Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(wgs @ 2011 04 04, 13:34)
Visur EDTA minimos kaip vienos kenksmingiausių medžiagų. Nesu sudėčių ekspertė (forume yra tikrai gerai apie tai nusimanačių), bet jei jau tokį brūdą deda į chemines trąšas, tai nenorėčiau jo matyti ant odos...

Beje, kas per produktas čia?

Ačiū už nuomonę. Čia skystas muilas ir rankų kremas Durance. Gavau dovanų doh.gif ir jaučiu, kad dar ne pigiai kainavo g.gif doh.gif Kaip suprantu Durance skelbiasi natūralia kosmetika, bet tik viena linija (ne šita) pas juos turi Ecocert sertifikatą.
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 04 04, 12:08)
Kokį aliejų naudojate akių makiažui valyti? Vis neapsisprendžiu  rolleyes.gif


Aš naudoju erškėtrožių ir argano. ax.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 04 04, 12:17)
Bet rozmarino eterinio aliejaus gi ant saknu netepsi unsure.gif
Tai kaip tada elgtis su rozmarinu ea?


Aš įlašinu keletą lašų į aliejaus kaukes ir ištepus plaukus palieku per naktį.

Ačiū visoms atsakiusioms dėl Elytės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 04 04, 14:18)
Man irgi būtų idomu, kuris tušas be Dr.Hauschka tankina blakstienas? Benecos ir Logona tikrai  schmoll.gif


Neseniai diskutavom apie tusus. Laksmishi artimas Hauschai, nes abu isgirti, tik kainos skiriasi. Idomu butu paciai abu isbandyt, bet pirma pigesni pirksiu.
O tai tu naudojusi Hauschos tusa?

Atsakyti
Aš norėčiau šitą tušą pabandyti, bet nerandu pilno ingredientų sąrašo... g.gif

http://www.theorgani...yes_1/jet_black
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 04 04, 14:20)
Neseniai diskutavom apie tusus. Laksmishi artimas Hauschai, nes abu isgirti, tik kainos skiriasi. Idomu butu paciai abu isbandyt, bet pirma pigesni pirksiu.
O tai tu naudojusi Hauschos tusa?


Va dabar esu užsisakius, bet dar negavau. reikės po to Laksimi pabandyt. Dar paskaičiau, kad Annemarie Borlind tušas neblogas g.gif


O kokie atsiliepimai ALVA kristalinis dezodorantas Intensiv arba Sensitive? Kad aplesinų vanilės gyrė tai pamenu.


Ir dar gal kas žino kodėl Kvapų namų sviestmedis daug brangesnis nei AromaNatural g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašva: 04 balandžio 2011 - 14:44
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 04 04, 15:20)
Neseniai diskutavom apie tusus. Laksmishi artimas Hauschai, nes abu isgirti, tik kainos skiriasi. Idomu butu paciai abu isbandyt, bet pirma pigesni pirksiu.
O tai tu naudojusi Hauschos tusa?

nors ne manes klausi, bet pasisakysiu blush2.gif 4u.gif
as naudoju hauschkos volume tusa wub.gif man jis labaiiii patinka, dazo labai ryskiai, gerai patankina, pailgina, pariecia, bet labai graziai ir tepa, ciut asarele jau ir teka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 04 04, 15:35)
O kokie atsiliepimai ALVA kristalinis dezodorantas Intensiv arba Sensitive? Kad aplesinų vanilės gyrė tai pamenu.


Naudoju šiuo metu Intensiv. Labai patinka man ir puikiai atlieka savo darbą, nesigailiu, kad cheminį pakeičiau į jį, nors bijojau rolleyes.gif Visą dieną išsilaiko, nesausina odos, greit susigeria, žodžiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 04 04, 16:05)
Naudoju šiuo metu Intensiv. Labai patinka man ir puikiai atlieka savo darbą, nesigailiu, kad cheminį pakeičiau į jį, nors bijojau  rolleyes.gif Visą dieną išsilaiko, nesausina odos, greit susigeria, žodžiu  thumbup.gif

A kaip tik apie Intensiv ir galvoju, nes ten yra alūno akmenėlis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 04 04, 15:33)
nors ne manes klausi, bet pasisakysiu blush2.gif  4u.gif
as naudoju hauschkos volume tusa wub.gif man jis labaiiii patinka, dazo labai ryskiai, gerai patankina, pailgina, pariecia, bet labai graziai ir tepa, ciut asarele jau ir teka doh.gif

Gerai, kad pasisakai, kuo daugiau nuomonių tuo geriau thumbup.gif O tai kaži taip pat tepa kaip Benecos, nes man tai jis tragedija, po dviejų valandų kaip panda vaikštau, nei ašarėlų nereikia schmoll.gif Va Logona, man tik vakarop nutrupa, bet dažo labai minimaliai...
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 04 04, 15:35)
Ir dar gal kas žino kodėl Kvapų namų sviestmedis daug brangesnis nei AromaNatural g.gif

Kvapu Namuose viskas brangiau nei AromaNatural, bet kokybe ta pati, kiek skaiciau.
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 04 04, 14:26)
O tai niekas nepakomentuos man sudėčių? na gal yra išmanančių? kažkaip grėsmingai atrodo: polysorbate 20, edta, polysorbate-60, dimeticone (kažkur skaičiau, kad dar nlb aišku ar jis kenkia  g.gif, bet visgi chemija), polyacrylamide/C13-14 izoparaffin/laureth-7 (kas tas do velnias  g.gif ), talc, benzophenone-4, tetrasodium edta, methylisothiazolinone (skaičiau, kad į tą deda kažkokį konservantą...).
Visumoj ar čia chemija ra pusiau  doh.gif  lotuliukas.gif Gi čia skaitosi natūralūs produktai  doh.gif



Kodėl nepaskaitote temos pirmo puslapio rolleyes.gif

ten yra puslapis, kur galima pasitikrinti sudėtį 4u.gif

Atsakyti
Gal kuri naudojat AN pieno rugsti veido odai?Noreciau su ja darytis veido valymus,bet net nezinau kaip kitaip ja iforminti biggrin.gif , vienos negalima tepti tokio stiprumo.
Atsakyti
Mielosios, turiu keletą klausimėlių:

1. Ar yra tarp Jūsų bandžiusių Juodąjį muilą? Jį radau čia: http://www.egzotines...asismuilas.html
Taigi mane dominantis klausimas, ar nesausina jis odos?

2. Šampūnas greit susiriebaluojantiems ir dėl to pleiskanojantiems plaukams
Toks man kitas aktualus dalykas - greitai susiriebaluojantys plaukai ir dėl to atsirandantis galvos odos pleiskanojimas. Kas dvi dienas būtina turu plauti (na, jeigu plaut kasdien nebūtų taip nesveika, plaučiau ir kasdien). Gal kuri nors turit atradot kokį stebuklą (t.y. kuo natūralesnį šampūną, bent jau be didžiųjų blogių), kuris padėjo tokios problemos atsikratyti?

Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 05 balandžio 2011 - 04:04