Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Gladiola @ 2011 05 08, 19:47)
as is cia irgi pirkausi Lavera sampuna ir laukiau ilgaaai. Bet siaip ne taip prisiskambinus mane informavo, kad dar nesulauke prekes is gamintojo. Na, svarbu, kad galiausiai (daugiau nei po menesio) prekes sulaukiau smile.gif

Na paguodet, gal vis del to gausi prekes rolleyes.gif Lauksiu toliau 4u.gif
Atsakyti
Iš tikrųjų jie elgiasi labai nesąžiningai pirkėjų atžvilgiu, juk jei neturi el.parduotuvėje esančių produktų, neturėtų leisti jų kelti ir į krepšelį.
Atsakyti
Matyt šitokiu būdu apsidraudžia dėl prekių realizavimo ir jų galiojimo laiko. Be to, nereikia pirkti dideliais kiekiais, nuperka tik tada, kai kas nors užsisako. Taip gali pasiūlyti didesnį asortimentą. Kažin ar ilgai su tokia politika išsilaikys. Nes nepatenkintų klientų ir skundų skaičius didėja... Pirkėjams reikia ne tarpininkų paslaugų, o greito ir efektyvaus užsakymo vykdymo. mirksiukas.gif
Atsakyti
o achilejos parduotuves gyvai ner? tik internetine?
Atsakyti
Ne, gyvai nėra.
Atsakyti
gaila, bijau vel pasimaut doh.gif Reik skubiai kazko nuo spuogu, mastau apie isgirta krema Sea Line, arba dar galvoju BABOR ampules pabandyt
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 05 08, 22:43)
gaila, bijau vel pasimaut  doh.gif 


Kaip suprasti? ax.gif

Šiaip ta parduotuvė tikrai patikima, kelis kartus pirkau, prekes išsiuntė iš karto tą pačią dieną po apmokėjimo pirmenybiniu paštu. O Vilniuje galima susitarti dėl atsiėmimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 08 gegužės 2011 - 21:48
QUOTE(micefee @ 2011 05 08, 21:45)
Kaip suprasti?  ax.gif

Šiaip ta parduotuvė tikrai patikima, kelis kartus pirkau, prekes išsiuntė iš karto tą pačią dieną po apmokėjimo pirmenybiniu paštu. O Vilniuje galima susitarti dėl atsiėmimo.

suprasti taip kad dar vis laukiu prekiu is groziosodo....
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 05 08, 21:31)
o achilejos parduotuves gyvai ner? tik internetine?

aš atsiėmiau tiesiai iš jų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uosė @ 2011 05 08, 21:51)
aš atsiėmiau tiesiai iš jų  mirksiukas.gif

o kur ta ju atsiemimo vieta? ofisas ar kazkas?
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 05 08, 21:55)
o kur ta ju atsiemimo vieta? ofisas ar kazkas?

iš savininkių tiesiogiai. pasiskambinau tel ir tiesiog susitariau dėl atsiėmimo. kaip supratau, tai viena Naujininkuose gyvena, o kita Lazdynuose.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 05 06, 15:22)
Ateinu dar apie Benecos tušą parašyti. Šiandien teko ir eiti per nedidelį lietutį, tai baisiai bijojau, kad tik nenubėgtų tušas. Grįžus namo pasižiūrėjau-viskas tvarkoj, niekas nenubėgo. Vakar dieną atlaikė puikiai, nusivalė lengvai. Tai tokie pirmieji įspūdžiai smile.gif


Pavydžiu, man tai jis taip nesilaiko... nubėga ir tuo pačiu nubėgdamas graužia akis.... sad.gif(
Atsakyti