Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

Aš jau nusipirkau purškiamą Laveros Family SPF15 ir kremą po saulės.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 16, 19:32)
Aš jau nusipirkau purškiamą Laveros Family SPF15 ir kremą po saulės.


lauksiu atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
Ateinu pasipasakoti smile.gif

Gavau achilėjos mėginukus, nustebino jų dydis ir tara. Prašiau kremo rankoms ir veidui, atkeliavo du indukai (nors po Lakshmi pudros tikėjausi maišelių biggrin.gif ) net po 7 ir 8 ml.

Gauvau SeaLine kremą, kuris vadinasi "Acno dieninis ir naktinis kremas", toks
user posted image
Pradėjus naudoti mano veidas atrodė tragiškai, nes buvo mm ir skruostai buvo išberti taip, kad atrodė ant veido gyvos vietos nėra doh.gif Jau kitą dieną po patepimo (tepiau nakčiai) oda atrodė nuraminta, nebesudirgusi, nuėjo raudonis nuo spuogų, neprikilo naujų ir senieji gana akivaizdžiai ėmė trauktis. Tai vat nežinau - ar čia kremas stebuklingas, ar tiesiog sutapimas, nes po 2 dienų baigėsi mm ir oda buvo jau gana normalios būklės. Naudoju kremą jau daugiau kaip savaitę, spuogai karts nuo karto iššoka, tačiau su jais nesunku tvarkytis smile.gif
Tiesa, apie patį kremą nepapasakojau smile.gif Jis labai riebus ir tirštas, intensyviai kvepia prieskoniais, man kiek primena karį tas kvapas. Kvapas laikosi kelias valandas, tačiau man nėra nemalonus. Tepat kremą ant drėgnos veidos odos pirmas dienas buvo labai keista, nes jausmas toks, lyg kočiočiau riebalą po drėgną odą, tačiau kremas greitai susigeria ir neblizgina veido.

Dar gavau rankų kremą
user posted image
Kaip ir veido kremas, intensyviai kvepia prieskoniais. Yra daugiau kreminės konsistencijos, skystesnis ir ne toks riebus kaip veido kremas. Šiai dienai tai yra geriausias mano eko ir ne tik eko bandytas rankų kremas - susigeria akimirksniu, puikiai drėkina odą. Net ir po plovimo rankos lieka minkštos ir tarsi pateptos kažkuo, tačiau jokios plėvelės nesijaučia, kartais atlaiko ir du plovimus. Mano rankos gana šiurkščios, tai pasitepus pasidaro šilkinės. Turėjau bėrimą ant rankos, tai ir tą užgydė. Tikrai suprinis ir žiemai būtinai pirksiu pilną pakuotę, nes vasarą rankų kremų nenaudoju

Vajej kiek prirašiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 17 gegužės 2011 - 07:43
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 16, 20:22)
Šindien damodaroj terliojaus mėginį annemarie borlind kremo nuo saulės. Tepasi gerai, deja mažas kiekis ir l. brangu  doh.gif Tai vistiek abejoju, kad jį pirksiu  unsure.gif

O laveros pasiterliot nebuvo... gal biosaloj pasiterliot duoda.. g.gif


Man rodos, kad borlind kremas nera naturalus pagal sudeti.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 05 17, 10:19)
Man rodos, kad borlind kremas nera naturalus pagal sudeti.. sad.gif


čiut atknisau sudėtį,kažkaip mažai kur ją rašo g.gif
Aqua (water), dicaprylyl carbonate, alcohol, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, ethylhexyl triazone, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, glycerin, glyceryl citrate/lactate/linoleate/oleate, panthenol, sucrose stearate, glyceryl caprylate, magnesium aluminum silicate, galactoarabinan, phnoxyethanol, sorbitol, caprylic/capric triglyceride, cholesteryl hydroxystearate, potassium cetyl phosphate, tocopheryl acetate, aroma (fragrance), allantoin, laminaria ochroleuca extract, xanthan gum, linalool, limonene, ascorbyl palmitate, benzyl salicylate, hydrogenated palm glycerides citrate, tocopherol, lecithin, citral, citronellol.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 05 05, 12:39)
Gal kuri gali palyginti,ar yra realus skirtumas valant logonos aliejuku ir paprastu aliejuku makiaza (tusa,seselius)?


Esu turėjusi senesnio leidimo, dabar gal šiek tiek pasikeitusi sudėtis, bet skirtumo lyginant su aliejum nepastebėjau ax.gif
Atsakyti
gavau prekes is Groziosodo bigsmile.gif is 5 uzsakytu prekiu tik 2 yra butent tos kurias uzsakiau doh.gif blink.gif kitos matyt savo nuoziura sudetos, daiktas tas bet sudeta visai kiti kvapai, ir pvz veidui ne pienelis o prausiklis doh.gif gyvenime is ten daugiau nepirksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 05 17, 14:41)
gavau prekes is Groziosodo  bigsmile.gif  is 5 uzsakytu prekiu tik 2 yra butent tos kurias uzsakiau  doh.gif  blink.gif  kitos matyt savo nuoziura sudetos, daiktas tas bet sudeta visai kiti kvapai, ir pvz veidui ne pienelis o prausiklis  doh.gif gyvenime is ten daugiau nepirksiu  doh.gif


nu va..dabar dar rupesciu bus atsikeist tas prekes..... sad.gif
as tai kazkaip turiu savo laiko patikrintas el.parduotuves ir is ten visada perku, tai visada viskas OK buna smile.gif
Atsakyti
Aš dabar pamaniau, gal į pirmą žinutę būtų vertas sudėti ir nepatikimų parduotuvių tinklapius, kad kitoms nekiltų tokių nesusipratimų. Ką manot? ax.gif

Beje, nesuprantu kas atsitiko. Seniau kiek kremų veidui naudodavau, tai daugmaž visi tiko, o dabar panaudojau Earth line kremą, dabar Lakshmi vieną mėginuką naudoju ir vos užsitepu parausta žandai. Iš pradžių nuo Lakshmi taip nebuvo, bet bebaiginėjant mėginuką tie žandai pradėjo kaisti ir rausti. Kaip manot, ar netinka kažkuri sudedamoji medžiaga, ar tik dabar dėl kažkokių priežasčių žandai kaista ir rausta? blush2.gif
Papildyta:
Prisiminiau, kad ir aš esu pirkusi iš grožio sodo, tai prekes gavau greitai, viskas buvo tvarkoj. Bet po tokių atsiliepimų visgi nebepirksiu šioje parduotuvėje nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 17 gegužės 2011 - 15:55
QUOTE(bonza @ 2011 05 17, 12:41)
gavau prekes is Groziosodo  bigsmile.gif  is 5 uzsakytu prekiu tik 2 yra butent tos kurias uzsakiau  doh.gif  blink.gif  kitos matyt savo nuoziura sudetos, daiktas tas bet sudeta visai kiti kvapai, ir pvz veidui ne pienelis o prausiklis  doh.gif gyvenime is ten daugiau nepirksiu  doh.gif

drinks_cheers.gif ir as nepirksiu verysad.gif Man po menesio parase kad visgi uzsakymas anuliuojamas blink.gif prasykit pinigu is mokejimai.lt unsure.gif Tikrai nepatikima parduotuve, ziuriu ir FB turi tik kelis draugus, kitos prduotuves tukstncius draugu turi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 17, 08:41)
Ateinu pasipasakoti smile.gif



O kokius kremus prieš Earth line naudojusi, kurie labiausiai tikę? Beje, kaip ten rašyti tą laišką dėl kremo mėginuko, aš irgi norėčiau išmėginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 05 17, 23:10)
O kokius kremus prieš Earth line naudojusi, kurie labiausiai tikę? Beje, kaip ten rašyti tą laišką dėl kremo mėginuko, aš irgi norėčiau išmėginti smile.gif

Pirmas mano eko kremas buvo Laveros su medetkomis, po jo ėjo Argital rožių kremas, vėliau sekė Cattier dieninis kremas (turėjau kelis mėginukus, tai ilgam užteko), tada turėjau Logona Free kremą, Dr. Hauschka melisų kremą.
Šiaip tiko visi, nes tam tikru metu sprendė iškilusias odos problemas - Laveros medetkos padėjo kai oda negalėjo apsispręsti ar ji nori riebaluotis, ar sausėti, sunaudojau pusę pakuotės ir pardavaiua, nes oda grįžo į normalią būklę, nebebuvo kam reguliuoti sebumo išsikyrimą, Argital rožių buvo labai geras žiemą, visą sezoną tik juo ir tepiausi, tačiau nepatiko, kad odą padaro tokią matinę, Cattier patiko, nes gerai drėkino, gerai gėrėsi ir draugavo su makiažu, Logona Free super gerai drėkina, vos po kelių pasitepimų dingsta visi nušerpetojimai ir ateity tikrai kartosiu odai drėkinti, Dr. Hauschka melisų patiko, tačiau būtent jo realaus poveikio taip ir nepastebėjau, tačiau mano oda sausa, o jis labiau mišriai. Šiaip antrą kartą kartočiau Cattier kremą, Logona Free ir tą iš Achilėjos.
O užsisakyti labai paprasta - parašai ČIA ir tiesiog paklausi kokių mėginukų jie turi ir pasakai kas domina, tada jie atrašo ką turi ir išsirenki smile.gif
Atsakyti