Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

Laukinė prerija, iš tikro tai pritariu... Ypač kai akivaizdžiai matosi, kad to natūralumo čia nė kvapo, o ingredientai patys baisiausi, dažniausiai sutinkami tarsi akis bado... Bet kartais tikrai būna sudėčių, kai sunku atskirti, ar yra kas nors blogo joje, ar ne. ax.gif
Atsakyti
Urtecram vaikiskas sampunas - velgi plaukai kaip pakulos isplovus, bet su kondicionieriumi ok. Bet su kitais sampunais graziau plaukai atrodo.

Aviva natural beauty rinkinys: valomasis pienelis, kuno losjonas, drekinantis veido kremas, regeneruojantis veido kremas.
http://www.beautyfly...arch/aviva.html

Viskas sakyciau skirta neproblematiskai, nepretenzingai odai. Tarkim kuno oda mano normali, tai viskas tinka, taip ir sis losjonas svelnus, gerai susigeria, sausai odai per mazai dregmes butu.
Veido pienelis velgi neerzina, neriebina, makiaza neblogai nuvalo, paprastas, elementarus.
Drekinantis veido kremas nepatiko, nes kazkoks riebumas jautesi, man patinka gerai isigeriantys, nepaliekantys jokio riebalo.
Regeneruojamas kremas velgi nepatiko, man yra kazkokio lipnumo.
Dar ilgiau panaudojus matytusi ar kemsa veido poras ar ne.

Inika mineraline pudra
- jau rasiau kitoje temoje, man labai smagus atradimas, ir pamaskuoja ir duoda svytejimo, super. Vakariniam makiazui daugiau maskavimo gal noreciau, bet dienai idealu.

Sante briliant care kondicionierius
- patiko, gerai drekina, zvilga plaukai, tik man gal greiciau susiriebaluoja, na bet matyt maziau reikia deti. Ir norimo standumo plaukams nesuteikia tiek kiek noreciau. Bet vertinu gerai.
Atsakyti
Aj ir dar pamasciau, mano plaukas dazytas, plonas, greit riebaluojasi prie saknu, galiukai sausejantys, bet nesuskilineje ar pan, o as nededu jokiu kaukiu ir alieju, tik sampuna ir kondicionieriu naudoju. Matyt reikia koki nors alieju prisitaikyti, gal tada ir plaukas po sampuno taip nesivels.

Koks aliejus galetu tikti tokiems plaukams? Gal kuri patartume ka isbandyti.
As nemegstu riebiu alieju. Esu bandzius kokosu ir alyvuogiu.


Weleda rozmarinu sampunas man irgi kosmaras buvo, labai vele, kaip pakulos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mella: 08 balandžio 2011 - 10:50
QUOTE(Mella @ 2011 04 08, 11:47)
Koks aliejus galetu tikti tokiems plaukams?

Man plaukams ypatingai patiko jojobos aliejus, bet kūnui greitai jį sunaudojau, kamelijų plaukams labai tinka, avokadų, labai lengvas sezamų.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2011 04 08, 11:00)
Mane tai kiek piktina tai, kad juk yra pirmame psl parašyta, kur galima pasitikrinti sudėtį, o čia kiekviena atėjus prašo panagrinėti jos sudėtį, jeigu domiesi natūralia kosmetika, pati turi būti suinteresuota, kuo daugiau išmokti ir sužinoti, ne?  mirksiukas.gif  schmoll.gif  blush2.gif  4u.gif

Nu nesipiktinkit 4u.gif .Man buvo visiskai nepazistama sudetis ir paklausiau.Tu baisiausiu neradau ,isvardintu 1 psl,uz tai ir kilo klausimas.
Atsakyti
gal yra bandziusiu?
user posted image
Atsakyti
Yra yra nemažai ir pirmam puslapy išvardintų. Į tokias "lietuviškas" sudėtis aš nė nežiūrėčiau ar bent jau susirasčiau INCI variantą.

QUOTE(ingaul @ 2011 04 08, 10:02)
imesiu sudeti skysto muilo is forever.Ar cia viskas naturalu?
Aloe Vera želė, vanduo, dinatrio kokoamfodiacetatas, natrio lauretsulfatas, propilenglikolis, PEG-80 sorbitanlauratas, netrio tridecetsulfatas, PEG -150 distearatas, kokamidopropilhidroksisultainas, dinatrio lauroamfodiacetatas, natrio laureto -13 karboksilatas, glikolio stearatas, kokamidas DEA, diazolidinilkarbamidas, metilchloroizotiazolinonas, metilizotiazolinonas, kvapioji medžiaga.


* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone (-cone = silikonai)
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben (ir kitų parabenų)
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)





Atsakyti
Micefee,aciu sitas zinau ,bet muilo sudetyje neradau ju,todel ir uzklausiau.Sorry
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2011 04 08, 14:20)
Micefee,aciu sitas zinau  ,bet muilo sudetyje neradau ju,todel ir uzklausiau.Sorry

Taigi yra muilo sudėtyje krūva PEG'ų
Atsakyti
merginos uzrekomenduokit gera sepeteli bronzantui bei skaistalams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 04 08, 14:40)
merginos uzrekomenduokit gera sepeteli bronzantui bei skaistalams 4u.gif

Iš ECO TOOLS gal?
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 04 08, 14:40)
merginos uzrekomenduokit gera sepeteli bronzantui bei skaistalams 4u.gif


Sintetinių šerelių? rolleyes.gif

jei taip, tai prašom:

Illamasque

Too Faced

Make Up For Ever



Atsakyti