Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Sulu @ 2011 05 18, 18:17)
Planuoju užsisakyti tą Žalio lapo tušą, tik neprisimenu, kuo jis toks ypatingas. Žinau, kad daug kam jis patiko. Šepetėlis normalus atrodo.  g.gif

kazkada turejau. man labai patiko: tikrai gerai padazydavo, netepe paakiu.
dabar turiu Hauschka, tai man kartkartem vis tik pateplioja unsure.gif

kazkuri mergaite atkase,kad yra dabar zalio lapo jumbo variantas kazoks...gal sepetelis patobulintas? g.gif
Atsakyti
is kur uzsisakinejat zalio lapo tusa? jungciaus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2011 04 20, 19:14)
Sveikutes merginos 100metu nesirodziau  biggrin.gif 

noriu papasakoti, jei dar nezinojot, kad pasirode naujas zalio lapo variantas, as jo jau laukiu ateinant  biggrin.gif
va toks kai isbandysiu parasysiu ar atitinka senaji ar gal geresnis  bigsmile.gif



QUOTE(Lelijėlė @ 2011 05 19, 08:46)
kazkada turejau. man labai patiko: tikrai gerai padazydavo, netepe paakiu.
dabar turiu Hauschka, tai man kartkartem vis tik pateplioja  unsure.gif

kazkuri mergaite atkase,kad yra dabar zalio lapo jumbo variantas kazoks...gal sepetelis patobulintas?  g.gif



QUOTE(agpa @ 2011 05 19, 10:39)
is kur uzsisakinejat zalio lapo tusa? jungciaus wink.gif


Dar radau ir čia. Nežinau, iš kur geriau siųstis.
Atsakyti
Juara gal grybų apsivalgė blink.gif blink.gif http://www.juara.lt/... hauschks kremine 99 Lt blink.gif durnių ieško...


Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2011 05 19, 10:39)

is kur uzsisakinejat zalio lapo tusa? jungciaus wink.gif


Ir aš norėčiau prisijungti, jeigu tik kas nors apsiimtų organizuoti pirkimą. ax.gif
Gal galite pasakyti kuo "Ultra Black Organics" skiriasi nuo "Black Organics"? Pirmoji tamsesnė? g.gif

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 19, 13:55)
Juara gal grybų apsivalgė  blink.gif  blink.gif http://www.juara.lt/... hauschks kremine 99 Lt  blink.gif  durnių ieško...

O kiek ji realiai kainuoja?
Atsakyti
65lt.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 19, 16:17)

Uz tiek Lietuvoj nemaciau schmoll.gif Nebent ebay ar kitose int.pard.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 05 19, 20:10)
Uz tiek Lietuvoj nemaciau schmoll.gif  Nebent ebay ar kitose int.pard.


Daugelis siunčiasi iš vokiečių int. parduotuvės, ten tiek kainuoja. Lietuvoj pigiausiai Žalia Žalia 75lt.
Atsakyti
Gal ir nelabai į temą, bet gal kas norėtų prisidėti prie užsakymo per tarpininkę iš www.luckyvitamin.com (vitaminai užsakomi nebus)? Didelis eko kosmetikos pasirinkimas, kainos thumbup.gif Nesusirenka iki nemokamo siuntimo blush2.gif Brūkštelkit į a.ž., jei atsirastų norinčių.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 19, 19:17)
Daugelis siunčiasi iš vokiečių int. parduotuvės, ten tiek kainuoja. Lietuvoj pigiausiai Žalia Žalia 75lt.



Biotekoj su nuolaidu kortele iseina 74 Lt smile.gif
Atsakyti
Sveikos, iš karto atsiprašysiu jei šiuo klausimu jau buvo čia kalbėta, tiesiog nelabai turiu laiko viso forumo vartyti. Tad noriu paklausti, ar teko kam naudoti Lietuvoje gaminamą Uoga uoga natūralią kosmetiką? Yra jų internetinė parduotuvė, įdomūs būtų jūsų atsiliepimai smile.gif
Atsakyti