Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

gal bandet siuos kvepalus. vasara taip vilioja tie obels ziedai rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2011 05 23, 12:51)
gal bandet siuos kvepalus. vasara taip vilioja tie obels ziedai rolleyes.gif


Įdomus dalykas, norėtųsi pabandyti, bet tai kaina už 3ml... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 22, 22:29)
o kaip jus ji naudojat blush2.gif as noreciau nuo savo leliu uodus pabaidyti bet grina tai netepsi jiems g.gif


QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 05 23, 01:07)
Labai naudingas topas, ačiū  4u.gif
Papildyta:
Keista. O man arbatmedžio aliejus nuo to visiškai nepadeda, atvirkščiai, toks jausmas, kad uodai dar labiau lenda. Net buvau pamaniusi, kad patinka tas kvapas jiems  doh.gif O kas baisiausia, tai nepatinka man pačiai. Naudoju tik tais atvejais, kai jis būtinas ir nepakeičiamas (reikia geros dezinfekcijos), o po to ilgai vėdinu kambarį  biggrin.gif


Leliukui gal tikrai nelabai, nes aš jį gryna tepu sau g.gif

O man kvapas arbatmedžio labai patinka biggrin.gif na nežinau, išbandžiau praeitą vasarą palangos parke. Kas 15 min. vis kokį kaklą, prie pėdų( atviras vietas) patepu ir visi uodai tik priskrenda ir skuodžia kuo toliau bigsmile.gif
Atsakyti
maciau vienoj internetinej parduotuvej, kad alva isleido mineraliniu seseliu kolekcija. Nebandziau dar, bet patiko sio puslapio apacioje filmukas, kaip ivairiai galima naudoti mineralinius seselius. Manau, kad galima taip su bet kuria mineraline kosmetika smile.gif
http://www.theremust...Earth_Song.html
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2011 05 23, 12:51)
gal bandet siuos kvepalus. vasara taip vilioja tie obels ziedai rolleyes.gif
user posted image



as jau pora metu juos vis ziurineju doh.gif
Su tais kvapais labai neaisku. Kvapu namuose uosciau visa roziu soda: http://kvapai.aromat...lt/roziu_sodas/

Tikejausi ne to. Kvapai labai idomus. Sau nieko neissirinkau. Man tie kvepaliukai obuoliu vyna primine biggrin.gif Aprasymai labai grazus, bet paauostyti reikia ir isitikinti ar tie kvapai tikrai tau tinka.
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 05 23, 16:18)
as jau pora metu juos vis ziurineju doh.gif
Su tais kvapais labai neaisku. Kvapu namuose uosciau visa roziu soda: http://kvapai.aromat...lt/roziu_sodas/

Tikejausi ne to. Kvapai labai idomus. Sau nieko neissirinkau. Man tie kvepaliukai obuoliu vyna primine biggrin.gif Aprasymai labai grazus, bet paauostyti reikia ir isitikinti ar tie kvapai tikrai tau tinka.


Aš iš eko kvapų šiuo metu naudoju Acorelle citrusinius, prieš tai naudojau arbatinius (50ml kaina apie 100lt su nuolaida buvo), tai labai patenkinta. Žiemai kvapai gal per gaivūs, bet šiuo metu tai pats tas thumbup.gif kvapas gaivus ir malonus, o dienos metu dar kelis kartus vis pakeičia kvapo atspalvį.. Buteliukas naudojasi taupiai, kvapas visos dienos neišsilaiko ant odos, bet drabužiai kažkaip išlaiko ta kvapą ilgiau.. smile.gif

Bet aišku, kiekvienai savas kvapas, aš pvz. negaliu pakęst arbatmedžio eterinio kvapo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2011 05 23, 16:57)
maciau vienoj internetinej parduotuvej, kad alva isleido mineraliniu seseliu kolekcija. Nebandziau dar, bet patiko sio puslapio apacioje filmukas, kaip ivairiai galima naudoti mineralinius seselius. Manau, kad galima taip su bet kuria mineraline kosmetika smile.gif
http://www.theremust...Earth_Song.html

Labai įdomiai pasižiūrėjau thumbup.gif
Atsakyti
Jei jau kalbama apie kveplalus, tai noriu paklausti, ar yra naudojančiu kvepalus ir Barocos? Ten daugiausiai gėliniai kiek suprantu,bet įdomu kaip laikosi. Ir dar atsirado poreikis smilkalinių kvepalų, vietoj Juozuko,nes visų sintetinių atsisakiau. Gal kas žinote tokius?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 23 gegužės 2011 - 20:13
Merginos, o Hauschkos Volume tušas toks pats neatsparus vandeniui kaip ir klasikinis ar laikosi kiek geriau? Nes man klasikinis laikosi puikiai, bet tik jeigu koks lietutis, ašara arba juokas iki ašarų ir viskas nuplaukia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 23, 22:09)
Merginos, o Hauschkos Volume tušas toks pats neatsparus vandeniui kaip ir klasikinis ar laikosi kiek geriau? Nes man klasikinis laikosi puikiai, bet tik jeigu koks lietutis, ašara arba juokas iki ašarų ir viskas nuplaukia... unsure.gif

Deja volume toks pat doh.gif bet vistiek perku ji pastoviai nes dazo graziausiai is visu tusu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 05 23, 23:14)
Deja volume toks pat doh.gif bet vistiek perku ji pastoviai nes dazo graziausiai is visu tusu wub.gif

Ech, gaila... Vis neišsirenku tarp Hauschkos Volume ir Annemarie Borlind, noriu vasarą būti saugi, kad niekas nenutekėtų biggrin.gif
Atsakyti
Gavau savo Lavera kremus. Galvojau, kad tas purškiamas bus skystas, pasirodo, ten kremas. ax.gif Na, tepasi... Bus matyti, kaip čia man naudosis. Tik pirkau ebay, o galiojimas tik iki rugsėjo. doh.gif Bet tikėkimės sunaudosiu per vasarą...
Atsakyti