Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Alala00 @ 2011 05 24, 16:09)
noriu paklaust del benecos pudra - ar man vienai ji kemsa poras?  g.gif (kalbu apie biria)


Man nekimšo.. bet sausino odą labai..
Atsakyti
Kaip nepasisekė. Draugė turėjo atvežti JMO Shine on iš UK ir atėmė parazitai ryanair'ininkai. doh.gif Vien dėl to, kad buvo 112ml, o ne 100ml leidžiamo skysčio talpa... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 25, 09:34)
Kaip nepasisekė. Draugė turėjo atvežti JMO Shine on iš UK ir atėmė parazitai ryanair'ininkai.  doh.gif Vien dėl to, kad buvo 112ml, o ne 100ml leidžiamo skysčio talpa...  verysad.gif

man zinok vienakart krema ranku liepe ismest, nors jo ten tik koki puse buvo like doh.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 25, 09:34)
Kaip nepasisekė. Draugė turėjo atvežti JMO Shine on iš UK ir atėmė parazitai ryanair'ininkai.  doh.gif Vien dėl to, kad buvo 112ml, o ne 100ml leidžiamo skysčio talpa...  verysad.gif

uh doh.gif užuojauta.. Mano teta skrido iš JAV ir kažkaip kosmetiką susidėjo į rankinį, tai visą kosmetinę teko orouoste palikt blink.gif kai ji spjaudėsi lietuviškas kainas pamačiusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 25, 10:58)
uh doh.gif užuojauta.. Mano teta skrido iš JAV ir kažkaip kosmetiką susidėjo į rankinį, tai visą kosmetinę teko orouoste palikt  blink.gif kai ji spjaudėsi lietuviškas kainas pamačiusi  lotuliukas.gif

ojargau blink.gif verysad.gif turbut is padu isvirsciau jai lieptu viska ismest blink.gif
o tai bendrai kazi negalima vest kosmetikos rankiniam bagaze ar kelias priemones galima g.gif
sorry uz off topic 4u.gif
Papildyta:
mergikes gal kas bandet Laveros tusus? kazi kaip tankina , ilgina ir kaip issilaiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 05 25, 11:39)
ojargau blink.gif  verysad.gif turbut is padu isvirsciau jai lieptu viska ismest blink.gif
o tai bendrai kazi negalima vest kosmetikos rankiniam bagaze ar kelias priemones

Tai manau galima mažus kiekius, kad iki 100 ml būtų, bet jie žiūri pakuotės tūrį, ir visai dzin, kad pusė buteliuko likę, bet jeigu pakuotė jau virš 100 ml, tai sudie.. aš rankiniam visada turiu tik kietesnius gaminius - kokį bronzantą, tušą, plunksnelę arba mažiukus - lūpų blizgius, deziką (žinoma ne aerozolinį). O jau šampūnas, dušo žele, losjonas keliauja į bagažą.
Dar yra nustatytas max kiekis kiek tie rankiniam gaminiai gali kartu sudėjus tūrio užimt, tik niekad neatkreipiau dėmesio..

Radau taisykles. Jos visur vienodos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 25 gegužės 2011 - 10:52
QUOTE(Flos @ 2011 05 25, 11:49)

Tai manau galima mažus kiekius, kad iki 100 ml būtų, bet jie žiūri pakuotės tūrį, ir visai dzin, kad pusė buteliuko likę, bet jeigu pakuotė jau virš 100 ml, tai sudie.. aš rankiniam visada turiu tik kietesnius gaminius - kokį bronzantą, tušą, plunksnelę arba mažiukus - lūpų blizgius, deziką (žinoma ne aerozolinį). O jau šampūnas, dušo žele, losjonas keliauja į bagažą.
Dar yra nustatytas max kiekis kiek tie rankiniam gaminiai gali kartu sudėjus tūrio užimt, tik niekad neatkreipiau dėmesio..

Radau taisykles. Jos visur vienodos smile.gif

galima veztis iki 10vnt po 100ml permatomuose buteliukuose, kurie turi buti spec maiselyje sudeti
Atsakyti
micefee paziurek ebay parduoda shine on dabar papigeja, bet ten lyg naudotas jau g.gif , gerai neisigilinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 05 25, 00:13)
Kuo geresnis? mirksiukas.gif


man jis maziua tepliojasi. benecos kazkoks skystas atrodo, o suncoat toks tirstesnis, geriau tepasi, ir sepetelis labiau patinka, geriau atskiria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 05 25, 08:59)
Man nekimšo.. bet sausino odą labai..

Aš nusipirkau. Po artdeco, kol kas nei kemša, nei sausina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 05 25, 08:59)
Man nekimšo.. bet sausino odą labai..

Man irgi sausino, netgi labai ax.gif

QUOTE(micefee @ 2011 05 25, 09:34)
Kaip nepasisekė. Draugė turėjo atvežti JMO Shine on iš UK ir atėmė parazitai ryanair'ininkai.  doh.gif Vien dėl to, kad buvo 112ml, o ne 100ml leidžiamo skysčio talpa...  verysad.gif

Kas čia per priemonė, plaukams? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alala00 @ 2011 05 24, 16:09)
noriu paklaust del benecos pudra - ar man vienai ji kemsa poras?  g.gif (kalbu apie biria)

Man nekemša, ir mišrios odos nesausina smile.gif Tik maskavimo trūksta... Mąstau maišyti su kokia nors labiau maskuojančia - gal turit pasiūlymų su kokia? 4u.gif
Atsakyti