Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(ernesin @ 2011 05 25, 22:08)
Kas čia per priemonė, plaukams? rolleyes.gif

Cia john masters organics (amerikieciu stilisto) priemone suteikianti plaukui blizgesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 05 25, 22:59)
Man nekemša, ir mišrios odos nesausina smile.gif Tik maskavimo trūksta... Mąstau maišyti su kokia nors labiau maskuojančia - gal turit pasiūlymų  su kokia? 4u.gif

neseniai pabaigiau savo bella piere (nežinau ar teisingai parašiau), parduotuvėj man reikalingo numerio nebuvo, tai iš biotekos nusipirkau SANTE kompaktinę, mineralinę pudrą thumbup.gif man super patinka. Labai gerai maskuoja ir daug patogiau naudoti
Atsakyti
ateinu pagirti apeiron natural care biciu vasko balzama rolleyes.gif
user posted image
kvapas specifinis, bet man tai labai-grynai biciu vaskas smile.gif
nagu odeles issitepiau, o lupas- nenustoju tepti biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 05 25, 22:59)
Man nekemša, ir mišrios odos nesausina smile.gif Tik maskavimo trūksta... Mąstau maišyti su kokia nors labiau maskuojančia - gal turit pasiūlymų  su kokia? 4u.gif

man taip pat drinks_cheers.gif labai neutrali pudra, nei kemša, nei sausina, bet ir maskuoja palyginius ne itin
Atsakyti
Nusipirkau visų jau pergirtą Sante Brilliant Care kondicionierių smile.gif
Po pirmo naudojimo šiandien ryte, kažkokių stebuklų nepastebėjau, plaukai švelnūs ir tiek.. smile.gif) tik tai, kad jo reikia labai labai mažai, tokio zirnio dydzio didumo kiekio, tai taupus naudojimas irgi privalumas!
Žiūrėsim kaip bus po to..
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2011 05 26, 10:04)
neseniai pabaigiau savo bella piere (nežinau ar teisingai parašiau), parduotuvėj man reikalingo numerio nebuvo, tai iš biotekos nusipirkau SANTE kompaktinę, mineralinę pudrą  thumbup.gif  man super patinka. Labai gerai maskuoja ir daug patogiau naudoti

Kokia jos kaina ir kokį numerį ėmei? smile.gif
Atsakyti
siandien pakliuvau i apgaviku pinkles mad.gif .. pirkau is hiperfarma.lt 100% naturalu makiazo valymo pieneli, parasyta ECOCERT ir neva 100% naturalios kilmes ingredientai.. na ir ka jus manot..ecocert zenkliuko net nera, tik zodis ecocert (kaip supratau to sertifikato is tiesu ne kvapo) , o sudety - dimethicone, 5 rusiu parabenai, ir netgi 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL !!!!! (hazzard: 8-10). ir cia 100% naturalios kilmes produktas smile.gif pasimokiau, ir daugiau nematant sudeties nebepirksiu. Aklai patikejau prekybininku zodziais: "Pagamintas iš sertifikuotuose ūkiuose užaugintų žaliavų. Sudėtyje nėra alergiją sukeliančių dirbtinių dažiklių."
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alala00 @ 2011 05 26, 15:48)
siandien pakliuvau i apgaviku pinkles  mad.gif  .. pirkau is hiperfarma.lt 100% naturalu makiazo valymo pieneli, parasyta ECOCERT ir neva 100% naturalios kilmes ingredientai..


o kokios firmos?
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 05 26, 16:53)
o kokios firmos?


firma Bielenda. tapati situacija ir su kremu ir kaukem. nesusiviliokit graziais zodeliais ir dar grazesne kaina! ax.gif
Atsakyti
Klausykit, rašiau į Argital temą, arsakiau į micefee, o po to pagalvojau, kad ten vargiai kas skaito rolleyes.gif

Naudoju Argital varnalėšų kremą, lyg ir viskas gerai buvo, valosi inkštirai, bet pradėjo dažniau nei iprastai atsirasti vidutinio dydžio ir mažų giluminių vandeningų spuogų. Maniau,kad dėl maisto, pakeičiau racioną beveik be pieno ir miltų... Ir vis tiek šiandien visas veidas išsproginėjo. O pas micefee rods irgi tokių atsiranda.
Tai ar čia gali būti dėl kremo? Prieš tai kiek esu kitų rušių argitalio naudojus, neiko panašaus nebuvo. Tik kaip visada bėrė prieš mmm bet po jų viskas liaudavosi ir naujų nekildavo.

Dabar mastau gal išvis pakeist kremą ir vėl panaudot kokią pvz Weledą, nes patiko man tas losjonas (lengvesnis kremas), pvz irisų... Nors rodos ir nuo kitų argitalio kremų tu vandeningų spuogų nebuvo. Tai va nežinau ar čia nuo kremo tie spuogai, ar su hormonais kas daros...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 26 gegužės 2011 - 16:07
QUOTE(Alala00 @ 2011 05 26, 16:11)
firma Bielenda. tapati situacija ir su kremu ir kaukem. nesusiviliokit graziais zodeliais ir dar grazesne kaina!  ax.gif

specialiai ikisau nosi i hiperfarma www, na, niekur nemaciau, kad prie sios firmos produktu rasytu, kad yra Ecocert zenklas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 26 gegužės 2011 - 16:14
QUOTE(Palomina @ 2011 05 26, 18:11)
specialiai ikisau nosi i hiperfarma www, na, niekur nemaciau, kad prie sios firmos produktu rasytu, kad yra Ecocert zenklas ir pan..  g.gif


yra parasyta kitose puslapiuose, kur prekiaujama sita firma (pvz ecolive24.lt), o is hiperfarma nukopinau ta tekstuka apie organines kilmes sudedamasias dalis. smile.gif ir ant paciu gaminiu kaikuriu yra zodis ecocert, taciau zenkliuko nera smile.gif netikiu kad su tokiom sudetim butu sertifikuota g.gif
Atsakyti