Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

O aš jau kokį mėnesį naudoju Argital varnalėšų kremą. Tai oda tikrai švaresnė pasidarė, mažiau inkštirų. Aišku mmm spuogai jau kas kita ir per tuos reikalus veidas būna baisus. Bet svarbiausia kad bent poros daugiau mažiau švarios smile.gif Kažkaip pamilau argital, nors kai pirmą kartą kažkada pabandžiau, tai atrodė baisiai keista egzotika smile.gif))
Atsakyti
Gal idomu klaipedietems.
Muitines sandeliuose yra zymiai pigiau kosmetikos. Aisku jus domina naturali ar ekologiska, taigi nusirasiau kainas. Pavyzdziui Lacura veido tonikas ar valomasis pienelis po 3lt. ; kuno losjonas Suhada 4lt., sampunas Suhada 4lt.; duso zele Suhada 3lt. ; ranku arba pedu kremas Suhada 4lt.; Lacura paakiu kremas 3lt., Biocura veido kremai po 10lt., Suhada body oil 5lt.; Alterra veido ampules 5vnt.- 10lt. TAI nebrangi kosmetika aplamai, o cia dar pigiau, tai ir kaina tokia.
Ka surasiau, viskas sertifikuota BDIH.
Adresas to sandelio: Nevezio 4. UAB Olansija. Ant cekio taip parasyta. Paziurekit i zemelapi, jei kas vaziuosit. Ten pravaziavus 2 traukinio begius, sandelys po desine pries pat posuki. Uzejus uz tvoros bus po kaire durys, ten net nieko neuzrasyta lyg. Darbo valandu nezinau.

O pati tik duso zele ir sampuna pirkau, nes veidui prisipirkusi Argital, kur Elyte viska parinko. Kazkada sakiau papasakosiu, bet nebebuvo kada, teko mama palaidoti...
Pamenu buvo giriami du tusai, Laksmishi ir Dr.Hauscha, tai teko abu bandyti. Laksmishi tipo storina turbut, nes man kaip koses pridrebta buvo ant blakstienu, o gal mano blakstienos per kudos lotuliukas.gif , taigi laukiu dabar dr.Hauschos volume ateinant pastu bigsmile.gif . O Hauscha paprastas, ne volume, tai tik paryskina naturaliai, jei blakstienos pabluke, daugiau nieko nedaro g.gif
Atsakyti
Ar imanoma pasidaryti kuno losjona su blizgesiu (be pavieniu blizgiu daleliu) ? Noretusi be sudetingo gaminimo,bet ar taip buna? g.gif Naudociau kunui,ne veidui.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 05 17, 16:59)
Beje, nesuprantu kas atsitiko. Seniau kiek kremų veidui naudodavau, tai daugmaž visi tiko, o dabar panaudojau Earth line kremą, dabar Lakshmi vieną mėginuką naudoju ir vos užsitepu parausta žandai. Iš pradžių nuo Lakshmi taip nebuvo, bet bebaiginėjant mėginuką tie žandai pradėjo kaisti ir rausti. Kaip manot, ar netinka kažkuri sudedamoji medžiaga, ar tik dabar dėl kažkokių priežasčių žandai kaista ir rausta? blush2.gif


o koks meginukas buvo? Mano viena drauge negali lakshmi avokadu toniko naudoti, ja alergizavo. O kiti produktai jai tiko. Cia labai individualus reikalas. Jai ir nuo campaku pomados buvo alergine reakcija. Teko ir vaistais pasigydyti, o atrodo toks nekaltas produktas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 05 18, 13:12)
Pamenu buvo giriami du tusai, Laksmishi ir Dr.Hauscha, tai teko abu bandyti. Laksmishi tipo storina turbut, nes man kaip koses pridrebta buvo ant blakstienu, o gal mano blakstienos per kudos  lotuliukas.gif ,


ikeliu pora nuotraukeliu. Jau seniau buvau kitoje temoje idejusi. Cia su Lakshmi tusu. Tamsokos nuotraukos, bet gal ka iziuresit ax.gif
Nepasakyciau, kad jis man labai storino.
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 05 18, 15:07)
o koks meginukas buvo? Mano viena drauge negali lakshmi avokadu toniko naudoti, ja alergizavo. O kiti produktai jai tiko. Cia labai individualus reikalas.  Jai ir nuo campaku pomados buvo alergine reakcija. Teko ir vaistais pasigydyti, o atrodo toks nekaltas produktas unsure.gif

Esmė yra tokia - pas mus LT alerginius tyrimus daro tik vietinei "žaliavai", tad žinoti ar esi alergiškas kokiam egzotiškam augalui praktiškai neįmanoma iki kol to nepabandei ant savęs. Vieną kolegę Monoi alergizavo pvz, veidas net sutino, pažįstu ką nuo čampakų bėrė ir pan. Taip, čia labai individualu
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 05 18, 14:07)
o koks meginukas buvo? Mano viena drauge negali lakshmi avokadu toniko naudoti, ja alergizavo. O kiti produktai jai tiko. Cia labai individualus reikalas.  Jai ir nuo campaku pomados buvo alergine reakcija. Teko ir vaistais pasigydyti, o atrodo toks nekaltas produktas unsure.gif


Lotus flower cream. Keisčiausia, kad, kaip ir rašiau, iš pradžių viskas buvo gerai ir tik baiginėjant mėginuką atsirado tokie požymiai. Jei ir iš pat pradžių taip būtų buvę, tai tada tikrai manyčiau, kad alergija unsure.gif
Atsakyti
Planuoju užsisakyti tą Žalio lapo tušą, tik neprisimenu, kuo jis toks ypatingas. Žinau, kad daug kam jis patiko. Šepetėlis normalus atrodo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 05 18, 12:12)
Gal idomu klaipedietems.


O daugiau Alterra prekių ten buvo? Nes man visai patiko ši firma, o dabar nebėra jos pirkti LT. Gal vasarą užvažiuočiau prie progos.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 18, 11:29)
O aš jau kokį mėnesį naudoju Argital varnalėšų kremą.

Aš turėjau jo pabandymui gal 10 ml, vėliau nusipirkau ežiuolės, nes kaip tyčia nebuvo varnalėšų ten, kur pirkau, tai vis dėlto labiau varnalėšos patiko, ežiuolė šiek tiek erzina dėl šaldančio efekto, nes joje yra pipirmėtės EA doh.gif, be to, sakyčiau, kad varnalėšų kremas labiau matinį veidą palieka, kas man labai patiko. Tokia nuomonė apie varnalėšas sunaudojus tuos 10 ml, gal būtų pasikeitus, jei būčiau ilgiau naudojus, nežinau ax.gif
Atsakyti
Merginos parekomenduokit prasau seruma,aliejuka plauku galiukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2011 05 18, 19:18)
Merginos parekomenduokit prasau seruma,aliejuka plauku galiukams 4u.gif

Dar tokio, kad galėčiau rekomenduoti neradau, naudoju šiuo metu Melvitos , bet manau ir paprastas aliejukas neblogiau atliktų savo darbą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 05 18, 18:42)
O daugiau Alterra prekių ten buvo? Nes man visai patiko ši firma, o dabar nebėra jos pirkti LT. Gal vasarą užvažiuočiau prie progos.

Ten nera didelis pasirinkimas. Ka turi, parduoda ir neaisku ko uzves sekanti karta.
Atsakyti