Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 06, 20:00)
Merginos, ar gali būti Dr. Hauschka kosmetika padirbinėjama? Šiandien darbe kolegė man pasigyrė nuspirkusi melisų kremą už 30lt ir dar CC kremuką už 20lt. Man kažkaip kainos nerealios... Tai klausimas iškilo.


Kad padirbinėjama būtų neteko matyt/girdėt. Ar klausėt kur pirko? Gal pardavė kas nors kam netiko/nepatiko arba kokiam ebay aukcioną išlošė lotuliukas.gif arba su pavadinimu susimaišė, visaip būna smile.gif
Atsakyti
Žinokit visko gali būti, kad pamelavau. ax.gif Kažkaip žiūriu, kad visgi čia gali būti, jog naujasis Hauschka melisų kremas man poras sutraukia. Reikia dar išsiaiškinti...
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 05 07, 02:09)
Kad padirbinėjama būtų neteko matyt/girdėt. Ar klausėt kur pirko? Gal pardavė kas nors kam netiko/nepatiko arba kokiam ebay aukcioną išlošė lotuliukas.gif arba su pavadinimu susimaišė, visaip būna smile.gif

Klausiau iš kur gavo, gi kaip už ačiū tokios kainos bigsmile.gif Tai sakė, kad jos kolega tolimųjų reisų vairuotojas, vežioja kosmetiką įvairią, tai kažkoks pacaniukas ją vagia kaip supratau tiesiai iš sandėlių, o tas vairuotojas parveža į LT. Nes sakė užsisakyti nieko negalima, ką vaikinukas nukniauks, tą vairuotojas parveš ir tą vairuotojo žmona parduoda. Nelabai gražus bizniukas sakyčiau su vagimu, jeigu tai tiesa...
Klausiau kaip kvepia kosmetika, nes Hauchkos gi visi produktai turi savotišką augalų kvapą, tai sakė melisų kremas labai kvapnus, kiek gelsvas, pagal pasakojimą toks pats kaip ir mano. Tai ir nežinau originalai ten ar ne smile.gif Nes kai mano kaimynė kažkada Chanel kosmetiką pardavinėjo kainomis iki 50lt, tai irgi pasakojo tą pačią pasaką apie vagimą iš sandėlių, o ten tikrų tikriausios paddelkos buvo...
Atsakyti
Ar nesuges produktas,jei augalini glicerina lasinsiu i buteliuka, pvz. i kuno krema (dabar turiu avalon organics)? I sampuna noreciau,bet bijau (nes nezinau kokio stiprumo poveikis bus),kad nesugadinciau daikto,paskui dar blogai plaus plaukus,perdaug apsunkins doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 05 08, 12:25)
Ar nesuges produktas,jei augalini glicerina lasinsiu i buteliuka, pvz. i kuno krema (dabar turiu avalon organics)? I sampuna noreciau,bet bijau (nes nezinau kokio stiprumo poveikis bus),kad nesugadinciau daikto,paskui dar blogai plaus plaukus,perdaug apsunkins doh.gif


Na, sugest, tai gal nesuges. Bet siaip, tai cia budavo kalbama, kad geriau, bent is pradziu atsipilt mazesni kieki ir pabandyt ar patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsiprasau, cia gal ne i tema, bet pirkdami is parduotuves "Grozio sodas" bukit atsargios.
Uzsisakiau Lavera sampuna, plauku dazu ir dar keleta prekiu uz 120 lt, jau menesi neatsiuncia prekiu. I el. laiskus neatsako, pinigu negrazina blink.gif Telefonas neveikiantis blink.gif
Bukit atsargios 4u.gif
Atsakyti
Prieš perkant iš tokių nelabai žinomų ir nepatikrintų parduotuvių, reikėtų pasiklausinėti ar bent jau pabandyti "pagūglinti".

Labai daug skundų dėl šios parduotuvės: http://www.skundai.l...ments&sid=20625
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2011 05 08, 18:41)
Atsiprasau, cia gal ne i tema, bet pirkdami is parduotuves "Grozio sodas" bukit atsargios.
Uzsisakiau Lavera sampuna, plauku dazu ir dar keleta prekiu uz 120 lt, jau menesi neatsiuncia prekiu. I el. laiskus neatsako, pinigu negrazina  blink.gif Telefonas neveikiantis  blink.gif
Bukit atsargios  4u.gif

as irgi is ten pat laukiu prekiu jau antra savaite.... Ka ketinat daryt? man irgi i nieka nereaguoja... O suma panasi kaip jusiske ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2011 05 08, 19:41)
Atsiprasau, cia gal ne i tema, bet pirkdami is parduotuves "Grozio sodas" bukit atsargios.
Uzsisakiau Lavera sampuna, plauku dazu ir dar keleta prekiu uz 120 lt, jau menesi neatsiuncia prekiu. I el. laiskus neatsako, pinigu negrazina  blink.gif Telefonas neveikiantis  blink.gif
Bukit atsargios  4u.gif


Ane? g.gif Aš, berods, triskart esu iš jų pirkus, pristatydavo labai greit, jokių nesusipratimų nėra pasitaikę.
Atsakyti

Greičiausiai kokių nors prekių patys neturi ir laukia užsakymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 08, 18:02)
Prieš perkant iš tokių nelabai žinomų ir nepatikrintų parduotuvių, reikėtų pasiklausinėti ar bent jau pabandyti "pagūglinti".

doh.gif Tai kad pervelai paguglinau...


QUOTE(bonza @ 2011 05 08, 18:03)
as irgi is ten pat laukiu prekiu jau antra savaite....  Ka ketinat daryt? man irgi i nieka nereaguoja... O suma panasi kaip jusiske  ax.gif

Lauksiu, o po to turbut reiks pareiskima rasyt, net nezinau...kiek pirkau taip nebuvo dar verysad.gif

QUOTE(ernesin @ 2011 05 08, 18:19)
Greičiausiai kokių nors prekių patys neturi ir laukia užsakymo g.gif

Tai tikriausiai, nes po to kai uzsakiau atrase kad issius po savaites, nes kazkokia preke ateis blink.gif Bet juk galima pranesti, susitarti, o ne telefonus atjungineti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2011 05 08, 19:41)
Atsiprasau, cia gal ne i tema, bet pirkdami is parduotuves "Grozio sodas" bukit atsargios.
Uzsisakiau Lavera sampuna, plauku dazu ir dar keleta prekiu uz 120 lt, jau menesi neatsiuncia prekiu. I el. laiskus neatsako, pinigu negrazina  blink.gif Telefonas neveikiantis  blink.gif
Bukit atsargios  4u.gif

as is cia irgi pirkausi Lavera sampuna ir laukiau ilgaaai. Bet siaip ne taip prisiskambinus mane informavo, kad dar nesulauke prekes is gamintojo. Na, svarbu, kad galiausiai (daugiau nei po menesio) prekes sulaukiau smile.gif
Atsakyti