Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(ingaul @ 2011 04 07, 12:32)
Panos,ar niekas nepamenat serumo pavadinimo plauku galiukams?SOS


Melvita?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 07, 13:55)

Yes,aciu 4u.gif
Atsakyti
Na štai ir aš jau kelias savaitėles išsibandžiau naujausias savo gautas priemones, tai jau galiu šį tą parašyti 4u.gif
user posted imageuser posted image
Bent jau tiek kiek ploviau, mano plaukams labai patiko. Šampūno reikia nedaug, gerai putoja, gerai išplovė ir plaukai neatrodė tokie neblizgūs ir negražūs kaip su kitais ekologiškais šampūnais rolleyes.gif kaukė irgi patiko thumbup.gif
user posted image user posted image
Losjono rezultato (sako, kad pradeda augti plaukai greičiau) dar, žinoma, nematau biggrin.gif bet man svarbu, kad plaukai atrodo neblogai, nealergizuoja, neniežti, žiūrėsim...O šiaip ar jis dar be to menamo dalyko, jog padeda plaukams greičiau augti, dar kažkam tinka? g.gif
Nors mango šampūnas patiko labiau, bet ir šitas visai nieko- gerai putoja, man pasirodė, kad gerai išplauna, tik plaukai po plovimo lieka šiurkštūs cool.gif tikriausiai reiktų po jo kondicionieriaus ar balzamo, o aš tik rozmarinų losjonu įtryniau plaukus ir odą cool.gif
user posted image
Dar vaikams šitą ėmiau, bet nespėjom išbandyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukas: 07 balandžio 2011 - 18:23
QUOTE(griegzde @ 2011 04 03, 22:24)
Koki rekomenduotumėt hidrolatą .  Atgaivinti veido odai ir šiaip bendram naudojimui.  Kaip matau labai populiarus rožiu bet aš nelabai myliu ju kvapo.   O  kaip levandu ?  Šiaip jų pasirinkimas didelis , kaip paskaitai visi atrodo faini

Man rugiageliu ir morku seklu nepakartojami smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 08 balandžio 2011 - 07:43
Saviškiams vaikams nupirkau Logonos braškinę pastą, patiko abiems, prieš tai turėjom green people mandarininę, tai abu spjaudėsi, kad labai neskani. Tik vat suabejojau, ant Logonos parašyta, kad dantų pasta skirta pieniniams dantukams, o maniškiai jau daug turi nuolatinių, bet gal nieko?
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 04 06, 12:38)
Dr. hauschka volume, Elysambre thumbup.gif labiausiai patike is turetu 4u.gif

Elyambre man nelabai, greiti dziuna, tepa paakius ir dar sunkiai nusivalo. Nekartociau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 08 balandžio 2011 - 07:56
Laba ryta,o gal kas tyrinejot FOREVER firma?Ar tik skelbias,kad naturali ?
Atsakyti
imesiu sudeti skysto muilo is forever.Ar cia viskas naturalu?
Aloe Vera želė, vanduo, dinatrio kokoamfodiacetatas, natrio lauretsulfatas,propilenglikolis, PEG-80 sorbitanlauratas, netrio tridecetsulfatas, PEG -150 distearatas, kokamidopropilhidroksisultainas, dinatrio lauroamfodiacetatas, natrio laureto -13 karboksilatas, glikolio stearatas, kokamidas DEA, diazolidinilkarbamidas, metilchloroizotiazolinonas, metilizotiazolinonas, kvapioji medžiaga.
Atsakyti
O gal kas bandė SANTE skystą veido pudrą?
Atsakyti
Atsiliepimai paskutiniu bandytu produktu:
Weleda druskos pasta - super, labai patiko, aciu rekomendavusioms. Nuvalo svariai, dantys slidus, gaivus.

Benecos naturalus akiu piestukas - juodas. Super, niekuo nesiskiria nuo tureto man patinkancio clarins piestuko. Gerai laiko, ryski spalva, neteplus.

Paul penders 24 h drekinantis kemas - gerai susigeria, palaiko matiskuma, turetu buti geras riebesniai odai nei manoji. Pasiliksiu matyt vasarai, kol kas reikia labiau sausesniai odai.

JMO samunas su levandomis ir rozmarinais - kvapas ok, konsistencija ne per skysta, putoja neblogai. Tik be kondicionieriaus man niekaip. Plaukai kaip pakulos pasidare, veliasi, neimanoma. Su kondiconieriumi uzdejau, viskas gerai, siek tiek maziau riebaluojasi plaukai.

JMO citrus ir neroli detangler - - patiko. kvapas liuks, konsistencija skalsi, drekinimas liuks, plaukai blizga, minksti. Tik standumo tiek kiek norejau nesuteike. Bandziau nuplovus, reikes pabandyti ir nenuplovus.

Kitos priemones veliau.
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2011 04 08, 10:02)
imesiu sudeti skysto muilo is forever.Ar cia viskas naturalu?
Aloe Vera želė, vanduo, dinatrio kokoamfodiacetatas, natrio lauretsulfatas,propilenglikolis, PEG-80 sorbitanlauratas, netrio tridecetsulfatas, PEG -150 distearatas, kokamidopropilhidroksisultainas, dinatrio lauroamfodiacetatas, natrio laureto -13 karboksilatas, glikolio stearatas, kokamidas DEA, diazolidinilkarbamidas, metilchloroizotiazolinonas, metilizotiazolinonas, kvapioji medžiaga.


Nu kur čia natūralumas? Jau ir taip aiškiai matosi, kad nėra jokių aliejų ar kitų natūralių priedų. Pagrinde vanduo ir alijošius, o visa kita - chemija, greičiausiai dažai, kvapai, konservantai. Be to, sudėtis turėtų būti INCI, o ne kažkoks vertimas. Jau vien pamačiusi PEG, galite nebeklausti, ar sudėtis natūrali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 08 balandžio 2011 - 09:57
QUOTE(micefee @ 2011 04 08, 10:55)
Nu kur čia natūralumas? Jau ir taip aiškiai matosi, kad nėra jokių aliejų ar kitų natūralių priedų. Pagrinde vanduo ir alijošius, o visa kita - chemija, greičiausiai dažai, kvapai, konservantai. Be to, sudėtis turėtų būti INCI, o ne kažkoks vertimas.


Mane tai kiek piktina tai, kad juk yra pirmame psl parašyta, kur galima pasitikrinti sudėtį, o čia kiekviena atėjus prašo panagrinėti jos sudėtį, jeigu domiesi natūralia kosmetika, pati turi būti suinteresuota, kuo daugiau išmokti ir sužinoti, ne? mirksiukas.gif schmoll.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti