Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

faina, kad mūsų tiek, bus į ką akis paganyti smile.gif

dėkui už pagyrimus aciuks.gif
Atsakyti
bulaukiux grazios bigsmile.gif


Dar ryt reiks baigt mucint man tas is BG vilnos. Seip, kaip ir tikejausi man traukiasi maziau nei yprasta, bet to ir reikia.Ne vaikisku - moterisku ir nepelenisku. Tai viskas kaip ir gerai. Bet dar reikia viena ismiera sumazint, o jau vaikai i vonia eina praustis, tai man reikia baiginet velimus.

Siandien dar ciut ne bulvini maisa vilnos parsitempiau. Baltos. Tai va - dazysiu. ax.gif


Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 05, 21:26)
Siandien dar ciut ne bulvini maisa vilnos parsitempiau. Baltos. Tai va - dazysiu.  ax.gif


o tai kokia cia vilna, kad tep maisais biggrin.gif ?
dazysi sodyboj, cheminukais ar naturaliai?
Atsakyti
Belaukiux, gražios ryškios kvietkuotos wub.gif aš irgi baigiau dvejas mergaitiškas iš abiejų spalvų bulgariškos, šlapios laukia latekso, aš baigiau sugadint visus teptukus nuo dekupažų, kuom tą gumą tept doh.gif
Trakšt, tavo elfinės netrakštiškos biggrin.gif bet gražios, matyt negražiai tau neišeina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 05, 21:26)


Siandien dar ciut ne bulvini maisa vilnos parsitempiau. Baltos. Tai va - dazysiu.  ax.gif

sluoksnos ar karšinio?

dėkui visoms 4u.gif
Atsakyti
va nupyškinau šlapias nelateksuotas vaikiškas:
user posted image
sluoksna dažyta bulgariška abiejų traukėsi apie trečdalį
Atsakyti
Ragalnėlės vaikučiai turbūt kasdien naujais bateliais tapsi po namus mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 05, 21:20)
Ragalnėlės vaikučiai turbūt kasdien naujais bateliais tapsi po namus  mirksiukas.gif  biggrin.gif

nea, ne manosioms, draugės pupoms čia. Manosios šiaip irgi nesiskundžia tapukių pasirinkimais biggrin.gif va sūnelis zyzia, kad jam dar vienų reikia darželiui, kažkodėl raudonų g.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 05, 21:40)
Belaukiux, gražios ryškios kvietkuotos wub.gif aš irgi baigiau dvejas mergaitiškas iš abiejų spalvų bulgariškos, šlapios laukia latekso, aš baigiau sugadint visus teptukus nuo dekupažų, kuom tą gumą tept  doh.gif
Trakšt, tavo elfinės netrakštiškos biggrin.gif bet gražios, matyt negražiai tau neišeina smile.gif



As naudoju blynukus likusius iskirpus tapkej skyle, kaip vienkartinius, bet po viena pora tapkiu stengiuosi nelateksuot, tai gan taupiai gaunasi.

Aciu uz pagyrima 4u.gif Del praktiskumo, tai jos visai praktiskos. Draugei ir brolienei esu tokias padarius. Nesiskunde. Man pats dizainas nilabai. biggrin.gif
Atsakyti
raganele, bulaukiux - puikios wub.gif
o aš kai saviškį į darželį nuvedžiau su veltom,tai man sako -tokios netinka schmoll.gif reik pirktinių doh.gif atseit šitos slidžios bus - nors jos teptos lateksu ir tikrai neslysta...
Atsakyti
Sandia, čia jau konkretus darželis išsidirbinėja. Nes esu vėlus vaikučiams, kurie tikrai žinau nešioja veltus tapukus darželyje ir problemų nekyla.
Atsakyti
juperi, laikyk dzūkų kraštą biggrin.gif
Gi sakiau, man acibodo...... tiksliau kažkur giliai viduij tas noras yra, alia, kad paukštukai čiūlba ir visa kita rolleyes.gif



Gražiai veliat, taip ir toliau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti