Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 30, 21:10)
Yra net penki atspalviai, tad prisitaikyti sau nebuvo sunku. Pirkau Honey (ji šviesesnė nei benekos honey, šiek tiek šviesesnė ir už Hauschkos nr.1)

Tai Honey pati šviesiausia? Ar labai balta? Nes jeigu šviesesnė net už Hauschkos nr 1, kuri be galo šviesi, tau turėtų būti labai labai šviesi spalva...
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 30, 22:00)
Tai Honey pati šviesiausia? Ar labai balta? Nes jeigu šviesesnė net už Hauschkos nr 1, kuri be galo šviesi, tau turėtų būti labai labai šviesi spalva...


nea, ji antra pagal šviesumą. O Hauschkos nr 1 yra kaip tik gana tamsoka man smile.gif
Šiaip sakė kad daugiausia perka trečią numerį - beige. Bet man ji per raudona ir per tamsi buvo. O ivorį per balta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 01, 00:36)
nea, ji antra pagal šviesumą. O Hauschkos nr 1 yra kaip tik gana tamsoka man smile.gif
Šiaip sakė kad daugiausia perka trečią numerį - beige. Bet man ji per raudona ir per tamsi buvo. O ivorį per balta smile.gif

Susipainiojau su ta Hauschka, galvojau kalbi apie 00 numerį, nes kai parašei Nr 1, tai ir supratau, kad pirmas paletėje, paskui prisiminiau, kad jie turi dar šviesesnį, 00 atspalvį biggrin.gif Jeigu šviesesnė už Hauschkos 1Nr manau ir man tiks, reikia lėkti pasibandymui į damodarą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 01, 10:54)
Susipainiojau su ta Hauschka, galvojau kalbi apie 00 numerį, nes kai parašei Nr 1, tai ir supratau, kad pirmas paletėje, paskui prisiminiau, kad jie turi dar šviesesnį, 00 atspalvį biggrin.gif Jeigu šviesesnė už Hauschkos 1Nr manau ir man tiks, reikia lėkti pasibandymui į damodarą ax.gif


tikrai rekomenduoju smile.gif Bent pabandyti
Atsakyti
Nusipirkau Borlind tusa. Jau isbandziau,neturiu su kuo lyginti,nes pirmasis naturalus blakstienu tusas. Dazo graziai, ryskiai,kvepia skaniai. Rezultatu panasus i paprasta sintetini tusa: tiesiog paryskina blakstienas.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 05 02, 14:35)
Nusipirkau Borlind tusa. Jau isbandziau,neturiu su kuo lyginti,nes pirmasis naturalus blakstienu tusas. Dazo graziai, ryskiai,kvepia skaniai. Rezultatu panasus i paprasta sintetini tusa: tiesiog paryskina blakstienas.

Susigundziau ir as borlind tusu,graziai cia apkalbejot biggrin.gif manau bandysiu uzsisakineti arba reiks i Domodara uzeiti ir tiesiai isigyti bigsmile.gif
Atsakyti
O aš ta pudra ptenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2011 04 30, 20:17)
man geriausias Annemarie Börlind tusas, be konkurencijos  wub.gif
http://www.damodara....up=all&item=894

Hauschka man ziauriai paakius tepe.



Kokį efektą suteikia? Ar ilgina?
Atsakyti
dar noriu papezėt apie Annemarie Börlind skystą pudrą.
Kai tepiau ant sausos odos ai ji man tepės taip riebiau, daugiau maskavo. O šiandien norėjau tik spalvą pagyvint, tai išsitepiau tiesiai ant drėgnos odos pateptos kremu, ir labai greit pasiskirstė, sušvenlinos spuogu kontrastus ir jos nesimato beveik. Tai su patenkinta.
Tik vakar ant jos parašyta radau anti -agign, nors nežinau kame tas anti anging, gal dėl to kad nesausina odos nebent... g.gif
Ir už hauschką ji askuoja labiau...

Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 05 02, 22:21)
Susigundziau ir as borlind tusu,graziai cia apkalbejot  biggrin.gif manau bandysiu uzsisakineti arba reiks i Domodara uzeiti ir tiesiai isigyti bigsmile.gif


Kas nekelia didelių reikalavimų tušui, tam tiks.


O visos pudros bandytos per tamsios arba per geltonos, blizgesius ant rankos pabandžiau - gražiai blizga.
Atsakyti
Vakar per NUO IKI rodė reportažą apie stebuklingas grožio procedūras Maroke, mama pasikvietė pažiūrėti. Na ir atskleidė paslaptį - juodasis muilas (jis ten buvo tokios konsistencijos kaip kombo sviestas), rasulo molis ir argano aliejus. lotuliukas.gif pradėjau juoktis, jog tuos stebuklus jau turiu namie smile.gif Apie arganą sakė, jog labai tinka lietuviškas klimatui su šaltom žiemom, nes apsaugo odą ir drėkina. Dar pabrėžė jo galią neleisti atsirasti strijom nėtumo laikotarpiu.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 03, 12:02)
dar noriu papezėt apie  Annemarie Börlind  skystą pudrą.
Kai tepiau ant sausos odos ai ji man tepės taip riebiau, daugiau maskavo. O šiandien norėjau tik spalvą pagyvint, tai išsitepiau tiesiai ant drėgnos odos pateptos kremu, ir labai greit pasiskirstė, sušvenlinos spuogu kontrastus ir jos nesimato beveik. Tai su patenkinta.
Tik vakar ant jos parašyta radau anti -agign, nors nežinau kame tas anti anging, gal dėl to kad nesausina odos nebent...  g.gif
Ir už hauschką ji askuoja labiau...

reiskia nuo pirmuju rauksliu 4u.gif
o kaip su blizgesiu draugauja?koks jusu odos tipas?
Papildyta:
QUOTE(Flos @ 2011 05 03, 15:57)
Vakar per NUO IKI rodė reportažą apie stebuklingas grožio procedūras Maroke, mama pasikvietė pažiūrėti. Na ir atskleidė paslaptį - juodasis muilas (jis ten buvo tokios konsistencijos kaip kombo sviestas), rasulo molis ir argano aliejus.  lotuliukas.gif pradėjau juoktis, jog tuos stebuklus jau turiu namie smile.gif Apie arganą sakė, jog labai tinka lietuviškas klimatui su šaltom žiemom, nes apsaugo odą ir drėkina. Dar pabrėžė jo galią neleisti atsirasti strijom nėtumo laikotarpiu.

man juodasis muilas labai sausina oda doh.gif ir kazkaip nepastebejau to ipatingo poveikio kazkokio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shemsa: 03 gegužės 2011 - 15:04