Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Palomina @ 2011 05 26, 17:11)
specialiai ikisau nosi i hiperfarma www, na, niekur nemaciau, kad prie sios firmos produktu rasytu, kad yra Ecocert zenklas  g.gif
Va ką rašo.. Pati didžiausia desinformacija, dar nemačiau lenkiškų sertifikuotų produktų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 26 gegužės 2011 - 22:06
Kaune Mole nusipirkau dantų pastos vakar. Žiūrinėjau ir šampūnus. Ant vieno - SLS unsure.gif Dabar reikės jau labai atidžiai rinktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alala00 @ 2011 05 26, 17:18)
yra parasyta kitose puslapiuose, kur prekiaujama sita firma (pvz ecolive24.lt), o is hiperfarma nukopinau ta tekstuka apie organines kilmes sudedamasias dalis.  smile.gif  ir ant paciu gaminiu kaikuriu yra zodis ecocert, taciau zenkliuko nera smile.gif netikiu kad su tokiom sudetim butu sertifikuota  g.gif


Gal realiai sertifikuota tik kažkoks konkretus ingredientas ar keli iš jų g.gif Jei neklystu, tada ženkliukas nededamas, tik užrašas būna.
Taip kad visada reikia skaityti sudėtį, o ne pasikliauti tuo, kas sakoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 26, 16:06)
Klausykit, rašiau į Argital temą, arsakiau į micefee, o po to pagalvojau, kad ten vargiai kas skaito  rolleyes.gif
Naudoju Argital varnalėšų kremą, lyg ir viskas gerai buvo, valosi inkštirai, bet pradėjo dažniau nei iprastai atsirasti vidutinio dydžio ir mažų giluminių vandeningų spuogų. Maniau,kad dėl maisto, pakeičiau racioną beveik be pieno ir miltų... Ir vis tiek šiandien visas veidas išsproginėjo. O pas micefee rods irgi tokių atsiranda.
Tai ar čia gali būti dėl kremo? Prieš tai kiek esu kitų rušių argitalio naudojus, neiko panašaus nebuvo. Tik kaip visada bėrė prieš mmm bet po jų viskas liaudavosi ir naujų nekildavo.
Dabar mastau gal išvis pakeist kremą ir vėl panaudot kokią pvz Weledą, nes patiko man tas losjonas (lengvesnis kremas), pvz irisų... Nors rodos ir nuo kitų argitalio kremų tu vandeningų spuogų nebuvo. Tai va nežinau ar čia nuo kremo tie spuogai, ar su hormonais kas daros...


As naudoju Argitalio varnalesu krema, spuogiuku atsiranda, bet tiek kiek ir anksciau ne daugiau ir ne maziau, tai kazkaip nesusieju su juo. Kazkaip man spuogai vis tiek visada vidiniu problemu rodiklis: skrandis tai zarnynas tai hormonai ir n kitu priezasciu.

Galima padaryti pertrauka kremo naudojime, nieko daugiau nekeiciant ir bus matyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alala00 @ 2011 05 26, 14:48)
siandien pakliuvau i apgaviku pinkles  mad.gif  .. pirkau is hiperfarma.lt 100% naturalu makiazo valymo pieneli, parasyta ECOCERT ir neva 100% naturalios kilmes ingredientai..


siūlyčiau nusikopijuoti Hiperfarmos puslapius, aprašymus įrodymams ir susisiekti su jais, paprašyti pasiimti viską atgal bei grąžinti pinigus. Jei to nepadarys gera valia, įrodymus turi ir kreipsiesi į vartotojų teises, parašysi apie apgavystę forumuose, skundų tinklalapiuose, praneši draugams, pažįstamiems - žodžiu, ginsiesi viešumu. Turėtų paimti smile.gif


išvis reikia žiūrėti, kad pardavėjas nurodytų visą sudėtį INCI. Jei nenurodo, ji niekur neskelbiama, tik ant dėžutės - nepirkti, nes dažniausiai pilnos sudėtys slepia nepageidaujamus ingredientus arba yra skirtos tiems vartotojams, kuriems ar aliejus, ar silikonas - vienodai rodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2011 05 27, 10:39)
siūlyčiau nusikopijuoti Hiperfarmos puslapius, aprašymus įrodymams ir susisiekti su jais, paprašyti pasiimti viską atgal bei grąžinti pinigus. Jei to nepadarys gera valia, įrodymus turi ir kreipsiesi į vartotojų teises, parašysi apie apgavystę forumuose, skundų tinklalapiuose, praneši draugams, pažįstamiems - žodžiu, ginsiesi viešumu. Turėtų paimti smile.gif
išvis reikia žiūrėti, kad pardavėjas nurodytų visą sudėtį INCI. Jei nenurodo, ji niekur neskelbiama, tik ant dėžutės - nepirkti, nes dažniausiai pilnos sudėtys slepia nepageidaujamus ingredientus arba yra skirtos tiems vartotojams, kuriems ar aliejus, ar silikonas - vienodai rodo smile.gif

drinks_cheers.gif
sakykit is kur geriausia pirkti internetu lt? as noriu is argitalio kaiko , tai kai grysiu i lt galvoju nusipirkt 4u.gif
Atsakyti
Argitalio internetu LT galima berods tik Juaros puslapyje pirkti g.gif Gyvai, jeigu būsi Vilniuje, dar ir ŽaliaŽalia, Stepono 6, netoli stoties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 05 27, 08:50)
As naudoju Argitalio varnalesu krema, spuogiuku atsiranda, bet tiek kiek ir anksciau ne daugiau ir ne maziau, tai kazkaip nesusieju su juo. Kazkaip man spuogai vis tiek visada vidiniu problemu rodiklis: skrandis tai zarnynas tai hormonai ir n kitu priezasciu.

Galima padaryti pertrauka kremo naudojime, nieko daugiau nekeiciant ir bus matyti smile.gif


na va man ir kažkaip taip atrodo... kad tie vidiniai kažkaip iš vidaus... nes sakau pačios poros tai lyg švaresnės atrodo.
Dabar dar pagalvojau kad man ju lindimas susžtapo su mėnesinių atsiradimu po gimdymo... Nes iki tol tai tikių bėdų senai neturėjau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 27 gegužės 2011 - 10:36
QUOTE(Satura @ 2011 05 27, 11:13)
Argitalio internetu LT galima berods tik Juaros puslapyje pirkti  g.gif Gyvai, jeigu būsi Vilniuje, dar ir ŽaliaŽalia, Stepono 6, netoli stoties smile.gif

4u.gif nu vilniuj tai mazai busiu, nes ketvirtadieni parskrendam tai su dukryte man sudetinga bus plavinet tai reik is Juaros uzsisakyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alala00 @ 2011 05 26, 18:18)
yra parasyta kitose puslapiuose, kur prekiaujama sita firma (pvz ecolive24.lt), o is hiperfarma nukopinau ta tekstuka apie organines kilmes sudedamasias dalis.  smile.gif  ir ant paciu gaminiu kaikuriu yra zodis ecocert, taciau zenkliuko nera smile.gif netikiu kad su tokiom sudetim butu sertifikuota  g.gif



iš www.ecolive24.lt patarčiau NIEKAM nepirkti. Baisūs apgavikai, melagiai, užsisakiau prekių ir teko laukt, o kiekvieną diieną paskambinus vis kitą melą sakydavo-tai prekių negavo, tai jau kurjeriui atidavė. Kai prirėmiau prie sienos, išsiuntė prekes per autobusų stotį ir tai teko milijoną kartų skambinti ir bartis.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2011 05 27, 11:13)
Gyvai, jeigu būsi Vilniuje, dar ir ŽaliaŽalia, Stepono 6, netoli stoties smile.gif


Dar HOLOS turi Argitalio produktų, pas juos irgi galima internetu pirkti.

QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 27, 11:17)
na va man ir kažkaip taip atrodo... kad tie vidiniai kažkaip iš vidaus...


Na, greičiausiai ir man čia tik sutapimas...

QUOTE(rita9 @ 2011 05 27, 12:25)
iš www.ecolive24.lt patarčiau NIEKAM nepirkti.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
isties vertetu ideti i temos pirma psl. nepatikimas intern. parduotuves mad.gif
kazkuri jau tai siule..
Atsakyti