Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

Mergaitės aš su tokių gal keistu klausimu rolleyes.gif Noriu padovanoti draugei hidrolatą, koks būtų toks universaliausias, na kad tiktų daugumai? Taip bandysiu ją pripratinti prie eco kosmetikos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 05 05, 08:54)
Mergaitės aš su tokių gal keistu klausimu  rolleyes.gif Noriu padovanoti draugei hidrolatą, koks būtų toks universaliausias, na kad tiktų daugumai? Taip bandysiu ją pripratinti prie eco kosmetikos  bigsmile.gif

As siulyciau roziu arba ylang ylang smile.gif Kiti kvapai gali erzinti,jei jautresne uosle. Pati draugei roziu dovanojau,labai patenkinta smile.gif Na,cia tokie universalus, ,,moteriski" aromatai , tai turetu daugumai patikti. O efektas nuo visu panasus,tad didesnio skirtumo tarp ju as nepastebejau,kiek esu skirtingu turejus.
Papildyta:
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 05 04, 16:09)


Lavera drėkinanti kaukė (rausva pakuotė) -  pirkau su 50% išpardavimu savo mėgiamoj el.parduotouvėj. Likau tikrai patenkinta, oda labai švelni ir maloni liko po procedūros. Kaukės vieno pakelio laisvai užtenka 2 kartams, labai pasistengus net 3ims kartams išeitų. Likau patenkinta rezultatu smile.gif


Reikes sia isbandyti smile.gif Kaiptik pries keleta dienu ja ziurinejau, lyginau su Logonos roziu,niekaip negalejau apsispresti...

O buvau nusipirkus Santes antistress,tai nieko ypatingo,absoliuciai jokio poveikio nepamaciau. Nors mano oda nestresuota biggrin.gif bet tepiau ir po molio kaukes (buna kazkiek paraudes veidas),tai nepasakyciau,kad nuramino, ka padaro man AO vegecol kauke thumbup.gif

Taip pat jau apie 4 dienas testuoju Logonos alaviju prausikli. Visai neblogas, bet man per mazai putoja (naudoju prausdama Clarisonic ), tad turiu jo nemazai pilti,kad gerai slystu sereliai. Bandziau vien su rankom, tai gerai suputoja g.gif Kas siek tiek erzina, tai alkoholio kvapas, vos vos juntamas, bet as jauciu g.gif Nemanau,kad kartosiu, nusipirkau,nes labai skubiai reikejo, kol ateis prausiklis is iherb.
Atsakyti
Kaip mano veidas pasitaisė. bigsmile.gif Nebėra nei vieno spuogo, tik dėmelių dar likę nuo senų, ant nosies galo inkštirų praktiškai nebesimato, oda susitraukė. Tik nežinau nuo ko, ar nuo Argital prausiklio, ar nuo Sealine "Acno" kremo. Kad ne nuo Hauschkos toniko, tai tikrai, nes prieš tai naudojant tokio efekto nebuvo. Dar rytais melisų kremą naudoju, bet poveikį dažniausiai pastebiu po nakties. g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 05, 10:30)
Kaip mano veidas pasitaisė.  bigsmile.gif Nebėra nei vieno spuogo, tik dėmelių dar likę nuo senų, ant nosies galo inkštirų praktiškai nebesimato, oda susitraukė. Tik nežinau nuo ko, ar nuo Argital prausiklio, ar nuo Sealine "Acno" kremo. Kad ne nuo Hauschkos toniko, tai tikrai, nes prieš tai naudojant tokio efekto nebuvo. Dar rytais melisų kremą naudoju, bet poveikį dažniausiai pastebiu po nakties.  g.gif

buk draugike issiaiskin k, nes uzmasinai dabar mane blush2.gif , o acno kremuka visam veidui naudoji ar tik vietom?koks odos tipas pas tave?
Atsakyti
Visam naudoju, vakare, pažiūrėjau sudėty jis irgi turi keletą rūgščių. Šiandien ir ryte pasitepiau, žiūrėsiu, ar nepradės veidas blizgėti. ax.gif O oda mano mišri sakyčiau. Linkusi į riebumą, bet vietomis (žandai) jautrūs, linkę į raudonį. Nors veidą tai visose vietose paberdavo - ant kaktos, ant skruostikaulių, smilkinių. Nu bet kaip faina, pusę metų naudojau nat. kosmetiką ir nebuvo jokio poveikio, o dabar, va, kelios dienos ai atsikeliu ir negaliu atsistebėti rezultatu. biggrin.gif
Atsakyti
Micefee, jei gerai pamenu, Argital prausiklis trumpai galioja ar ne? Jo kiekis nemazas, ar spesi isnaudoti? Pati vis mastau mastau apie ji, bet kazkodel man tas galiojimas uzsifiksaves, nors galiu ir maisyti kazka rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas gali pasiulyt koki highlighteri is naturalios kosmetikos? 4u.gif
Atsakyti
Jo, kiekis nemažas. Dabar ne namie esu, nepamenu, kiek laiko nuo atidarymo galioja, bet tikrai ne ilgiau kaip pusę metų. biggrin.gif Šiaip naudoju jį ir ryte ir vakare, bet užtenka mažo kiekio, nes gerai putoja. Per kokį pusę metų gal ir išnaudosiu. g.gif O jei ir ne, tai, manau, nieko baisaus jam nenutiks. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 05, 10:30)
Kaip mano veidas pasitaisė.  bigsmile.gif Nebėra nei vieno spuogo, tik dėmelių dar likę nuo senų, ant nosies galo inkštirų praktiškai nebesimato, oda susitraukė. Tik nežinau nuo ko, ar nuo Argital prausiklio, ar nuo Sealine "Acno" kremo. Kad ne nuo Hauschkos toniko, tai tikrai, nes prieš tai naudojant tokio efekto nebuvo. Dar rytais melisų kremą naudoju, bet poveikį dažniausiai pastebiu po nakties.  g.gif

Gal galite surašyti, ką naudojat veido priežiūrai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2011 05 05, 12:15)
Gal galite surašyti, ką naudojat veido priežiūrai? mirksiukas.gif


Taigi viską ir surašiau - Argital prausiklį, Hauschka toniką (riebiai odai), Sealine "Acno" kremą vakarais ir Hauschka melisų kremą rytais. mirksiukas.gif
Atsakyti
o kur perkat Sealine acne krema?
Atsakyti
Gal kuri gali palyginti,ar yra realus skirtumas valant logonos aliejuku ir paprastu aliejuku makiaza (tusa,seselius)?
Atsakyti