Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(micefee @ 2011 05 05, 12:29)
Taigi viską ir surašiau - Argital prausiklį, Hauschka toniką (riebiai odai), Sealine "Acno" kremą vakarais ir Hauschka melisų kremą rytais.  mirksiukas.gif

Pražioplinau doh.gif
Galiu pagirt šį kremą
user posted image
Tikrai fainesnis nei mano bandyti Dr. H. svarainių ar rožių (light). Šio kremo tekstūra tokia lengva, drėkinimo pilnai pakanka, nesijaučia jokio sunkumo. Tikiuosi, būsiu atradus savo kremą. Beje, pirmąkart pirkau hidrolato. Išsirinkau ylang ylang. O jau kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 05 05, 10:54)
Mergaitės aš su tokių gal keistu klausimu  rolleyes.gif Noriu padovanoti draugei hidrolatą, koks būtų toks universaliausias, na kad tiktų daugumai? Taip bandysiu ją pripratinti prie eco kosmetikos  bigsmile.gif

Aš tai savo draugei dovanojau čampakų ir išakrt perėjo prie eko biggrin.gif Dar tikrų paridžatų, rozmarinų, tas naujas KN arbatmedžio hidrolatas - tokie moteriški, lengvi kvapai, skanūs be galo. Niekada nedovanočiau rožių hidrolato schmoll.gif Jis daug kam alergizuoja.

QUOTE(micefee @ 2011 05 05, 11:30)
Kaip mano veidas pasitaisė.  bigsmile.gif Nebėra nei vieno spuogo, tik dėmelių dar likę nuo senų, ant nosies galo inkštirų praktiškai nebesimato, oda susitraukė. Tik nežinau nuo ko, ar nuo Argital prausiklio, ar nuo Sealine "Acno" kremo. Kad ne nuo Hauschkos toniko, tai tikrai, nes prieš tai naudojant tokio efekto nebuvo. Dar rytais melisų kremą naudoju, bet poveikį dažniausiai pastebiu po nakties.  g.gif

O koks Argital prausiklis? Tas su fitino rūgštimi?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 05, 13:22)
O koks Argital prausiklis? Tas su fitino rūgštimi?


Aha.
Papildyta:
QUOTE(bonza @ 2011 05 05, 12:39)
o kur perkat Sealine acne krema?


Nepirkau, gavau iš Achilėjos mėginuką. O šiaip yra Achilėjoj arba mondebio.co.uk (fr).
Atsakyti
Merginos gal galit rekomenduoti koki naktini ir paakiu kremus brandziai odai. Labai noriu, kad ir mama pereitu prie naturalios kosmetikos ax.gif
Atsakyti
O as noreciau patarimo nesunkaus drekinamojo kremuko jautriai, misriai odai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2011 05 05, 14:19)
O as noreciau patarimo nesunkaus drekinamojo kremuko jautriai, misriai odai 4u.gif


Dr. Hauschka melisų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Išbandžiau Benecos Maximum Volume blakstienų tušą. Ryte pasitepiau ir iki dabar, tai niekur netepa, gražiai dažo blakstienas. Užvakar vakare tik pabandymui tepiau, tai tik stipriai patrynus akis šiek tiek patepė paakius. Šiaip kolkas esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 05 05, 14:12)
Išbandžiau Benecos Maximum Volume blakstienų tušą. Ryte pasitepiau ir iki dabar, tai niekur netepa, gražiai dažo blakstienas. Užvakar vakare tik pabandymui tepiau, tai tik stipriai patrynus akis šiek tiek patepė paakius. Šiaip kolkas esu patenkinta smile.gif


na čia mano pirmas, tai kitą bandysiu kitos firmos smile.gif
Šiaip mėgaujuosi tuo kad vakare vandeniu nusiplauna
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 05, 16:37)
Šiaip mėgaujuosi tuo kad vakare vandeniu nusiplauna

va va, aš irgi nustebau tokia savybe drinks_cheers.gif naudoju tik 4-ta diena, ir kuo toliau tuo labiau patink biggrin.gif Pirmas natūralus pirkinys blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogrinta: 05 gegužės 2011 - 15:14
nu ateinu pasimaivyt koki siandien namie spa apturejau 4u.gif
nusisveiciau oda su situo sveitikliu
user posted image
ji toks kaip kvarcinis smeli tokio smulkumo, bet taip fainai nusveicia, nesausina, nera nei per svelnus, nei per siurkstus, zodziu liuks thumbup.gif
poto uzsidejau Melvitos kauke
user posted image
jau is po kaukes tokia minkstute oda buvo kaip kudikio
poto pasipurskiau levandu hidrolatu ir paitepiau Madaros kremuku misriai odai, nu zinokit veidas toks atsigaves wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 05 04, 17:09)
Lavera drėkinanti kaukė (rausva pakuotė) -  pirkau su 50% išpardavimu savo mėgiamoj el.parduotouvėj. Likau tikrai patenkinta, oda labai švelni ir maloni liko po procedūros. Kaukės vieno pakelio laisvai užtenka 2 kartams, labai pasistengus net 3ims kartams išeitų. Likau patenkinta rezultatu smile.gif
Oho, aš jau gal 6 kartus tepiausi ir dar liko tiek pat smile.gif ar ne apie vienodus mėginukus kalbam-mano 10ml

QUOTE(Maserati. @ 2011 05 05, 10:25)
As siulyciau roziu arba ylang ylang smile.gif Kiti kvapai gali erzinti,jei jautresne uosle. Pati draugei roziu dovanojau,labai patenkinta smile.gif Na,cia tokie universalus, ,,moteriski" aromatai , tai turetu daugumai patikti. O efektas nuo visu panasus,tad didesnio skirtumo tarp ju as nepastebejau,kiek esu skirtingu turejus.
jokiu būdu ne rožių schmoll.gif man jis apskritai sausina, daug kam erzina odą. jei riebesnė odą-hamamelių man atrodo l. geras var. jei sausesnė-gal morkų, levandų g.gif

Laveros rožių plaukų kaukę ir kondicionierių kas nors galit palygint? Kondicionieriaus efektas toks pat, tik lengvesnis ar visiškai skiriasi? Nes kaukė tai gan patiko, galvoju kasdienai kondicionierių nusipirkti.
Atsakyti
O ką patartumėte LABAI sausai veido odai-naudoju aliejų mišinį sausai odai ir palergonijų hidrolatą, oda truputį atsigauna, bet kartais vistiek labai sausa būna. Anksčiau super buvo the body shop kanapių veido kremas, bet ten daug konservantų. Gal pabandyt kanapių aliejų...
Atsakyti