  tik patartina i darzeli be raisteliu nes delto tai aukletojos skundziasi kad atsirisineja ,tai padariau be uzrisimo ir nebesiskundzia smile.gif


nu pas mane įmaunamos, tikriausiai auklytei nepatinko vaizdas lotuliukas.gif na nieko namie dabar sunešios - ir kamuolius spardo ir laksto nei smunka nei slysta
user posted image
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 05, 18:09)
Juperi , nu nepergyvenk taip lotuliukas.gif  Aš iš savo pakraščio vienut vienutėlė. Ar man irgi  ieškoti  pagelbos? saulytė2 ir sagdo dar arčiau manęs būtų...
bulaukiux , fainuolės gavosi tapukės thumbup.gif .



O aš? Aš juk netoli saulytės bigsmile.gif Ir nuo tavęs lyg 100 km tiktai g.gif
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2011 04 05, 22:24)
nea, ne manosioms, draugės pupoms čia. Manosios šiaip irgi nesiskundžia tapukių pasirinkimais  biggrin.gif va sūnelis zyzia, kad jam dar vienų reikia darželiui, kažkodėl raudonų g.gif


Mergaitės, aš irgi sugadindavau teptukus, neišsipaudavo ir mesdavau lauk. Pas vyrą radau parolono maždaug 1,5 cm storio. Nu liuks. Atsikerpu gabaliuką, labai gerai tepasi ir negaila
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 04 06, 08:19)
juperi, laikyk dzūkų kraštą biggrin.gif
Gi sakiau, man acibodo...... tiksliau kažkur giliai viduij tas noras yra, alia, kad paukštukai čiūlba ir visa kita rolleyes.gif
Gražiai veliat, taip ir toliau 4u.gif  biggrin.gif

sakai atcibodo...? g.gif taigi laiko daaaaa bus- maz sugrys tas noras su viskam??? g.gif nepasduok ,moterie mirksiukas.gif

ale ku cia as roztaunu- pati nesenai vilnos pusen net paziuret nenorejau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 06 balandžio 2011 - 08:26
Jei lateksas tirštas, tai gerai tepasi peiliu ar kokiu panašiu daiktu. Bet dabar nusipirkau naują buteliuka, tai baisiai skystas. Atradau, kad pirmas sluoksnis labai gerai užsitepa vienkartiniu šaukšteliu. Po truputėlį semi ir pilstai atsargiai. Tik antro tai jau geriau taip nepilstyti, nes labai greit bėga į šalis ir yra pavojus visus šonus aplaistyt. O teptukai tai tikrai tik gadinasi.
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 04 06, 09:21)
O aš? Aš juk netoli saulytės bigsmile.gif Ir nuo tavęs lyg 100 km tiktai g.gif
Papildyta:

Nu kaip aš taip doh.gif , pamiršau, kad Molė dar iš Žemaitijos doh.gif . blush2.gif Bet aš pati vis labiau abejot pradędu dėl savęs... Man irgi reik mūzą pagaut už kojos, kad minčių atsirastų. Ne kiekvieną dieną idėjos ateina.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 06, 09:54)
Nu kaip aš taip doh.gif , pamiršau, kad Molė dar  iš Žemaitijos doh.gifblush2.gif  Bet aš pati vis labiau abejot pradędu dėl savęs... Man irgi reik mūzą pagaut už kojos, kad minčių atsirastų. Ne kiekvieną dieną  idėjos ateina.

as jau ir i darba eidama si ryta bandziau Muza gaudyt...sukasi galvojai, vizualizuojasi, bet ...aisku viena, savo "braizo" nepaslepsiu
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 06, 08:12)
Sandia, čia jau konkretus darželis išsidirbinėja. Nes esu vėlus vaikučiams, kurie tikrai žinau nešioja veltus tapukus darželyje ir problemų nekyla.


Besijuokianti, Sandia, cia as del darzeliu isiterpsiu:
kai kurie darzeliai labai ziuri, kad vaikai butu su ortopedinemis basutemis (nors velgi daug nuomoniu kas geriau: ar basa peda, ar suformuotu supinatoriumi, tvirtu uzkulniu sandaliukai). Mano didziajam buvo irgi liepta (tiksliau man) atsinesti auktu uzkulniu, itvirtinanciu kojyte basutes. Na, cia is tikruju neissidirbinejimas, yra gi tame tiesos - veltinis ir nusiminti gali, ir nematysi kaip tas vaikas kojyte stato.
As jau kazkada rasiau, bet pasikartosiu (ir vel mane galesite apmetyti pomidorai) - as manau, kad mazuliukams geriau ortop.basutes arba basa koja (bet taip juk darze nevaikscios). Va, kokia busiu dabar nepopuliari biggrin.gif
Tai ekologiska, tai artima kunui, naturalu, del sio kanto net gincytis neverta, bet as palieku tai velesniam amziui ir suaugusiems.
Papildyta:
QUOTE(Juperi @ 2011 04 06, 09:58)
as jau ir i darba eidama si ryta bandziau Muza gaudyt...sukasi galvojai, vizualizuojasi, bet ...aisku viena, savo "braizo" nepaslepsiu


nebent koki bliuda veltum biggrin.gif
Atsakyti
As jau kazkada rasiau, bet pasikartosiu (ir vel mane galesite apmetyti pomidorai) - as manau, kad mazuliukams geriau ortop.basutes arba basa koja (bet taip juk darze nevaikscios).

Tai kad apavas, kuris yra be siūlų prilyginamas ortopediniam. Čia kaip vilnonės kojinės, jos netgi labai rekomenduojamos, nes dėl šiurkštumo yra stimuliuojami padai. O basa koja ar su kojine ar ne - skirtumo nėra. Užsieny ortopedinė avalynė nėra tiek populiari kaip pas mus. Labai gerai žinau, nes man labai artimų žmonių vaikai turi bėdų su pėdutėm ir labai išsivysčiusioj šaly gyvena, beje patys yra medikai. Ir ten nieks ortopedinės avalynės nerekomenduoja, vaikai visur laksto su kojinėm, nesvarbu kokiom, svarbu be siūlių... Viena išlyga - individualiai vaikui gamintas ortopedinis apavas, jam lyg ir prioritetas.
Bet jei tuomet kai darželiuose aatjungiamas šildymas, į tokią individuliai gamintą ortopedinę basutę bus dar dedamos storos kojinės (kad vaikui kojos nešaltų), visas ortopedinis pritaikymas eina šuniui ant uodegos, nes jau visai kitaip pėda tokiams tokiam batuke išsidėstys. Supinatorius esantis nors kiek nevietoj, vietoj naudos, daro labai didelę žalą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 06 balandžio 2011 - 10:09
ai, Besijuokianti, kad jau as cia parasiau ne i tema, tai nors tu tiek daug nerasyk tongue.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
O ko ne į temą? Labai netgi į temą, ar veltinio avalynė sveika ar ne. Mano mažė gan stirpiai suka vieną koją vidun, tai labai nustebau, koks skirtumas tarp ortopedų nuomonės mūsuose ir Amerikoj. Beje, mano tai visada tik tuos masiškus ortopedinius batukus ir nešiojo, kitokių net ir nėra turėjus. Ir man ne kartą kilo ir nuolat vis kyla klausimas, gerai veltinio tapkės vaikams ar ne...

O pomidorai tai dar neužaugo, neturim kuom mėtytis biggrin.gif . O ir šiaip atrodo, kad niekas čia jais nesimėto 4u.gif
Atsakyti