Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 05 21, 19:16)
Ačiū labai  4u.gif Atrodo įdomu, o ir to Čižų alaus, apie kurį laidoje pasakojo, teko kažkada jų sodyboj paskanauti  thumbup.gif Pasižiūrėsiu, jei pasirodys įrašas  drinks_cheers.gif

Man apie tą alų ir šeimininkės ruošiamus senovinius patiekalus buvo dar įdomiau žiūrėti, nei apie kremus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 21, 15:11)
Šiandien laidą matei? biggrin.gif man skambino močiutė ir liepė žiūrėti apie gamintojas biggrin.gif Buvau aš joms rašius email'a klausiau ar tikrai nededa jokių koncervantų, sakė ne. Tai labai jau skubiai tektų sunaudot.. Tos uogų sultys man atrodo kaip tik greičiau raugina, o į kremą (bent per laidą sakė), jog deda citrinų ea. O jis gi vasarą nelabai gerai..

Taip mačiau, šiek tiek suintrigavo, nes iš tiesų kainos mažos, tai vat galvoju gal vis gi ką nors pabandyti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ameba1 @ 2011 05 21, 09:42)
Sveikos, iš karto atsiprašysiu jei šiuo klausimu jau buvo čia kalbėta, tiesiog nelabai turiu laiko viso forumo vartyti. Tad noriu paklausti, ar teko kam naudoti Lietuvoje gaminamą Uoga uoga natūralią kosmetiką? Yra jų internetinė parduotuvė, įdomūs būtų jūsų atsiliepimai smile.gif

Mes su sese apsipirkom, nes buvo grupinis.lt kuponas tai gavosi už pusę kainos.

Galiojimai trumpi - pora mėnesių. Veido kremą iš viso kažin ar 50 ml įmanoma sunaudoti per tiek, tai rankom naudosiu. O šiaip kažko ypatingo nepastebėjau, bet kad būtų prasti taip pat ne rolleyes.gif
Atsakyti
Ir dar norėčiau paklausti blush2.gif 4u.gif

kaip tik baiginėjasi visos veido priemonės, esu užsisakiusi pabandymui Aubrey organic travel rinkinuką. Lig šiol naudojau hidrolatą ir aliejų mišinį vietoj kremo, bet vasarai nesinori.

Kai tiek daug prekinių ženklų tai nežinia nei kur pulti hihihi.gif gal per tiek temų yra koks TOP5 išrinktas bigsmile.gif kokios veido priežiūros priemonės geriausios, tinkamiausios ir t.t.

Būsiu dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 05 22, 15:29)
Kai tiek daug prekinių ženklų tai nežinia nei kur pulti hihihi.gif gal per tiek temų yra koks TOP5 išrinktas  bigsmile.gif kokios veido priežiūros priemonės geriausios, tinkamiausios ir t.t.


http://www.supermama...howtopic=488641
Atsakyti
Ką naudojate uodams atbaidyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 05 22, 17:13)
Ką naudojate uodams atbaidyti? ax.gif


Išbandyta ir veiksminga- arbatmedžio aliejus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saidutia @ 2011 05 22, 23:00)
Išbandyta ir veiksminga- arbatmedžio aliejus  mirksiukas.gif

o kaip jus ji naudojat blush2.gif as noreciau nuo savo leliu uodus pabaidyti bet grina tai netepsi jiems g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 05 22, 15:29)
Ir dar norėčiau paklausti  blush2.gif  4u.gif

kaip tik baiginėjasi visos veido priemonės, esu užsisakiusi pabandymui Aubrey organic travel rinkinuką. Lig šiol naudojau hidrolatą ir aliejų mišinį vietoj kremo, bet vasarai nesinori.

Kai tiek daug prekinių ženklų tai nežinia nei kur pulti hihihi.gif gal per tiek temų yra koks TOP5 išrinktas  bigsmile.gif kokios veido priežiūros priemonės geriausios, tinkamiausios ir t.t.

Būsiu dėkinga už patarimus  4u.gif

Man Argital kremai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 05 22, 18:13)
Ką naudojate uodams atbaidyti? ax.gif


Labai naudingas topas, ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Saidutia @ 2011 05 22, 23:00)
Išbandyta ir veiksminga- arbatmedžio aliejus  mirksiukas.gif


Keista. O man arbatmedžio aliejus nuo to visiškai nepadeda, atvirkščiai, toks jausmas, kad uodai dar labiau lenda. Net buvau pamaniusi, kad patinka tas kvapas jiems doh.gif O kas baisiausia, tai nepatinka man pačiai. Naudoju tik tais atvejais, kai jis būtinas ir nepakeičiamas (reikia geros dezinfekcijos), o po to ilgai vėdinu kambarį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ameba1 @ 2011 05 22, 12:30)
Taip mačiau, šiek tiek suintrigavo, nes iš tiesų kainos mažos, tai vat galvoju gal vis gi ką nors pabandyti... biggrin.gif


Vis dar naudoju: Uoga uoga lūpų balzamą su medum ir apelsinais - žiemą jis nelabai, bet vasarą tai pats tas ir gražiai blizga lūpos, taupiai naudojasi, tik kad nelabai patogi pakuotė, nes reik kišt į ją pirštus smile.gif)

Uoga uoga dark side aliejus plaukams - tikrai geras reikalas, bet toki gallima laisvai ir namie susimaisyti paciam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 05 22, 18:13)
Ką naudojate uodams atbaidyti? ax.gif


Panos iherb temoje diskutuoja, kad padeda citrinžolių aliejus.
Atsakyti