Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(ameba1 @ 2011 05 21, 10:42)
Sveikos, iš karto atsiprašysiu jei šiuo klausimu jau buvo čia kalbėta, tiesiog nelabai turiu laiko viso forumo vartyti. Tad noriu paklausti, ar teko kam naudoti Lietuvoje gaminamą Uoga uoga natūralią kosmetiką? Yra jų internetinė parduotuvė, įdomūs būtų jūsų atsiliepimai smile.gif

yra čia keli My Webpage. man tai atrodo tiesiog naminė kosmetika, neturi ingredientų-pirkis iš čia:) afišuojasi, kad nenaudoja konservantų, (nors vienam matau GSE, kitų netyrinėjau, nepateiktų bloge), klausimas kiek be konservantų jie išstovi. žodžiu, gali bandyti ir matysi-patinka ar ne
Atsakyti
QUOTE(ameba1 @ 2011 05 21, 10:42)
Sveikos, iš karto atsiprašysiu jei šiuo klausimu jau buvo čia kalbėta, tiesiog nelabai turiu laiko viso forumo vartyti. Tad noriu paklausti, ar teko kam naudoti Lietuvoje gaminamą Uoga uoga natūralią kosmetiką? Yra jų internetinė parduotuvė, įdomūs būtų jūsų atsiliepimai smile.gif

Šiandien laidą matei? biggrin.gif man skambino močiutė ir liepė žiūrėti apie gamintojas biggrin.gif Buvau aš joms rašius email'a klausiau ar tikrai nededa jokių koncervantų, sakė ne. Tai labai jau skubiai tektų sunaudot.. Tos uogų sultys man atrodo kaip tik greičiau raugina, o į kremą (bent per laidą sakė), jog deda citrinų ea. O jis gi vasarą nelabai gerai..
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 05 18, 22:40)
Dar tokio, kad galėčiau rekomenduoti neradau, naudoju šiuo metu Melvitos , bet manau ir paprastas aliejukas neblogiau atliktų savo darbą rolleyes.gif

Aciu 4u.gif
Grynus aliejus naudojau,bet issausino plaukus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 21, 14:11)
Šiandien laidą matei? biggrin.gif man skambino močiutė ir liepė žiūrėti apie gamintojas biggrin.gif Buvau aš joms rašius email'a klausiau ar tikrai nededa jokių koncervantų, sakė ne. Tai labai jau skubiai tektų sunaudot.. Tos uogų sultys man atrodo kaip tik greičiau raugina, o į kremą (bent per laidą sakė), jog deda citrinų ea. O jis gi vasarą nelabai gerai..

spec. įlindau į jų psl., pvz. čia-GSE My Webpage ar čia
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 05 21, 14:24)
spec. įlindau į jų psl., pvz. čia-GSE My Webpage ar čia

aš irgi ką tik įlindau ir tą patį radau smile.gif ir vis tiek galioja tik 14 dienų, tai nusipirkus tektų tas kaukes skubiai naudot. Bet tikrai pagirtinas gaminių pateikimas, labai gražios pakuotės ir etiketės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 21, 14:32)
aš irgi ką tik įlindau ir tą patį radau smile.gif ir vis tiek galioja tik 14 dienų, tai nusipirkus tektų tas kaukes skubiai naudot. Bet tikrai pagirtinas gaminių pateikimas, labai gražios pakuotės ir etiketės  4u.gif

kad ir merginoms moliniai/vandeniai gaminiai su GSE neišstovi ilgiau schmoll.gif na kiek supratau, tai jos gamina pagal kažkieno receptus (kiek perskaičiau pradiniam psl.), užtat pavadinimai angliški ir pateikimas jau matyt originalo. bet šiaip tikrai smagiai žiūrisi drinks_cheers.gif tik aš vis dėlto lieku skeptiška rolleyes.gif tie patys gaminiai, kokius kas savaitę namuose darausi. nebent kas nieko nesigamina, tam ir gerai, nėra palyginus brangu ir gal ingredientai kokybiški. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 05 21, 15:05)
kad ir merginoms moliniai/vandeniai gaminiai su GSE neišstovi ilgiau schmoll.gif na kiek supratau, tai jos gamina pagal kažkieno receptus (kiek perskaičiau pradiniam psl.), užtat pavadinimai angliški ir pateikimas jau matyt originalo. bet šiaip tikrai smagiai žiūrisi drinks_cheers.gif tik aš vis dėlto lieku skeptiška rolleyes.gif tie patys gaminiai, kokius kas savaitę namuose darausi. nebent kas nieko nesigamina, tam ir gerai, nėra palyginus brangu ir gal ingredientai kokybiški.  smile.gif

Kas nesigamina tai tikrai puiki alternatyva thumbup.gif na, kad ir tie aliejų mišiniai plaukams, ar kūno, lūpų sviestai. Kainos itin žemiškos, atitinka higienos normas, tikrai geriau nei pirkti iš neaiškių namudininkų. O bizniui įsibėgėjus, gal pradės daryti ir turtingesnius gaminius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 21, 15:18)
...Kainos itin žemiškos, atitinka higienos normas, tikrai geriau nei pirkti iš neaiškių namudininkų. O bizniui įsibėgėjus, gal pradės daryti ir turtingesnius gaminius smile.gif

tai jau tikrai, kad žymiai geriau doh.gif biggrin.gif
seksim naujienas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 05 20, 01:29)
Gal ir nelabai į temą, bet gal kas norėtų prisidėti prie užsakymo per tarpininkę iš www.luckyvitamin.com (vitaminai užsakomi nebus)? Didelis eko kosmetikos pasirinkimas, kainos  thumbup.gif  Nesusirenka iki nemokamo siuntimo blush2.gif  Brūkštelkit į a.ž., jei atsirastų norinčių.


Ačiū atsiliepusiąjai į prašymą, bet dar šiek tiek trūksta verysad.gif Gal atsirastų dar norinčių prisijungti, kad gautųsi nemokamas siuntimas?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 05 21, 10:45)
yra čia keli My Webpage. man tai atrodo tiesiog naminė kosmetika, neturi ingredientų-pirkis iš čia:) afišuojasi, kad nenaudoja konservantų, (nors vienam matau GSE, kitų netyrinėjau, nepateiktų bloge), klausimas kiek be konservantų jie išstovi. žodžiu, gali bandyti ir matysi-patinka ar ne


Aš tinklaraštį irgi patyrinėjau. Kažkada pati smalsavau išbandyt Uoga uoga, bet kol kas dar nepasitaikė proga. Grįžus į Lietuvą pabandysiu šveitiklį.
Papildyta:
QUOTE(Flos @ 2011 05 21, 14:11)
Šiandien laidą matei? biggrin.gif


Merginos, gal išduosit paslaptį, apie kokią laidą kalbat blush2.gif Man irgi labai įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 05 21, 17:55)
Merginos, gal išduosit paslaptį, apie kokią laidą kalbat  blush2.gif Man irgi labai įdomu.

Tarp miesto ir Kaimo gal kur internete ir įrašas pasirodys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 21, 19:04)
Tarp miesto ir Kaimo gal kur internete ir įrašas pasirodys wink.gif


Ačiū labai 4u.gif Atrodo įdomu, o ir to Čižų alaus, apie kurį laidoje pasakojo, teko kažkada jų sodyboj paskanauti thumbup.gif Pasižiūrėsiu, jei pasirodys įrašas drinks_cheers.gif
Atsakyti