Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(borooze @ 2011 05 12, 00:14)
Super del to ir atejau nosi ikist

O gal pareklamuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 05 12, 06:30)
O gal pareklamuot biggrin.gif

O taip smile.gif pasiulyt PIRKTI TIK SITA smile.gif ext , pastebiu tendencija SM - temose didkusijos vuksta tik tarp tu paciu asmenu, o i naujai atejusius reaguojama kaip i potencealius blogiecius smile.gif ( ne tik cia bet ir mano mylimose temose tas pats)

Kas be lieka smile.gif sekmes jum 4u.gif
Atsakyti
Šiais laikais, kai reklama kišama visur, nieko keista, kad tampi įtarus. biggrin.gif

Pagaliau išmokau tepti aliejų ant veido, bet norisi, kad paraudimai išnyktų, net nežinau, kuo tepti. Gal galite ką pasiulyti? Gal pabandyti kokį hidrolatą? Dar dabar tepu ir alavijų geliu.
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2011 05 09, 21:17)
sudomino veido prausiklis - sudėtis kaip ir nebloga, bet pats paskutinis elementas EDTA. Mane suglumino, o kokia Jūsų nuomonė - ar nusispjauti ir pirkti ar tiek to? smile.gif


sudėties jie nenurodo pilnos internete, todėl sunku spręsti, kiek ji nebloga. O gal tik pakenčiama? wink.gif Logiškai mąstant, ekologiškumas su EDTA visai nesiderina, todėl iš esmės abejočiau, kiek tas produktas yra ekologiškas ir kiek juo galima pasitikėti. Jei bet ko ant odos nededi, tai nepirk smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2011 05 12, 12:34)
sudėties jie nenurodo pilnos internete, todėl sunku spręsti, kiek ji nebloga. O gal tik pakenčiama? wink.gif Logiškai mąstant, ekologiškumas su EDTA visai nesiderina, todėl iš esmės abejočiau, kiek tas produktas yra ekologiškas ir kiek juo galima pasitikėti. Jei bet ko ant odos nededi, tai nepirk smile.gif


Labai dėkui! Bet ko tikrai nededu, nors deja dekoratyvinę turiu neekologišką schmoll.gif Beje, seniau BIOKas savo puslapyje rašydavo sudėtis, kai drėkinamąjį kremą rinkausi, pamenu, kad žiūrėjau. Na, užteks čia man lietuvių gamintojus reklamuotis biggrin.gif
Tiesiog ieškau ne itin brangaus prausiklio, nes Weleda, kuria prausiuosi dabar, artėja į pabaigą.
Atsakyti
manykim, kad sudės sudėtis ateityje cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 12 gegužės 2011 - 23:50
QUOTE(Honey @ 2011 05 11, 16:45)
Jei reiktų rinktis tarp Sante ir Laveros tepamų kremų, tai turbūt imčiau Sante, bet Laveros purškiamas nugali juos abu biggrin.gif


na ašesu bandžius Sante su dozatorium, tipo purškiamą. Ir man jis žiauriai sunkiai tepėsi, netolygiai, nesigėrė. Tai jei Lavera dar blogiau - nebežinau tada ką rinktis.

Tiesa aubrey dar yra, bet nebandžiau, oir brangiai gaunas doh.gif Tai irgi nežinau ką rinktis..
Atsakyti
Nors dabar pažiūrėjau,kad veik visų jų kainos panašios...


Dar radau ką user posted image

Tik sudėtirs niekur nė su žiburiu nerasi smile.gif Ir šiaip nepratestuotas produktas....
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 13, 09:26)
na ašesu bandžius Sante su dozatorium, tipo purškiamą. Ir man jis žiauriai sunkiai tepėsi, netolygiai, nesigėrė. Tai jei Lavera dar blogiau - nebežinau tada ką rinktis.


nežinau, man kremas iš šitos linijos gerai gėrėsi ir lengvai užsitepė unsure.gif
user posted image

o kodėl nenori purškiamo Laveros? apie jį jau anksčiau buvo daug gerų atsiliepimų. aš ir veidui panaudoju jį smile.gif
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 13, 09:43)
Nors dabar pažiūrėjau,kad  veik visų jų kainos panašios...
Dar radau ką user posted image

Tik sudėtirs niekur nė su žiburiu nerasi smile.gif Ir šiaip nepratestuotas produktas....


Sudėtis:
Aqua, Alcohol Denat., Chrysanthemum Cinerariifolium (pyrethrum) extract, Polysorbate 20, Cymbopogon Martinii oil, Parfum (Citral, Citronellol, Famesol, Geraniol, Limonene, Linalool).
Atsakyti
numan iš to pat serijos spf 15 tepėsi sunkiai.nebent jei kažką pakeitė per du metus. Aš prieš du metus ji pirkus buvau
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 05 11, 21:43)
Merginos, kur rasti pirkti varnalesu saknu milteliu Vilniuje?


as perku vaistineje ax.gif sumalu papildomai su kavamale ir vsio.
Atsakyti
Ar esat kas bandę Lavera kremą po saulės?

Ir kaip Lavera balzamas lūpoms SPF10? Ar reikia mūsų lūpoms apsaugos?
Atsakyti