Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(apčy @ 2011 05 11, 15:46)
Užaugintas, ne pagamintas http://kosmetika.aro...t/naujiena/155/  biggrin.gif
Gal kas išbandėt?
Bandė mano sesuo ir draugas, nes gavo Kalėdoms iš manęs dovanų biggrin.gif skonis jaučiasi toks krienų, išvalo dantis, bet nei vieno naudojusio neįtikino tas 'šepetėlis'. Abiejų 'šepetėlių' likimai vienodi - guli numestos lazdelės po kelių naudojimų.
Atsakyti
Gal kas esat bandę Lavera arba Aubrey Organics apsauginius kremus nuo saulės?

Lavera kuris geresnis - kremas ar purškaliukas?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 11, 17:22)
Lavera kuris geresnis - kremas ar purškaliukas?


Purškiamas mirksiukas.gif lengviau tepti, geriau susigeria. Kremas, man asmeniškai, per riebus, ilgai geriasi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bituteba @ 2011 05 11, 14:24)
atseit sitas lengvai tepasi, isigeria, nepalieka riebalo. parasysiu, kaip naudojasi


Sante kremai nuo saulės tikrai neblogai susigeria. riebalą šiokį tokį palieka, bet nereik ilgai trint ir skirstyt.
Papildyta:
QUOTE(wgs @ 2011 05 09, 22:17)
Sveiki,
Iš anksto atsiprašau, jei ne toje temoje klausiu, bet norėčiau dėl ekologiškos Margaritos linijos paklausti: mačiau vakar Maximoje naujas šios linijos priemones (kurių, beje, kažkodėl nėra BIOKo puslapyje), sudomino veido prausiklis - sudėtis kaip ir nebloga, bet pats paskutinis elementas EDTA. Mane suglumino, o kokia Jūsų nuomonė - ar nusispjauti ir pirkti ar tiek to? smile.gif

Nusispjauti ir nepirkti smile.gif yra daug geresnių priemonių dėl kurių net nereiks sukti galvos 'verta ar neverta' smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 11 gegužės 2011 - 16:41
O tada kuris geriau - Sante ar Lavera? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 11, 17:41)
O tada kuris geriau - Sante ar Lavera?  biggrin.gif  4u.gif

Jei reiktų rinktis tarp Sante ir Laveros tepamų kremų, tai turbūt imčiau Sante, bet Laveros purškiamas nugali juos abu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 11 gegužės 2011 - 16:45
QUOTE(micefee @ 2011 05 11, 17:22)
Gal kas esat bandę Lavera arba Aubrey Organics apsauginius kremus nuo saulės?

As AO turiu su nedideliu SPF, pernai vasara naudojau tai patiko.
Atsakyti
Merginos, kur rasti pirkti varnalesu saknu milteliu Vilniuje?
Atsakyti
Labas mergiukai,

sorriukas, prisipažįstu temučių 82 (su šita 83) neperskaičiau, pradėjau rakinėti produktus, klausimas, gal kuri naudojat Phyto šampūnus, esu supažindinta, kad jie natūralūs, na ir sudėtis ko gero 80 proc. botaninės kilmės, Phytopolleine visiškai natūralus ... gal kuri bandėt? Nes man asmeniškai nuo slinkimo priemonė thumbup.gif: (kadangi baigiu nuplikt sad.gif o ant savęs beleko nesitepu, iš esmės l.mažai kosmetikos naudoju :/ )
Atsakyti



QUOTE(borooze @ 2011 05 11, 23:12)
Labas mergiukai,

sorriukas, prisipažįstu temučių 82 (su šita 83) neperskaičiau, pradėjau rakinėti produktus, klausimas, gal kuri naudojat Phyto šampūnus, esu supažindinta, kad jie natūralūs, na ir sudėtis ko gero 80 proc. botaninės kilmės, Phytopolleine visiškai natūralus ...


Deja sudėtys šių produktų toli gražu ne "tobulos"...
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 05 11, 23:25)
Deja sudėtys šių produktų toli gražu ne "tobulos"...

tobulu nera sakytu hihihi.gif Na bet del Polleinu esu tikra, nes nei vieno chemikalo, del Phytocane (sampunas) aisku yra cheminiu junginiu bet mane imponavoo putoklio kilme... - palmiu ekstraktas...

Priminkit is kur dar Laureat Sulfatas gaunamas be Palmiu ? g.gif
Atsakyti
Tai mes visos naudojam natūralią kosmetiką ir ji neturi nei vieno netinkamo ingrediento.
Atsakyti
Super del to ir atejau nosi ikist, bijau pasilikt smile.gif

Del tobulumo turejau omeny kiekvieno zmogaus ir kiekvieno brando ypatybes smile.gif
Atsakyti