Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(shemsa @ 2011 05 03, 15:06)
reiskia nuo pirmuju rauksliu  4u.gif
o kaip su blizgesiu draugauja?koks jusu odos tipas?



Na mano oda mišri (normali - riebi gal), pirmą dieną kai taip daug ateliau (nes na kiekviena pudra tepas skirtingai), tai šiek tiek blizgėjo, o kai jau kelintą kartą tepu tai viskas normaliai, neblizga.

Nuo pirmųjų tai nuo pirmųjų.
Bet kad ten nieko tokio įpatingo sudėtį neradau, o puslapyje papezėta a[pie mistinius laisvuosius radikaus ir pan.

Papildyta:
QUOTE(Flos @ 2011 05 03, 14:57)
Vakar per NUO IKI rodė reportažą apie stebuklingas grožio procedūras Maroke, mama pasikvietė pažiūrėti. Na ir atskleidė paslaptį - juodasis muilas (jis ten buvo tokios konsistencijos kaip kombo sviestas), rasulo molis ir argano aliejus.  lotuliukas.gif pradėjau juoktis, jog tuos stebuklus jau turiu namie smile.gif Apie arganą sakė, jog labai tinka lietuviškas klimatui su šaltom žiemom, nes apsaugo odą ir drėkina. Dar pabrėžė jo galią neleisti atsirasti strijom nėtumo laikotarpiu.


o jetau, tai abar jau ir girdžiu tuos dūsavimus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Reiktų padaryt laidą apie stebuklingą šikpuodį, kuris padeda sulieknėti. (ATSIPRAŠAU - 4u.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 03 gegužės 2011 - 16:25
Wow, o matėt, kad AnneMarie Borlind priemonių yra pirkti iherb'e? bigsmile.gif

http://www.iherb.com...re?rcode=AZA599

Kuo toliau, tuo labiau aš tą parduotuvę įsimyliu. lotuliukas.gif

Praeitą savaitę nusipirkau Moom depiliacinį cukrų LT su "nuolaida" už 60lt, iherb'e tokį pat radau už 13$. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 03, 23:06)
Wow, o matėt, kad AnneMarie Borlind priemonių yra pirkti iherb'e?  bigsmile.gif

http://www.iherb.com...re?rcode=AZA599

Kuo toliau, tuo labiau aš tą parduotuvę įsimyliu.  lotuliukas.gif

Praeitą savaitę nusipirkau Moom depiliacinį cukrų LT su "nuolaida" už 60lt, iherb'e tokį pat radau už 13$.  doh.gif


Bet kad kainos labai panašios į lietuviškas, kai kas net brangiau gaunas nei LT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apčy: 04 gegužės 2011 - 01:32
QUOTE(apčy @ 2011 05 04, 02:29)
Bet kad kainos labai panašios į lietuviškas, kai kas net brangiau gaunas nei LT.


Ane, nu galbūt, aš nieko šios firmos nesu pirkusi. O jei jie patys iš Vokietijos vežasi, tai gal tokia kaina ir gaunasi... Nors Weleda tai pigiau nei LT.
Atsakyti
Tai kad ne pigiau ta anne... už pudrą čia mokėjau 65 Lt. Ihebe rašo $27.35 (buvo $37.99 ) (28% Off) dar siuntimas
Atsakyti
Tai gal ir nepigiau, aš ir nesakiau, kad pigiau, nes, kaip minėjau, pati nieko iš šios kosmetikos nesu pirkusi. Tik pamačiau, kad ji ten taip pat pardavinėjama. Tai va, vadinasi, Lietuvoj labiau pasimoka pirkti tada. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 05 04, 09:38)
Tai gal ir nepigiau, aš ir nesakiau, kad pigiau, nes, kaip minėjau, pati nieko iš šios kosmetikos nesu pirkusi. Tik pamačiau, kad ji ten taip pat pardavinėjama. Tai va, vadinasi, Lietuvoj labiau pasimoka pirkti tada.  ax.gif


Na bet ti dabar pastebėjau kur gyveni, tai nežinau kaip pas jus ten kainos.. smile.gif Galir racija tada siųstis
Atsakyti
Pas mus man atrodo Borlind iš viso nėra. g.gif Bent jau nesu mačiusi pirkti...
Atsakyti
Tik dabar pamaciau, kad apie Norge kalba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mella: 04 gegužės 2011 - 13:10
QUOTE(micefee @ 2011 05 04, 13:06)
Pas mus man atrodo Borlind iš viso nėra.  g.gif Bent jau nesu mačiusi pirkti...


Aga pažiūrėjau nėra pas jus atstovo. Danijoj yra smile.gif)))
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ar esat bandę BioPlasis kosmetiką? Užtikau kaip naujieną Lietuvoje, tikrai anksčiau nebuvau mačius, o kainų lygis irgi įperkamas. Gal kažką bandėt?

Mano pastarieji bandymai:

Lavera tonikas Aloe Vera - labai jau mažas buteliukas.... atrodo, kad labai greitai išsinaudos. O šiaip tai tonikas kaip tonikas - nepasakyčiau, kad kažkuo ypatingas

Lavera drėkinanti kaukė (rausva pakuotė) - pirkau su 50% išpardavimu savo mėgiamoj el.parduotouvėj. Likau tikrai patenkinta, oda labai švelni ir maloni liko po procedūros. Kaukės vieno pakelio laisvai užtenka 2 kartams, labai pasistengus net 3ims kartams išeitų. Likau patenkinta rezultatu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2011 04 20, 19:14)
Sveikutes merginos 100metu nesirodziau  biggrin.gif 

noriu papasakoti, jei dar nezinojot, kad pasirode naujas zalio lapo variantas, as jo jau laukiu ateinant  biggrin.gif
va toks kai isbandysiu parasysiu ar atitinka senaji ar gal geresnis  bigsmile.gif



QUOTE(Babi* @ 2011 04 21, 09:34)
Bus labai labai įdomūs atsiliepimai bigsmile.gif


ateinu pasigirti apie tusa, siandien isbandziau biggrin.gif
pats sepetelis toooks storas, kazkaip keistai, bet stipriau didina nei ankstesnis buvo "zalias lapas", zodziu dar kelias dienas isbandysiu, bet manau kita karta pirksiu sita nauja thumbup.gif
Atsakyti