Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 04 06, 14:46)
o kokios konsistencijos norit pienelio (kremo) ar purskiamo?

Geriau būtų nepurškiamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 06, 14:55)
Geriau būtų nepurškiamas ax.gif

pabandykit JMO citrus neroli detangleri, tikrai neblogai drekina, o is purskiamu labai patiko AO kameliju, jazminu purskiamas balzamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 04 06, 15:06)
pabandykit JMO citrus neroli detangleri, tikrai neblogai drekina, o is purskiamu labai patiko AO kameliju, jazminu purskiamas balzamas 4u.gif

Ačiū, JMO jau planuose. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 04 06, 01:28)
Dėkui, paieškojau, tik deja tikriausiai kitko ir nebuvo galima tikėtis. Nuomonės puikios, bet dėl sausinimo prieštaringos. Matyt, teks išbandyti ir žiūrėt individualiai  4u.gif

Kad reikia pačiam bandytis, tai visiškai sutinku drinks_cheers.gif Aš ieškojau šampūno ir apie vieną buvo 2 geros nuomonės ir 2 vidutinės. Surizikavau ir dabar tai mano mėgstamiausias šampūnas ax.gif

QUOTE(Sulu @ 2011 04 06, 14:21)
Gal galite rekomenduoti gerą plaukų drėkiklį, turiu sante brilliant care, bet trūksta drėkinimo iš jo.  schmoll.gif

Kiek pamenu lyg AO kamelijų kondicionierių gyrė. Kad kažką iš AO su kamelijom gyrė, tai tikrai pamenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 04 06, 15:41)
Kiek pamenu lyg AO kamelijų kondicionierių gyrė. Kad kažką iš AO su kamelijom gyrė, tai tikrai pamenu  4u.gif

Šį jau seniai noriu išbandyti, bet kiek nueinu sveiki produktai jo neturi. g.gif Matyt, SM išperka biggrin.gif

Noriu pagirti natuderm šampūną dažytiems plaukams, kam reikia plaukų slidumo, lengvo kritimo - tiks. Ir kvapas malonus.
Atsakyti
[quote=Sulu,2011 04 06, 15:53]
Šį jau seniai noriu išbandyti, bet kiek nueinu sveiki produktai jo neturi. g.gif Matyt, SM išperka biggrin.gif


Jeigu apsipirkinėjat internetu tai siūlyčiau parduotuvę www.iherb.com čia AO asortimentas žymiai pigesnis

su koduku IMA465 gausit 5 dol nuolaidą pirmam apsipirkimui 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Kokius žinote tonuojančius veido kremus be Madaros ir Hauschkos?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 07, 11:45)
Kokius žinote tonuojančius veido kremus be Madaros ir Hauschkos?


As turiu Original cosmetics tonuojanti veido krema Beige spalvos. Nu man visai patinka. Lengvutis kremas, neapkrauna. Gerai pasiskirsto. As esu turejusi Hauschkos anksciau. Man jis kazkaip prastai pasiskirstydavo. Be to ji reikedavo su kremu maisyti. Dabar gal kazkoks kitoks yra, nesidomejau?
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 04 07, 12:23)
As esu turejusi Hauschkos anksciau. Man jis kazkaip prastai pasiskirstydavo. Be to ji reikedavo su kremu maisyti. Dabar gal kazkoks kitoks yra, nesidomejau?


Tu matyt apie tą bronzantą kalbi, kurį su kremu maišyti reikia, bet yra ir kremas... Tik skaičiau, kad jis labai riebus. g.gif
Atsakyti
Panos,ar niekas nepamenat serumo pavadinimo plauku galiukams?SOS
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 07, 12:28)
Tu matyt apie tą bronzantą kalbi, kurį su kremu maišyti reikia, bet yra ir kremas... Tik skaičiau, kad jis labai riebus.  g.gif


Taip, as turejau bronzata. Nezinojau, kad jie ir krema turi.
O tas mano tai nera riebus. As net krempudros nebenaudoju, jis taip graziai sulygina veido oda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prokruste: 07 balandžio 2011 - 11:36
QUOTE(Scurry @ 2011 04 07, 10:01)
gal kas norite jungtis pirkimui iš i-herb.com? jei gerai supratau, siuntiniams virš 40 dolerių nemokamas siuntimas.



QUOTE(jonike @ 2011 04 07, 10:31)
Aš prisijungčiau ax.gif



baigėsi ta akcija 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 04 07, 11:45)
Kokius žinote tonuojančius veido kremus be Madaros ir Hauschkos?



Aš turiu šį:
living nature

gražiai dengiasi, bet perdaug blizgučių g.gif
Atsakyti