Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

Aš dėl "Sante" nagų lako nuėmėjo kitą nuomonę išsakysiu blush2.gif Ilgą laiką turiu niekaip nepabaigiamą naudoti, nes nepatiko visiškai..ryškų, patvarų laką su juo nuvalyt - kantrybės išbandymas. Esu labai kantri, bet tas 'mozojimąsis' visiškai ne prie širdies..tiek įprastus nagų lakus (aš iš tų įprastinių labiausiai pamėgusi "Artdeco"), tiek 'natūralius' (pvz. "sante") man labai prastai valo ax.gif Reikia gerai suvilgius vatos diskelį praktiškai apsukt nagą, palaikyt ir tada dar gan stipriai ir intensyviai 'trinti' lauk laką (gerai, jei pastelinių spalvų lakas, tai jo likučiai ne taip matomi, bet jei ryškios spalvos doh.gif Ne tik kad lieka pvz. prie odelių, bet tirpstantis lakas dar per pirštus išsitrina juos uždažydamas...) Grįžau prie 'neekologiškų' beacetonių valiklių. Gal jie ir kenksmingesni, bet tai sekundžių reikalas pašalinti laką ir jo likučius..o čia neaišku kiek naudos nagui tiek pastangų tuo eko valikliu juos trinti g.gif
Nagai nuo eko nagų lako nuėmėjo niekuo negeresni buvo ax.gif Atvirkščiai, nago plokštelė būdavo matinė, o patys pirštai tarsi 'riebūs', lipnūs po nagų lago nuvalymo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2011 04 26, 10:52)
O toks dalykas kaip naturalus arba ekologiskas nagu lako valiklis yra..? ax.gif  Ar naturalistes nelakuoja nagu? Nes mano senasis cheminis valiklis jau i pabaiga..reikia naujo, tai prigriebciau geresni - ekologini.


Suncoat, bet pati nebandžiau jo, tai nežinau ar geras.
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2011 04 26, 15:53)
Ar nesausina kūno odos šis dušo gelis? 4u.gif

Ne, nors mano oda sausa, jautri. Naudoju jau nežinau kelintą pakuotę

QUOTE(Iceland @ 2011 04 26, 18:12)
Sory, už gal "kvailus" klausimus  blush2.gif Tačiau noriu sužinoti, kurią būtent turite? Kokio atspalvio?
Ar man imti jų puslapy vadinamus: makiažo pagrindus:
http://www.barexmine...ex.php?cPath=22
Ar VEIL pudra fiksavimui:
http://www.barexmine...;products_id=79

Veilo neturėjau ir nesiruošiu pirkti, turiu makiažo pagrindą, spalva Fair Light 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 04 26, 21:48)
Aš dėl "Sante" nagų lako nuėmėjo kitą nuomonę išsakysiu blush2.gif Ilgą laiką turiu niekaip nepabaigiamą naudoti, nes nepatiko visiškai..ryškų, patvarų laką su juo nuvalyt - kantrybės išbandymas. Esu labai kantri, bet tas 'mozojimąsis' visiškai ne prie širdies..tiek įprastus nagų lakus (aš iš tų įprastinių labiausiai pamėgusi "Artdeco"), tiek 'natūralius' (pvz. "sante") man labai prastai valo ax.gif Reikia gerai suvilgius vatos diskelį praktiškai apsukt nagą, palaikyt ir tada dar gan stipriai ir intensyviai 'trinti' lauk laką (gerai, jei pastelinių spalvų lakas, tai jo likučiai ne taip matomi, bet jei ryškios spalvos doh.gif Ne tik kad lieka pvz. prie odelių, bet tirpstantis lakas dar per pirštus išsitrina juos uždažydamas...) Grįžau prie 'neekologiškų' beacetonių valiklių. Gal jie ir kenksmingesni, bet tai sekundžių reikalas pašalinti laką ir jo likučius..o čia neaišku kiek naudos nagui tiek pastangų tuo eko valikliu juos trinti g.gif
Nagai nuo eko nagų lako nuėmėjo niekuo negeresni buvo ax.gif Atvirkščiai, nago plokštelė būdavo matinė, o patys pirštai tarsi 'riebūs', lipnūs po nagų lago nuvalymo unsure.gif


aciu uz nuomone. Man nagu lako valymas - psichologinio nusiteikimo reikalaujantis dalykas, tai turbut n-taji karta pirksiu BUK beacetoni valikli su migdolais. Aisku, kad kenksmingas, jeigu jau istirpdo nagu laka blink.gif Kiek ziurejau Sante sudeti, tai yra alieju, bet nezinau, ar imanoma pajusti ju teigiama poveiki valant nagus tik kelias min...Daug veiksmingiau butu tuos aliejus itrinti i naga arba palaikyti kaip kauke. Bet kadangi nagus turiu plieninius, tai nereikia to stiprinimo..

Siaip man idomu butu suzinoti tiesa apie nagu lako valiklius - ar tie keli naturalus ingridientai sudaro toki esmini skirtuma, nes kaina skiriasi 10 k. Ir ar tie parduotuviniai beacetoniniai valikliai tikrai pilni tu baisiuju kenksmingu medziagu.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 26, 10:08)
Sante nagu lako valiklis man patinka  thumbup.gif

pritariu thumbup.gif man jis gerai nuvalo nagu laka ir naguciai tokie neperdziuve lieka, kaip budavo nuo cheminio valiklio.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 26, 21:44)
Veilo neturėjau ir nesiruošiu pirkti, turiu makiažo pagrindą, spalva Fair Light 4u.gif


Ačiū aciuks.gif Kaip tik baiginėjasi mano cheminė pudra - dekoratyvinę pradėsiu keisti nuo pudros hihihi.gif
Atsakyti
Ar esat kas naudoję Green People dantų pastą? Pagrindinis ingredientas kreida. Aš turiu mėtinę, bet turbūt visos 4 rūšys kreidos skonio tik tiek kad "pagardintos" skirtingais ea?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 27, 11:25)
Ar esat kas naudoję Green People dantų pastą? Pagrindinis ingredientas kreida. Aš turiu mėtinę, bet turbūt visos 4 rūšys kreidos skonio tik tiek kad "pagardintos" skirtingais ea?

turejau Green People Mint Cool.. nepatiko..
Atsakyti
Aš tą pačią nusipirkau, man kažkaip irgi nelabai... Et, sunaudosiu.

O kaip BURT'S BEES kosmetika? Visiškai natūrali?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 27 balandžio 2011 - 11:42
QUOTE(lapuaite @ 2011 04 27, 09:21)
pritariu thumbup.gif  man jis gerai nuvalo nagu laka ir naguciai tokie neperdziuve lieka, kaip budavo nuo cheminio valiklio.


pritariu drinks_cheers.gif man irgi labai gerai nuvalo.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 04 27, 13:56)
pritariu drinks_cheers.gif man irgi labai gerai nuvalo.


tai greiciausiai surizikuosiu ir isbandysiu. Ne karve kainuoja gi ir bus aisku:)
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2011 04 27, 13:56)
tai greiciausiai surizikuosiu ir isbandysiu. Ne karve kainuoja gi ir bus aisku:)

Aš manau, kad gali priklausyti dar ir nuo pačio nagų lako kaip valys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Apvalute @ 2011 04 26, 23:16)
Kiek ziurejau Sante sudeti, tai yra alieju, bet nezinau, ar imanoma pajusti ju teigiama poveiki valant nagus tik kelias min...Daug veiksmingiau butu tuos aliejus itrinti i naga arba palaikyti kaip kauke. Bet kadangi nagus turiu plieninius, tai nereikia to stiprinimo..


svarbu ne tik tai, kad kenkia/nekenkia nagams, bet ir dėl to, kad tuos cheminius valiklius įkvepiat. turbūt pati esat pastebėjusi kaip ilgai tas kvapas laikosi ir koks jis stiprus. jei yra alternatyva, kuri padeda to išvengti, tai kartais gal verta užtrukti tom keliom minutėm ilgiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 04 27, 12:16)
O kaip BURT'S BEES kosmetika? Visiškai natūrali?


kiek produktų mačiau, tai lyg ir viskas ok, bet aš asmeniškai vis tiek kaskart prieš perkant skaityčiau sudėtis ax.gif
Atsakyti