Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(asmodeja @ 2011 05 05, 14:00)
Merginos gal galit rekomenduoti koki naktini ir paakiu kremus brandziai odai. Labai noriu, kad ir mama pereitu prie naturalios kosmetikos  ax.gif



as tai turiu Lakshmi Netra paakiu naktini krema. Man tai jis nepamainomas. Jis tinka tik nakciai, nes toks riebokas. Talpa jo nedidele ir kaina didoka, bet uztenka ilgam. Labai skalsus. Kvepia rozemis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 05, 13:22)
Aš tai savo draugei dovanojau čampakų ir išakrt perėjo prie eko biggrin.gif Dar tikrų paridžatų, rozmarinų, tas naujas KN arbatmedžio hidrolatas - tokie moteriški, lengvi kvapai, skanūs be galo. Niekada nedovanočiau rožių hidrolato  schmoll.gif  Jis daug kam alergizuoja.

Aš ir dovanojau čampakų hidrolatą, jis toks prabangaus kvapo, tinkantis visiems tipams ir labai drėkina. Pirmam susipažinimui su hidrolatais labai tinkamas variantas, nes vien kvapai daug ką išgąsdina ax.gif
O jau pažįstančiam dovanočiau morkų, visai malonus kvapas, naudingas ir universalus.
Atsakyti
[quote=Etama,2011 05 05, 22:34]
Oho, aš jau gal 6 kartus tepiausi ir dar liko tiek pat smile.gif ar ne apie vienodus mėginukus kalbam-mano 10ml

tas pats 10ml. smile.gif) matyt netaupiai naudoju, nes toki storesni sluoksni dejau...
Atsakyti
Ateinu dar apie Benecos tušą parašyti. Šiandien teko ir eiti per nedidelį lietutį, tai baisiai bijojau, kad tik nenubėgtų tušas. Grįžus namo pasižiūrėjau-viskas tvarkoj, niekas nenubėgo. Vakar dieną atlaikė puikiai, nusivalė lengvai. Tai tokie pirmieji įspūdžiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 05, 11:29)
Jo, kiekis nemažas. Dabar ne namie esu, nepamenu, kiek laiko nuo atidarymo galioja, bet tikrai ne ilgiau kaip pusę metų.  biggrin.gif Šiaip naudoju jį ir ryte ir vakare, bet užtenka mažo kiekio, nes gerai putoja. Per kokį pusę metų gal ir išnaudosiu.  g.gif O jei ir ne, tai, manau, nieko baisaus jam nenutiks.  unsure.gif


Jo kiekis 250 ml, galioja 4 men. po atidarymo (cia tas su fitino rugstimi). As asmeniskai naudoju turbut nuo kokio spalio ir toks vaizdas, kad jis ten dauginasi, niekaip neisbaigiu doh.gif Bet jokiu sugedimo pozymiu nera - nei blogo kvapo, spalvos pakitusios ar kitokio poveikio. Nerealiai taupus, kaip ir visi Argital produktai...
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 04 26, 22:42)
Suncoat, bet pati nebandžiau jo, tai nežinau ar geras.


as bandziau, man patiko smile.gif jis valo ir naturalu nagu laka, ir tradicini.
Atsakyti
Merginos, ar gali būti Dr. Hauschka kosmetika padirbinėjama? Šiandien darbe kolegė man pasigyrė nuspirkusi melisų kremą už 30lt ir dar CC kremuką už 20lt. Man kažkaip kainos nerealios... Tai klausimas iškilo.

Beje, kokie mūsų naujojo (gaminam kosmetiką) prisijungimo duomenys? Rytoj gal užpildyčiau šiuo bei tuo smile.gif
Atsakyti
Jau kuris laikas tepu veida aliejumi, bet pastebejau, kad jis nesusigeria, nors tepu ant dregnos odos ir tik kelis laselius. g.gif Gal zinancios gali paaiskinti kodel?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 05 06, 21:31)
Jau kuris laikas tepu veida aliejumi, bet pastebejau, kad jis nesusigeria, nors tepu ant dregnos odos ir tik kelis laselius.  g.gif Gal zinancios gali paaiskinti kodel?



gal aliejus netinkamas. Kokį tepate?
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 05 06, 21:39)
gal aliejus netinkamas. Kokį tepate?

Moringu ir AN.
Atsakyti
Sveikos, zinau, kad apie tai jau snekejot, bet visa tema dar karta perverciau bet niekur neradau doh.gif
Aroma-zone parduotuve, kodel nuejus i ju angliska puslapio varianta prekiu is karto sumazeja, ir siaip jis man is karto toks kitoks puslapis, ne taip kaip prancuziskas. Kaip jus ten viska suprantat? Bandziau verstis per Google nu tokias pievas isvercia blink.gif , man tas puslapiukas taip patinka, noreciau is ten tiek daug nusipirkti, bet kad nieko nesuprantu verysad.gif
Atsakyti
Aš verčiu į anglų kalbą, daug tiksliau nei į lietuvių išverčia.
Atsakyti