Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Veliam... grožimės...dalinamės patirtim...

user posted image

Atsakyti
trobele trobele, kas trobelėje gyvena?
Atsakyti
Paštas rasa.ea@gmail.com Juperi - supernatūralistinės biggrin.gif

Corrie, gražios gėlytės ant tapkučių - ten nertos? Šabloną auselinį, tai matyt smarkiai siaurinti reikia, ten gi visai neišsikerpa nieko, visa vilna į plotį lieka g.gif ketinu ir aš vaikam tokias pabandyt, gal klumpiukai bachūriukui geriau bus nei balerinkės biggrin.gif

Konkursui tai ir man jūra banguoja, tik netapkinė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 03, 12:24)
Paštas rasa.ea@gmail.com Juperi - supernatūralistinės  biggrin.gif


raganele, neskubek siusti, as savo antra damusiu, tai jungsiuosi prie jusu su nuotraukom. mano bg temoj viena pabaigta ikelta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 03, 12:24)
Paštas rasa.ea@gmail.com Juperi - supernatūralistinės  biggrin.gif



Konkursui tai ir man jūra banguoja, tik netapkinė  biggrin.gif

aciu 4u.gif
sitie plaukeliai labai lauke fotogtafuojant issiryskino- o realiai nera jos tokios "apzele" blush2.gif

man tai jura kazkokia mistika...toli ji man-oiii kaip toli...matot, kad man molis ir dirvozemis arciau dusios lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal visai smagu būtu sudalyvauti konkurse blush2.gif
Atsakyti
Kadabra, patraukė ant baltumų? Pasigendi sniegui nutirpus? lotuliukas.gif Labai elegantiška lengvutė tapkė, gaila kad viena biggrin.gif aš kartu kočioju ir formuoju, po vieną niekaip vienodų nepadaryč.

Su laiškais į Bg neskubu, nėr kada kol kas kirilica užsiimt - einam šiltnamio kraustyt į kitą vietą biggrin.gif
Atsakyti
Juperi , patalpoj nuotrauka geresnė gavosi. Iš kart vaizdas kitoks. Lauko nuotraukoj tapukai tokie grubūs atrodo ax.gif Mat kaip reik mokėt ir nufotkint dar g.gif .
Kadabra , nu laabai jau graži wub.gif . Aš veliu visada abi iškart. Jei lieka nedaveltos, tai abi toj pačioj pozicijoj.
Atsakyti
raganele, aplankiau jūsų blogą, taaaaaip patiko, ten ir pamokėlę tapciukų radau lotuliukas.gif Tiesiog provokuojat pabandyti velt tapciukus ax.gif
Tik nelabai suprantu ką duoda tos ausytės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 03, 12:24)
Paštas rasa.ea@gmail.com Juperi - supernatūralistinės  biggrin.gif

Corrie, gražios gėlytės ant tapkučių - ten nertos? Šabloną auselinį, tai matyt smarkiai siaurinti reikia, ten gi visai neišsikerpa nieko, visa vilna į plotį lieka  g.gif ketinu ir aš vaikam tokias pabandyt, gal klumpiukai bachūriukui geriau bus nei balerinkės  biggrin.gif

Konkursui tai ir man jūra banguoja, tik netapkinė  biggrin.gif


juperi, labai grazios tapkes, ir forma labai labai grazi:)
pabandziau siandien vyrui su ausytem, truputi pasiaurinus, tai gavos beveik lastai:))
labai ilgos ir siauros, tai is ilgio cm lieka, o va plotis taip graziai aptempia. bet formavimas man visvien juodas miskas doh.gif reikes kaip nors graziai prisiderint kad kas paprotintu gyvai blush2.gif
gelytes ant tapuku tai sukarpiau nusipirkus juostele, bet ten nelabai panasu i nerini buvo. bandziau privelt, bet prikibo ir isivele tik prisiuvus.

konkursui man irgi geliu zydejimas smagiau butu, arba zydinti pieva, bet su jura sunku butu:))
Atsakyti
QUOTE(corrie @ 2011 04 03, 17:24)
pabandziau siandien vyrui su ausytem, truputi pasiaurinus, tai gavos beveik lastai:))
labai ilgos ir siauros, tai is ilgio cm lieka, o va plotis taip graziai aptempia. bet formavimas man visvien juodas miskas doh.gif

Betgi vyrui vėlei smile.gif , tai sodink jį patogioai į fotelį, įmauk į tuos lastus ir formuok. Pats geriausias kurpalis bigsmile.gif
Tai matyt ir iš ilgio reikėjo mažesnį šabloną daryt.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Griztu po savaitgalio, o senu namu langai uzkalti, gerai, kad naujus suradau. Aciu juperi 4u.gif


As dalyvauju. Tik nelabai man aisku, kas vertins konkursantes. Pacios? biggrin.gif Tema man belekokia. Gali but ir palti gal. Tarkim "vasara". O jau cia kaip kam asociacijos kyla. Kam su gelem, kam su jura, kam su vistom, kam su alum.... biggrin.gif


Visu bais grazios tapkes. Ziuriu baltu manija. Visos baltos - puikios. Man taip gaila jas lateksu tept butu... blush2.gif


Nu einu ir as velt kazkokiutai nykstukiniu. doh.gif
Atsakyti