Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 28, 11:21)
Ale brangu dvi pudras imti biggrin.gif 00 man dabar idealus, bet jeigu ir toliau tokia saulė bus, tai koks mėnuo ir bus per šviesi

as tai imciau 00, taigi bet kada galima bronzanta panaudot jai bus per sviesi, o va jai per tamsi tai jau ne kazin ka galima padaryt g.gif
Papildyta:
mergickos jus man patarkit, turbut is naturaliu tusu geriausias dr.hauschka laikymosi prasme ir dazymo, ryskumo prasme ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 04 28, 11:33)

mergickos jus man patarkit, turbut is naturaliu tusu geriausias dr.hauschka laikymosi prasme ir dazymo, ryskumo prasme ? g.gif

man volume tusas tobulas, isskyrus kad labai dregmei neatsparus, mano akys nuo saules asaroja tai oi kaip apibega doh.gif
Atsakyti
svaigau apie inika, bet satura sake ne koki vaizdeli duoda doh.gif
bet jauciu su naturaliais tusais visais dregmes problema egzistuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 04 28, 10:33)
as tai imciau 00, taigi bet kada galima bronzanta panaudot jai bus per sviesi, o va jai per tamsi tai jau ne kazin ka galima padaryt  g.gif
Papildyta:
mergickos jus man patarkit, turbut is naturaliu tusu geriausias dr.hauschka laikymosi prasme ir dazymo, ryskumo prasme ? g.gif

As uz dr.h,man nesubega visai schmoll.gif labai gerai laikosi,vieni pliusai jam biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, kokia jūsų nuomonė apie elysambre kosmetiką? Bloge ir senesnėse temose labai girtas jų blakstienų tušas, o kaip kita kosmetika? Kur jūs ją perkate?

jau radau kur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 28 balandžio 2011 - 13:18
Man Hauschka 00 atspalvis kol kas irgi idealiai tinka. Bet va nežinau, kaip bus vasarą kai įdegsiu... Tai pradžiai pilnos pakuotės nepirkau, paprašiau parsiųsti mėginukų 00, 01 ir 02 spalvas. Žiemai 00 būtų idealus, o vasarai teks atsirinkti. Beje, mano oda rieboka, tai ant viršaus papudruoju biria pudra.
Atsakyti
Sveikos,
ar esat bandžiusios šią LAVERA kaukę? Kokie atsiliepimai?

Taip pat nelabai randu atsiliepimų apie SANTE tušą?

Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 04 28, 14:46)
Sveikos,
ar esat bandžiusios šią LAVERA kaukę? Kokie atsiliepimai?

rožių? kai kam labai ypatingas drėkinimas jaučiasi, man nieko stebuklingo, bet oda tikrai minkštesnė, putlesnė po jos atrodo, tai gal ir man padrėkina biggrin.gif nebūtinai nuvalau, kartais ir nakčiai palieku, kaip kremu pasitepusi. nesuerzina
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 04 28, 23:39)
rožių? kai kam labai ypatingas drėkinimas jaučiasi, man nieko stebuklingo, bet oda tikrai minkštesnė, putlesnė po jos atrodo, tai gal ir man padrėkina biggrin.gif  nebūtinai nuvalau, kartais ir nakčiai palieku, kaip kremu pasitepusi. nesuerzina


aciu, reikes pabandyt 4u.gif daro 50% nuolaidą... gal padės nuo išsausėjusios odos.....
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 28, 12:30)
Ne pirstu kabinamos,tai greit nesuges smile.gif O siaip tai juk visad gali bronzos ant virsaus patepti.

Aš va vis akis ganau į Dr. Hauschkos presuotą bronzatą, bet aš bronzato niekad nenaudojus, tik keliskart pabandžiau skystą Hauschkos, nepatiko jis man schmoll.gif
Galvoju gal į makiažą užsirašyti Biotekoje? Išbandyčiau ir presuotą tada ant veido smile.gif Buvot gal kuri nors?

QUOTE(shemsa @ 2011 04 28, 12:33)
as tai imciau 00, taigi bet kada galima bronzanta panaudot jai bus per sviesi, o va jai per tamsi tai jau ne kazin ka galima padaryt  g.gif
Papildyta:
mergickos jus man patarkit, turbut is naturaliu tusu geriausias dr.hauschka laikymosi prasme ir dazymo, ryskumo prasme ? g.gif

QUOTE(micefee @ 2011 04 28, 15:18)
Man Hauschka 00 atspalvis kol kas irgi idealiai tinka. Bet va nežinau, kaip bus vasarą kai įdegsiu... Tai pradžiai pilnos pakuotės nepirkau, paprašiau parsiųsti mėginukų 00, 01 ir 02 spalvas. Žiemai 00 būtų idealus, o vasarai teks atsirinkti. Beje, mano oda rieboka, tai ant viršaus papudruoju biria pudra.

Jaučiu 00 ir imsiu, nes vakar grįžau vakare namo, pudra atrodė tobulai - nors tepiau 7h ryto, namo grįžau tik 22h, tai puikiausiai išsilaikė visą dieną, nereikėjo nei taisymų kažkokių, nei nieko. Spalva absoliučiai tobula - net nesimato, kad kažkas tepta, kaklo net nepudravau, nes spalva vienoda buvo veido ir kaklo. Buvau visu 100proc patenkinta jos efektu.

Shemsa, man klasikinis Hauschkos išsilaiko puikiausiai 8-12val neapibyrėjęs. Dažo gerai, bet jei nori riebesnio vaizdo, netiks, nes dažo gana natūraliai. Nors mano šepetukas kai sulūžo ir įkišau nuo kažkokio seno tušo, tai žymiai gražiau blakstienos atrodo - su Hauchkos šepetuku man toks vaizdas nesigaudavo.

Kadangi man dabar reikia pudros, bandau visas iš eilės, šiandien dažiausi Sante 2numeriuku. Atrodo tamsokas, tačiau ant veido išsiskirsto. Ryte tepiau tepiau ją ant veido, žiūriu nei velnio nesimato nieko, net spalvos nesulygino, mečiau ir nuėjau kavos gerti, paskui pasižiūrėjau į veidrodį, žiūriu viskas sulyginta smile.gif Vadinasi jos efektas pasimato ne iš karto, o kiek palaukus. Tepasi lengvai ir labai greitai geriasi, tokia labiau ne kaip pudra, o kaip paprastas kremukas - Hauschka tokia "pudriškesnė" manau, riebesnė ir geriau sulygino man vakar spalvą...
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 04 28, 13:46)
Taip pat nelabai randu atsiliepimų apie SANTE tušą?

Apie Sante tusa rasyta ne karta, ir cia, ir Sante temoj. Mano pacios ispudziai nera patys geriausi. Naudoji ji kol kas, bet antra karta nepirkciau. Labai trupa, net nelieciant akiu po pusvalandzio jau paakiai aptrupeje doh.gif Be to reikia dazyti kelis kartus, kol nors kas nors matosi. Zodziu, man nelabai.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 29, 09:41)
.. man klasikinis Hauschkos išsilaiko puikiausiai 8-12val neapibyrėjęs. Dažo gerai, bet jei nori riebesnio vaizdo, netiks, nes dažo gana natūraliai. Nors mano šepetukas kai sulūžo ir įkišau nuo kažkokio seno tušo, tai žymiai gražiau blakstienos atrodo - su Hauchkos šepetuku man toks vaizdas nesigaudavo.


Kadangi man dabar reikia pudros, bandau visas iš eilės, ...

man dr.H klasikinis tusas tik paspalvina blakstienas juodai ir viskas.. o i vakara isvis atrodau kaip nesidazius.. na, bet pirkdama si tusa ir norejau tokio neryskaus efekto..

Gavau dovanu UNE krempudra ir UNE kreminius skaistalus (abu sertifikuoti Ecocert) .. artimiausiomis dienomis isbandysiu ir aprasysiu blog'e..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 30 balandžio 2011 - 08:38