Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Palomina @ 2011 04 30, 09:38)
man dr.H klasikinis tusas tik paspalvina blakstienas juodai ir viskas.. o i vakara isvis atrodau kaip nesidazius.. na, bet pirkdama si tusa ir norejau tokio neryskaus efekto..

Gavau dovanu UNE krempudra ir UNE kreminius skaistalus (abu sertifikuoti Ecocert) .. artimiausiomis dienomis isbandysiu ir aprasysiu blog'e..

imeskit ir cia apie une, man idomu. Kokia krempudra pirko
gavote? Matte ar skin glow?
Esu turejus skin glow, viena nepatiko, nes neilgai laike, ir siaip oda blizgedavo nuo jos, bet su dr. Hauschka kompaktine neblogai budavo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2011 04 30, 12:29)
imeskit ir cia apie une, man idomu. Kokia krempudra pirko
gavote? Matte ar skin glow?
Esu turejus skin glow, viena nepatiko, nes neilgai laike, ir siaip oda blizgedavo nuo jos, bet su dr. Hauschka kompaktine neblogai budavo. 4u.gif

gavau Matt..
issidaziau is ryto, tai dabar ziuriu kaip diena atlaikys.. kol kas pasirode visai nebloga pudra.. lengva, lygiai pasiskirsto, pamaskuoja truputi.. aisku skirta riebiai nenusausintai odai.. sausai odai netiks tikrai, nes sunkiai tepsis ir gali isausejimus isryskinti..
dar del spalvos.. gavau M05 nr. tikrai galvojau bus man per tamsi.. ir kai tik issitepiau irgi buvo kiek tamsoka, bet kazkaip po keliu minuciu ziuriu lyg ir pasviesejo ant veido g.gif biggrin.gif visai tinka..
tai jau kad pradejau rasyti, tai ir apie skaistalus dar parasysiu.. skaistalai, kaip minejau, kreminiai.. spalvos pavadinimas - breezy cheeks.. tokia rozine spalvyte.. subtiliai paryskina skruostus.. dienai neblogas variantas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 29, 08:41)

Galvoju gal į makiažą užsirašyti Biotekoje? Išbandyčiau ir presuotą tada ant veido smile.gif Buvot gal kuri nors?





Buvau. smile.gif Man patiko. bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau Annemarie Borlind skystą pudrą
user posted image

Jau apsitepliojau. sunku normaliai dar įvertint, nes iš nekantrumo nusivaliau cheminę ir užsidėjau šitą smile.gif O tarkim Hauschką esu naudojus baisiai seniai, gal prieš du - tris metus. Tai sunku lygint su ja. O neseniai mano gyvenimo kely buvo benekosas ir lakshmi, kurias abi perparaviau smile.gif

Taigi apie pudrą:

Yra net penki atspalviai, tad prisitaikyti sau nebuvo sunku. Pirkau Honey (ji šviesesnė nei benekos honey, šiek tiek šviesesnė ir už Hauschkos nr.1)

Dengiasi gana gerai, bet reik atidumo, nes turi savybę užstingti betepant. Bet su benecoso nesitepimu nesulyginsi. Nepamenu kaip skirstosi Hauschka.

Maskavimas. Sakyčiau kaip natūraliai pudrai - vidutinis. Tikėjaus kad bus blogiau. AIšku mano raudoni nukrapštyti spuogai šviečia raudonai ir toliau. Tam reik maskuoklio arba nekrapštyt spuogų. Pastarasis variantas aiškiu išeitų ekonomiškai naudingiau. doh.gif Maskuoklio nepirkau, nes pagailėjau pinigų... Laikai tokie cool.gif

Dozatorius - yahoo
Reziume - jaučiuosi visai patenkinta, kaip atrodau smile.gif

Dar čiupinėjau annemarie... šešėsius. Pasirodė tokie švelnūs. Matos kokybiški. Bet irgi nepirkau dė tos priežasties kaip ir maskuoklio. Nors tokai graži vioetinė buvo ...

Atsakyti
man geriausias Annemarie Börlind tusas, be konkurencijos wub.gif
http://www.damodara....up=all&item=894

Hauschka man ziauriai paakius tepe.

dar bandziau Miessence bet jis irgi ispudzio nepaliko. Kazkodel atrodo kad dar kazka turejau, bet kad net neatsimenu tai tada visai nieko gero buvo biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 30, 20:10)
Šiandien nusipirkau Annemarie Borlind skystą pudrą

kur pirkot?
Papildyta:
QUOTE(Dorela @ 2011 04 30, 20:17)
man geriausias Annemarie Börlind tusas, be konkurencijos  wub.gif
http://www.damodara....up=all&item=894

O kaip jis dažo?Matosi, kad akys padažytos? Natūraliai ar labiau kaip sintetinis? 4u.gif

o gal yra bandžiusių šios firmos akių pieštukus?

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 30, 19:10)
Šiandien nusipirkau Annemarie Borlind skystą pudrą
user posted image

Jau apsitepliojau. sunku normaliai dar įvertint, nes iš nekantrumo nusivaliau cheminę ir užsidėjau šitą smile.gif O tarkim Hauschką esu naudojus baisiai seniai, gal prieš du - tris metus. Tai sunku lygint su ja. O neseniai mano gyvenimo kely buvo benekosas ir lakshmi, kurias abi perparaviau smile.gif

Taigi apie pudrą:

Yra net penki atspalviai, tad prisitaikyti sau nebuvo sunku. Pirkau Honey (ji šviesesnė nei benekos honey, šiek tiek šviesesnė ir už Hauschkos nr.1)

Dengiasi gana gerai, bet reik atidumo, nes turi savybę užstingti betepant. Bet su benecoso nesitepimu nesulyginsi. Nepamenu kaip skirstosi Hauschka.

Maskavimas. Sakyčiau kaip natūraliai pudrai - vidutinis. Tikėjaus kad bus blogiau. AIšku mano raudoni nukrapštyti spuogai šviečia raudonai ir toliau. Tam reik maskuoklio arba nekrapštyt spuogų. Pastarasis variantas aiškiu išeitų ekonomiškai naudingiau.  doh.gif Maskuoklio nepirkau, nes pagailėjau pinigų... Laikai tokie  cool.gif

Dozatorius - yahoo
Reziume - jaučiuosi visai patenkinta, kaip atrodau smile.gif

Dar čiupinėjau annemarie... šešėsius. Pasirodė tokie švelnūs. Matos kokybiški. Bet irgi nepirkau dė tos priežasties kaip ir maskuoklio. Nors tokai graži vioetinė buvo ...



as turiu kompaktine, tai man netgi labai thumbup.gif labai graziai padengia oda. tik kai as pirkau, sake turi tik du atspalvius ir man isiule tamsesni, buvo vasaros galas, tai tiko. o ziema jis per tamsus verysad.gif bet vistiek naudoju skruostams, veido modeliavimui rolleyes.gif galvojau pirkti skysta sviesesne, bet vat sakot tas nesitepimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 30, 19:21)
kur pirkot?
Papildyta:

O kaip jis dažo?Matosi, kad akys padažytos? Natūraliai ar labiau kaip sintetinis?  4u.gif

o gal yra bandžiusių šios firmos akių pieštukus?


damodaroj mindės maximoj
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 30, 19:21)

O kaip jis dažo?Matosi, kad akys padažytos? Natūraliai ar labiau kaip sintetinis?  4u.gif



dazo gana ryskiai, su sintetiniais nebelabai galiu lyginti, nes senai beturejau biggrin.gif o jei lyginti su houschka Volume, tai dazo panasiai, tik tepasi zymiai lengviau (kiek pamenu kad hauschkos sepetelis man labai nepatikdavo, apsimakodavau apatinius paakius dar besidazydama blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2011 04 30, 19:24)
as turiu kompaktine, tai man netgi labai  thumbup.gif  labai graziai padengia oda. tik kai as pirkau, sake turi tik du atspalvius ir man isiule tamsesni, buvo vasaros galas, tai tiko. o ziema jis per tamsus  verysad.gif  bet vistiek naudoju skruostams, veido modeliavimui  rolleyes.gif  galvojau pirkti skysta sviesesne, bet vat sakot tas nesitepimas  g.gif


na ta nesitepimą su sintetinėm lyginu. Bauriausiai man tepėi benecos. Tai anne žymiai geresnė, žymiai. Be to pirštais tepiau.
Atsakyti
Ačiū, merginos, už atsiliepimus 4u.gif reiks gal tušą griebti.
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2011 04 30, 20:17)
man geriausias Annemarie Börlind tusas, be konkurencijos  wub.gif
http://www.damodara....up=all&item=894




O man Annemarie Börlind vienas is prastesniu. Labai tepe paakius.
Atsakyti