Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

Gal kas galėtumėt pasidalinti svarainio kortelės nuolaida? blush2.gif

Parašykit až. Būčiau labai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Kur dar Kaune galima isigyti naturalios kosmetikos be Via Naturalio, Aukime kartu, Sveiku Produktu ir Salvijos? Galvoju gal nezinau dar kokios geros parduotuves. Labai norisi gyvai apziuret, ypac perkant dekoratyvine.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 04 23, 13:06)
gal kas nadojo siuos:
OY Face the Sun SPF15
user posted image

OY! facial moisturiser SPF15 protects your skin from the sun now and reduces wrinkles in the future while promoting a blemish-free complexion.
Aqua (spring water), *Olea europaea (olive) oil, Zinc oxide, Titanium dioxide, *Althaea officinalis (marshmallow) extract, Caprylic/Capric triglyceride, Glyceryl isostearate, Polyhydroxystearic acid, Cetyl alcohol, *Chamomilla recutita (chamomile) extract, Sodium coco-sulfate, *Camelia sinensis (green tea) extract, Levulinic acid, *Aloe barbadensis (aloe vera) powder, *Rosmarinus officinalis (rosemary) extract, Aroma (^*Lavandula angustifolia (lavender) oil), ^Commiphora myrrha (myrrh) oil, Aluminium hydroxide, Cetearyl alcohol, Cetearyl glucoside, Caprylic/capric triglycerides, Stearic acid, Xanthan gum, Citric acid, Inositol, Potassium sorbate, *Geraniol, *d-Limonene, *Linalool (from essential oils). ^fairly traded *82.26% certified organic ingredients.
Lavera Sun Screen for Face SPF15

user posted image
The Lavera Anti-Age SPF15 sun screen is Waterproof and offers sun protection against UVA, UVB and UVC rays and helps to prevent skin damage and ageing.
Aqua, Glycine Soja Oil*, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Alcohol*, Glycerin, Squalane, Cetyl Alcohol, Lysolecithin, Hydrogenated Palm Glycerides, Microcrystaline Cellulose, Glyceryl Stearate Citrate, Caffeine, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Sodium Hyaluronate, Prunus (Sweet Almond) Amygdalus Dulcis Oil*, Olea Europaea Oil*, Simmondsia Chinensis*, Xanthan Gum, Stearic Acid, Alumina, Tocopheryl Acetate, Betaglucan, Tocpherol, Butyrospermum Parkii*, Lecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Hydrogenated Lecithin, Aloe Barbadensis Gel*, Calendula Officinalis Extract*, Ruscus Aculeatus Extract, Ascorbyl Palmitate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water* Rose Damascena*, Oarfum**, Citral**, Courmarin**, Eugenol**, Geraniol**, Citronellol**. Benzyl Benzoate**, Limonene**, Linalool** * ingredients from certified organic agriculture ** natural essential oil.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 26, 11:47)
Kur dar Kaune galima isigyti naturalios kosmetikos be Via Naturalio, Aukime kartu, Sveiku Produktu ir Salvijos? Galvoju gal nezinau dar kokios geros parduotuves. Labai norisi gyvai apziuret, ypac perkant dekoratyvine.



Bioteka, Kauno akropolyje. Juara p.c. SAVAS 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jonike: 26 balandžio 2011 - 12:47
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 26, 09:55)
Ateityje tikrai vėl pirksiu tą "bisk", tik reikia kokių akcijų palaukti smile.gif

Laukiu ir aš akcijų tongue.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif
Sorry, jei jau kalbejot apie tai, bet visa tema perskaiciau ir atsakymo neradau. Pirmame temos puslapyje is anglisku internetiniu parduotuviu yra tokia "Akamuti", ji yra zymiai pigesne nei "Materia Aromatica", bet joje nera jokio sertifikato jog tai organiska kosmetika, o gal as kazka praziopsojau, gal kuri galit pasakyti ar ten tikrai organiska kosmetika? Mane nustebino kainu skirtumas mano jau minetu parduotuviu, "Akamuti" labai jau pigu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 25, 13:25)
Man patiko Faith in Nature su dumbliais

Ar nesausina kūno odos šis dušo gelis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 26, 10:55)
Naudoju BareXminerals, esu labai ja patenkinta - gražiai ir lygiai dengiasi, suteikia odai tokio sveiko ir gražaus švytėjimo. Dar turiu jų maskuoklį "bisk". Iš pradžių nepatiko, bet paskui pripratau, naudoju ir atsidžiaugti negaliu, bet dabar užsimaniau kitokio maskuoklio, nusipirkau Sante pieštukinį ir nebemoku juo naudotis biggrin.gif Ateityje tikrai vėl pirksiu tą "bisk", tik reikia kokių akcijų palaukti smile.gif


Sory, už gal "kvailus" klausimus blush2.gif Tačiau noriu sužinoti, kurią būtent turite? Kokio atspalvio?
Ar man imti jų puslapy vadinamus: makiažo pagrindus:
http://www.barexmine...ex.php?cPath=22
Ar VEIL pudra fiksavimui:
http://www.barexmine...;products_id=79
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 26, 12:08)
Sante nagu lako valiklis man patinka  thumbup.gif


aciu, Palomina, uz atsakyma:)

Kuo patinka? Ar gerai nuvalo nagu laka? nereikia bruzinti pusvalandi? Koks kvapas? Kokia talpa ir kaina? Ar yra jo VCUP? Na, ir uzverciau klausimais.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2011 04 26, 18:16)
aciu, Palomina, uz atsakyma:)

Kuo patinka? Ar gerai nuvalo nagu laka? nereikia bruzinti pusvalandi? Koks kvapas? Kokia talpa ir kaina? Ar yra jo VCUP? Na, ir uzverciau klausimais.. blush2.gif

man nuvalo nagu laka (Chanel ir Orly) kuo puikiausiai.. pusvalandzio tikrai nereikia bruzinti.. kvapas man priimtinas.. aisku, nera ten super "skanus" kvapas, bet tikrai zymiai geresnis uz tuos visus acetoninius ar beacetoninius valiklius.. Sante yra siek tiek pakvepinta apelsinu EA, bet nekvepia grynais apelsinais..
Talpa 100 ml, o mokejau 30 lt pries metus.. tada pirkau Ekosalyje Panoramoje, bet dabar nebera ten pirkti.. Manau, gali paieskoti Biotekoje (Klaipedos g.) arba ten kur pardavineja Sante.. kaina, jauciu, LT visur panasi.. o pigiausia is uzsienio atsisiusti.. ar tik ne dvigubai pigiau iseina g.gif
Atsakyti
Ecoland dbr Sante valiklis su nuolaida, pristatymas LT nemokamas: http://www.ecoland.l...?id_product=145
Atsakyti
Micefee, Palomina, wow, aciu!:)

O gal dar galite man i paskutini klausima atsakyti, neismanelei, nes dar tik pradejau dometis eko kosmetika.. blush2.gif

Kuo sis valiklis skiriasi nuo paprasto valiklio be acetono? As jau n metu naudoju tik be acetono. Ar pajutote skirtuma? Gal ne taip dziovina naga? Ar cia tas skirtumas toks idejinis, kad "naudoju tik eko kosmetika"?
Atsakyti