Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(micefee @ 2011 04 05, 21:36)
Lauksiu atsiliepimų.  drinks_cheers.gif


O su kokiom kosmetikom Elyte dirba? (nes tinklapy zaliazalia pardavime daug ju ten). Pernai parinkus buvo Argital, o dabar galvoju gal Hauschos prasyt g.gif
Atsakyti
Aš tai nežinau, nesu buvusi, bet gal kuriom prekiauja, su tom ir dirba. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 04 05, 08:42)
2. Paskaičius jūsų pasisakymą man kilo įtarimas ar tik nebus pas jus seborėjos  g.gif? Čia plačiau apie ją: http://bbhair.com/index.php/pageid/411
Jeigu tikrai ji - šampūnai nepadės, reikia gydyti. O jeigu ne - šampūno negaliu rekomenduoti, nes pati paieškose  rolleyes.gif


Na va, kad lyg ir ne smile.gif Man situacija su plaukais labai keičiasi, priklausomai nuo gyvenimo sąlygų. Vasarą, kai grįžau į Lietuvą, viskas buvo gerai. Kai išvažiavau į kitą šalį - vėl suprastėjo. O visokie stresai, oras, maistas labai mane veikia.
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2011 04 05, 20:21)
1. Senesnėse temose tikrai buvo atsiliepimų apie šį muilą, tereikia paieškoti 4u.gif

2. Tik nesupykit, bet ar jūs temos pavadinimą skaitėt? Čia diskutuojama tik apie tokias priemones, kuriose nėra jokių blogiukų, išimtys yra tokios priemonės, kaip plaukų dažai, nagų lakas, kurių be chemijos neišeina pagaminti smile.gif


Dėkui, paieškojau, tik deja tikriausiai kitko ir nebuvo galima tikėtis. Nuomonės puikios, bet dėl sausinimo prieštaringos. Matyt, teks išbandyti ir žiūrėt individualiai 4u.gif

2. Nesupykau drinks_cheers.gif Skaičiau, žinoma, tačiau ėmiau ir iš įpročio parašiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2011 04 04, 19:16)
Kodėl nepaskaitote temos pirmo puslapio rolleyes.gif

ten yra puslapis, kur galima pasitikrinti  sudėtį 4u.gif

Ačiū už pastabą. Skaitom skaitom ir po 100 kartų 4u.gif mirksiukas.gif Blogiukai sudėtyje aiškūs, kaip sakant pirštu vedi - randi, bet man tai kyla klausimas kiek jie blogi, blogumo laipsnio aš neišmanau, todėl ir klausiu, gal yra išmanančių ar jau sudėtis visai po velnių ar dar iš bėdos galima naudot 4u.gif



Dar persiprašau neužmačiau cometic-check blush2.gif ax.gif Tuoj pračekinsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašva: 06 balandžio 2011 - 08:49
O kas man dar paaiškins, kodėl organicway.lt TALC yra parašyta kaip blogiukas, o cosmetic-check.com Talc yra net su 3 šypsenom?
Atsakyti
Labukas, dairausi tušo akims juodo. gal kas galit patarti kokį? Dėkui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2011 04 06, 13:31)
Labukas, dairausi tušo akims juodo. gal kas galit patarti kokį? Dėkui  biggrin.gif

Dr. hauschka volume, Elysambre thumbup.gif labiausiai patike is turetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 04 06, 12:38)
Dr. hauschka volume, Elysambre thumbup.gif labiausiai patike is turetu 4u.gif

O kur perkate Elysambre? ax.gif
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti gerą plaukų drėkiklį, turiu sante brilliant care, bet trūksta drėkinimo iš jo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 04 06, 13:38)
Dr. hauschka volume, Elysambre thumbup.gif labiausiai patike is turetu 4u.gif

TReiks pabandyti mirksiukas.gif o kur lietuvoje galima isigyti?
Papildyta:
jau radau dėkui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligiukss: 06 balandžio 2011 - 13:27
QUOTE(Ašva @ 2011 04 06, 13:18)
O kur perkate Elysambre? ax.gif

Turėjau omeny, kad būtų pigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 06, 14:21)
Gal galite rekomenduoti gerą plaukų drėkiklį, turiu sante brilliant care, bet trūksta drėkinimo iš jo.  schmoll.gif

o kokios konsistencijos norit pienelio (kremo) ar purskiamo?
Papildyta:
QUOTE(Ašva @ 2011 04 06, 14:37)
Turėjau omeny, kad būtų pigiau  ax.gif

na as pamenu kai dar LT buvau kooperavomes su merginomis is Uk pardes siuntemes smile.gif
Atsakyti