Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 04 05, 04:56)
Mielosios, turiu keletą klausimėlių:

1. Ar yra tarp Jūsų bandžiusių Juodąjį muilą? Jį radau čia: http://www.egzotines...asismuilas.html
Taigi mane dominantis klausimas, ar nesausina jis odos?

2. Šampūnas greit susiriebaluojantiems ir dėl to pleiskanojantiems plaukams
Toks man kitas aktualus dalykas - greitai susiriebaluojantys plaukai ir dėl to atsirandantis galvos odos pleiskanojimas. Kas dvi dienas būtina turu plauti (na, jeigu plaut kasdien nebūtų taip nesveika, plaučiau ir kasdien). Gal kuri nors turit atradot kokį stebuklą (t.y. kuo natūralesnį šampūną, bent jau be didžiųjų blogių), kuris padėjo tokios problemos atsikratyti?

Ačiū atsakiusioms  4u.gif


1. Naudojau, kurį laiką veidui ir kūnui. Veidui iš pradžių labai tiko, bet panaudojus ilgiau sausino. Mano oda mišri, linkusi sausėti. O va kūnui buvo super, tačiau noriu išbandyti kitus gėris bigsmile.gif

2. Paskaičius jūsų pasisakymą man kilo įtarimas ar tik nebus pas jus seborėjos g.gif? Čia plačiau apie ją: http://bbhair.com/index.php/pageid/411
Jeigu tikrai ji - šampūnai nepadės, reikia gydyti. O jeigu ne - šampūno negaliu rekomenduoti, nes pati paieškose rolleyes.gif
Atsakyti
Elegantiškai sninga, nuo pleiskanų padeda aliejaus kaukės (geriausiai kokosų). Įlašinti kelis lašiukus arbatmedžio eterinio aliejaus, ištrini plaukus ir galvos odą, palieki kelioms valandoms prieš plovimą, o geriausiai visai nakčiai. 4u.gif Jokie šampūnai šios problemos nepadės išspręsti, bet, žinoma, geriausiai rinktis ekologiškus, natūralius.
Atsakyti
Sveikos,

Kaip naudojate AHA vaisių rūgštis? Ar dedat į kremus, ar kur kitur? Ar galima jas dėti į savos gamybos kaukes iš molio?
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2011 04 05, 13:37)
Sveikos,

Kaip naudojate AHA vaisių rūgštis? Ar dedat į kremus, ar kur kitur? Ar galima jas dėti į savos gamybos kaukes iš molio?

Buvau kremą pasidarius, dariausi kaukytes (hidrolatas su ksantanu ir AHA), bet veidui jau nieko nenaudoju, saugausi saulutės. Plaukams turiu nenuplaunamą balzamą su AHA.
Atsakyti
Priesiekiu niekaip nerandu kaip pasigaminti plaukų šampūną...
Būtų idealu su muilo riešutais, bet ką dar dėti ?
Na kuom jūs plaunatės plaukus ??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anite @ 2011 04 05, 16:13)
Na kuom jūs plaunatės plaukus ??? 4u.gif


Aš tai plaunu galvą šampūnu. biggrin.gif
Dar turiu shikakai miltelių, tai kartais su jais išsiplaunu...
Dar žinau, kad galima pirkti šampūno bazę ir pačiai gamintis šampūną.
O apie muilo riešutus nieko nežinau. unsure.gif

Gal pagelbės:
Kosmetikos priemones gaminamės pačios
Šampūnas su MUILO riešutais
2 šampūno receptai

"Plaukų plovimas

Muilo riešutų nuoviras gali būti šampūnas, kuris plaukus padaro blizgius ir pilnus gyvybingumo. Palikite 5 minutėms įtrintus plaukus muilo riešutų nuoviru po to išskalaukite šiltu vandeniu. Plaukai bus glotnūs, turės blizgesį ir bus lengvai iššukuojami. Šampūnas rekomenduojamas žmonėms kenčiantiems nuo alergijų dėl jautrios galvos odos. Muilo riešutai yra puikus plaukų tonikas. Jis gali padėti išvengti ar efektyviai išgydyti tokias odos ligas kaip pleiskanos ar galvos žaizdelės. Vaisiaus minkštime yra daug natūralių putojančių medžiagų. Tačiau jeigu jums patinka daugiau putų, galite kartu naudoti truputėlį savo mėgstamo šampūno. Bet geriausia yra naudoti tik muilo riešutų nuovirą ,kaip baltyminį šampūną ir kondicionierių."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 05 balandžio 2011 - 15:54
Visad gyret plauku galiukams seruma.Neuzsirasiau pavadinimo doh.gif .Gal priminsit kas?Aciu
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 04 05, 04:56)
Mielosios, turiu keletą klausimėlių:

1. Ar yra tarp Jūsų bandžiusių Juodąjį muilą? Jį radau čia: http://www.egzotines...asismuilas.html
Taigi mane dominantis klausimas, ar nesausina jis odos?

2. Šampūnas greit susiriebaluojantiems ir dėl to pleiskanojantiems plaukams
Toks man kitas aktualus dalykas - greitai susiriebaluojantys plaukai ir dėl to atsirandantis galvos odos pleiskanojimas. Kas dvi dienas būtina turu plauti (na, jeigu plaut kasdien nebūtų taip nesveika, plaučiau ir kasdien). Gal kuri nors turit atradot kokį stebuklą (t.y. kuo natūralesnį šampūną, bent jau be didžiųjų blogių), kuris padėjo tokios problemos atsikratyti?

Ačiū atsakiusioms  4u.gif

1. Senesnėse temose tikrai buvo atsiliepimų apie šį muilą, tereikia paieškoti 4u.gif

2. Tik nesupykit, bet ar jūs temos pavadinimą skaitėt? Čia diskutuojama tik apie tokias priemones, kuriose nėra jokių blogiukų, išimtys yra tokios priemonės, kaip plaukų dažai, nagų lakas, kurių be chemijos neišeina pagaminti smile.gif
Atsakyti
micefee ačiū pagelbėjai 4u.gif
Atsakyti
Buvau siandien "Madoj" Vilniuj, tai www.juara.lt ten savo produkcija pardavineja. Turi jie ten kazkokias eko valandas nuo 11 iki 13val., jei perki 2 prekes - nuolaida 10%, jei 3 prekes - nuolaida 15%, jei daugiau nei 3 prekes - nuolaida 20%.
Yra ten hauscha, madara, weleda, argital.........
Jei kam idomu, pasiskambinkit 8699-75726.
Ziurejau tinklapy www.zaliazalia, tai ten pigiau truputi, vaziuoju ryt pas Elyte, ziuesiu ka man parinks veidui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 04 05, 21:28)
vaziuoju ryt pas Elyte, ziuesiu ka man parinks veidui ax.gif


Lauksiu atsiliepimų. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 04 03, 19:48)
apie ALVA sampuna... megstu punktais, taigi kodel nepatinka:
1. Jis labai skystas... nu bet toks tikrai  ax.gif kai pili, tai kaip sliuksteli... Jauciu greit sunaudosiu vien del to.
2. Plaunant kazkaip suvelia plaukus, plaukai nebuna svelnus, o tokie kaip pakulos, ir dar kazkaip su tom putom i kaltuna sueina... Panasiai budavo su Weledos rozmarinu sampunu, bet po Weledos, dregni plaukai isisukuodavo ir tapdavo liuks, o po Alvos dregnu jau neisukuosi... reik balzamo arba kitaip  doh.gif
3. Kai isdziusta plaukai patampa pukuciaisi i visas puses, nu kazkokie beformiai. Velgi, po Weledos jie man graziai guldavo, lygiai, o po sito tai jei neissukavus tai isvis toks pasisiauses kaltunas...

Siaip man ALVA patinka, tiek paakiu kremas, tiek valomas pienelis is brandzios odos serijos, tiek rasulo valomas kremas. Nu bet sampunas tai pravalas  biggrin.gif

dekui, na kadangi mano plaukai ir taip bile kokie siausalai irnesakyk.gif , balzama po visada naudoju tai neatbaide, o padeda nuo slinkimo ir ar greitina augima? ar nesukrenta plaukai greit po jo, nesusiriebaluoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RainyDay: 05 balandžio 2011 - 20:53