Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

Merginos rekomenduokite koki kremuka nuo saules vaikams, ieskojau sante purskiamo, bet kazkaip lietuviskose parduotuvese nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 04 27, 10:27)
Ačiū  aciuks.gif Kaip tik baiginėjasi mano cheminė pudra - dekoratyvinę pradėsiu keisti nuo pudros  hihihi.gif

Pabandyk dar ir kokią kreminę lengvą vasarai, nors mineralinė vasarai irgi superinis pasirinkimas. Aš šian namo paristempiau Hauschkos pudrą, labai jau knieti išbandyti, bet tik rytoj jau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytej @ 2011 04 26, 13:03)
Pirmame temos puslapyje is anglisku internetiniu parduotuviu yra tokia "Akamuti", ji yra zymiai pigesne nei "Materia Aromatica", bet  joje nera jokio sertifikato jog tai organiska kosmetika


tikrai ne visi produktai yra ekologiški, tik tie, prie kurių parašyta organic. Seniai iš ten kažką turėjau, bet, kiek pamenu, dalis produktų buvo geri, dalis visai nepatiko. Loterija smile.gif


QUOTE(Apvalute @ 2011 04 26, 19:24)
As jau n metu naudoju tik be acetono. Ar pajutote skirtuma? Gal ne taip dziovina naga?


būtent ir pajutau tai, kad Sante lako nuėmėjas nesausina nagų, jie tarsi pamaitinti. Retai lakuoju, bet man viską jis nuima kuo puikiausiai. Kažkada perskaičiau, kad pačios nagams kenkiame juos įnirtingai trindamos vatomis su stipriais valikliais, todėl sudrėkinu Sante valikliu vatos gabalėlį, uždedu ant nago, truputį palaikau ir nuvalau. Viskas puikiai wink.gif


QUOTE(asmodeja @ 2011 04 27, 15:48)
Merginos rekomenduokite koki kremuka nuo saules vaikams, ieskojau sante purskiamo, bet kazkaip lietuviskose parduotuvese nerandu  doh.gif


o Lavera blogai?? Pati naudoju vaikišką Laveros purškiamą apsaugą nuo saulės Sun20. Neriebus, patogus naudoti, labai gerai nuo saulės saugo. Cheminių norėdavosi mažiausiai su SPF 40, o su šituo nė karto nesu nukepusi, paraudusi, susvilusi ir panašiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 27 balandžio 2011 - 19:56
QUOTE(Satura @ 2011 04 27, 19:32)

o Lavera blogai?? Pati naudoji vaikišką Laveros purškiamą apsaugą nuo saulės Sun20. Neriebus, patogus naudoti, labai gerai nuo saulės saugo. Cheminių norėdavosi mažiausiai su SPF 40, o su šituo nė karto nesu nukepusi, paraudusi, susvilusi ir panašiai smile.gif


ar lengvai tepasi?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2011 04 27, 19:32)
tikrai ne visi produktai yra ekologiški, tik tie, prie kurių parašyta organic. Seniai iš ten kažką turėjau, bet, kiek pamenu, dalis produktų buvo geri, dalis visai nepatiko. Loterija smile.gif
būtent ir pajutau tai, kad Sante lako nuėmėjas nesausina nagų, jie tarsi pamaitinti. Retai lakuoju, bet man viską jis nuima kuo puikiausiai. Kažkada perskaičiau, kad pačios nagams kenkiame juos įnirtingai trindamos vatomis su stipriais valikliais, todėl sudrėkinu Sante valikliu vatos gabalėlį, uždedu ant nago, truputį palaikau ir nuvalau. Viskas puikiai wink.gif
o Lavera blogai?? Pati naudoju vaikišką Laveros purškiamą apsaugą nuo saulės Sun20. Neriebus, patogus naudoti, labai gerai nuo saulės saugo. Cheminių norėdavosi mažiausiai su SPF 40, o su šituo nė karto nesu nukepusi, paraudusi, susvilusi ir panašiai smile.gif

Susimaisiau doh.gif , sito ir ieskojau, kur pirkote jei nepastaptis?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 27, 19:43)
ar lengvai tepasi?


pasakysiu taip - tepasi lengviausiai, kokius esu bandžiusi iš tų, kurie su mineraliniais filtrais. Esu turėjusi ir Laveros apsaugantį kremą, tai man jis riebesnis ir pasiskirsto sunkiau. Aišku, ir šitas losjonas reikalauja atidumo - netepti per didelio kiekio, o tepant nežiopsoti, nes tikrai liks šiokie tokie dryžiai wink.gif
Papildyta:
QUOTE(asmodeja @ 2011 04 27, 20:17)
Susimaisiau  doh.gif , sito ir ieskojau, kur pirkote jei nepastaptis?


pasinaudoju galimybe apsipirkti Vokietijoje, kai tik organizuojami sumestiniai užsakymai. Pirmoje temos žinutėje yra užuomina į "traukinius" wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2011 04 27, 20:21)
pasinaudoju galimybe apsipirkti Vokietijoje, kai tik organizuojami sumestiniai užsakymai. Pirmoje temos žinutėje yra užuomina į "traukinius" wink.gif

Aciu, pabandysiu ir as tokiu budu nusipirkti smile.gif
Atsakyti
Atkeliu komentarą iš kitos temos smile.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 28, 10:43)
Pagaliau išbandžiau Hauschkos krempudrą, 00 numeriuką.

Kvepia labai skaniai ir intensyviai, tuo intensyviu kvapu primena Lakshmi, nes ta irgi stipraus kvapo. Dengiasi labai lygiai ir lengvai, kaip kremukas. Mano oda tikrai problematiška - turiu ir paraudimų, ir spuogelių ir pan, tad maskuoti turiu ką. Tai viską užmaskavau maskuokliu, o ant viršaus pasitepiau pudra - vaizdas daugiau negu tenkina smile.gif Ten, kur maskuoti nebuvo ką, tai labai gražiai sulygino veido odos spalvą ir atrodo tikrai puikiai, o ant problematiškesnių vietų matosi, kad yra bėrimai, tačiau jie tokie "nuslopinti". Ant veido pudros visai nesijaučia, nejaučiu, kad būčiau kažką tepusi, o ir veidas neatrodo prišpaklintas, nors dėjau tikrai nemažą kiekį. Žodžiu, esu patenkinta ir manau, kad vertėtų įsigyti pilną pakuotę, tik galvoju, kad vasarai man 00 numeriukas bus per šviesus, o 01 per tamsus... g.gif
Šiaip manau, kad pudra netiktų toms, kurių labai riebi oda, nes ji gana rieboka, arba reikėtų fiksuoti ją kompaktine pudra.
Na, žiūrėsiu kaip vakare atrodysiu, nes šiandien pirmą kartą išbandžiau ją smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 28, 09:44)
Atkeliu komentarą iš kitos temos smile.gif

man 00 nr. per sviesus (isskyrus ziema), o 01 nr. per tamsus (net ir vasara).. tai sakiau, jei kada sugalvosiu vel pirkti dr.H krempudra, tai imsiu abu numerius ir maisysiu biggrin.gif bus tada spalva tobula..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 28, 09:10)
man 00 nr. per sviesus (isskyrus ziema), o 01 nr. per tamsus (net ir vasara).. tai sakiau, jei kada sugalvosiu vel pirkti dr.H krempudra, tai imsiu abu numerius ir maisysiu biggrin.gif bus tada spalva tobula..

Aisku,cia tobulas variantas, nes odos spalva kinta per metus kiek kartu,tai tokiu atveju visada turesi idealiai tinkanti atspalvi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 28, 11:10)
man 00 nr. per sviesus (isskyrus ziema), o 01 nr. per tamsus (net ir vasara).. tai sakiau, jei kada sugalvosiu vel pirkti dr.H krempudra, tai imsiu abu numerius ir maisysiu biggrin.gif bus tada spalva tobula..

Ale brangu dvi pudras imti biggrin.gif 00 man dabar idealus, bet jeigu ir toliau tokia saulė bus, tai koks mėnuo ir bus per šviesi
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 28, 10:21)
Ale brangu dvi pudras imti biggrin.gif 00 man dabar idealus, bet jeigu ir toliau tokia saulė bus, tai koks mėnuo ir bus per šviesi

Ne pirstu kabinamos,tai greit nesuges smile.gif O siaip tai juk visad gali bronzos ant virsaus patepti.
Atsakyti