Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 24, 11:28)
Aš jau tiek su tom pusdrom prisimūčinau.

O mineralinė biri Jum netinka?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal galėtumėt pasiūlyti koki nors kūno prausiklį, kad gaiviai kvepėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2011 04 25, 11:11)
O mineralinė biri Jum netinka?


o biri nesausina veido? Esu turėjus gyvenime vieną birią, tai man nepatiko pats principas...
Atsakyti
QUOTE(julyte1 @ 2011 04 25, 13:26)
Sveikos smile.gif
Gal galėtumėt pasiūlyti koki nors kūno prausiklį, kad gaiviai kvepėtų smile.gif

Man patiko Faith in Nature su dumbliais ir Weledos šaltalankių

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 25, 14:39)
o biri nesausina veido? Esu turėjus gyvenime vieną birią, tai man nepatiko pats principas...

Gali pasausinti, bet manau čia žiemą aktualiau, kai oda ir taip išsausėjusi. Naudoju jau daugiau kaip metai be pertraukų, buvo žiemą tik išsausėjimai, bet po kelių drėkinamųjų kaukyčių ir kremo viskas susitvarkė ir tikrai naudosiu ir toliau, labai patinka
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 25, 13:25)

Gali pasausinti, bet manau čia žiemą aktualiau, kai oda ir taip išsausėjusi. Naudoju jau daugiau kaip metai be pertraukų, buvo žiemą tik išsausėjimai, bet po kelių drėkinamųjų kaukyčių ir kremo viskas susitvarkė ir tikrai naudosiu ir toliau, labai patinka


na nelabai galiu sau leisti išsausinti odą smile.gifAš žiemą ir be birios pudros su sausumu kovoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 25, 16:10)
na nelabai galiu sau leisti išsausinti odą smile.gifAš žiemą ir be birios pudros su sausumu kovoju smile.gif

Tada ieškom kreminės smile.gif Nes aš dabar irgi užsimaniau pasiteplioti kremine pavasarį, tik vis neišsirenku kurios noriu
Atsakyti
As irgi neapsisprendziu, kokia pirkt. Daug geru atsilipimu apie Lakshmi skaiciau, bei nenoriu, kad per sunki butu ant vasaros. Tai dar truputi dvejoju. Bet jauciu ji bus mano pirma eko pudra, nes ir kaina nedidele ir geri atsiliepimai. Dar noreciau nvey isbandyt, bet labai baisu brangesne pirkt, juolab kad reik internetu pirkti, tai nei spalvos nei teksturos neina paziuret.
Atsakyti
Mane Lakshmi stipriai sualergizavo - paraudo visas veidas. Bet šiaip daug kas petenkintos.
Papildyta:
bet ketinu išbandyt lakshmi tušą kai baigsis tas nelemtas benekosas
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 25, 14:25)
Man patiko Faith in Nature su dumbliais ir Weledos šaltalankių
Gali pasausinti, bet manau čia žiemą aktualiau, kai oda ir taip išsausėjusi. Naudoju jau daugiau kaip metai be pertraukų, buvo žiemą tik išsausėjimai, bet po kelių drėkinamųjų kaukyčių ir kremo viskas susitvarkė ir tikrai naudosiu ir toliau, labai patinka


Kokia jūs naudojat mineralinę pudrytę? rolleyes.gif
Atsakyti
O toks dalykas kaip naturalus arba ekologiskas nagu lako valiklis yra..? ax.gif Ar naturalistes nelakuoja nagu? Nes mano senasis cheminis valiklis jau i pabaiga..reikia naujo, tai prigriebciau geresni - ekologini.
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 04 26, 11:44)
Kokia jūs naudojat mineralinę pudrytę?  rolleyes.gif

Naudoju BareXminerals, esu labai ja patenkinta - gražiai ir lygiai dengiasi, suteikia odai tokio sveiko ir gražaus švytėjimo. Dar turiu jų maskuoklį "bisk". Iš pradžių nepatiko, bet paskui pripratau, naudoju ir atsidžiaugti negaliu, bet dabar užsimaniau kitokio maskuoklio, nusipirkau Sante pieštukinį ir nebemoku juo naudotis biggrin.gif Ateityje tikrai vėl pirksiu tą "bisk", tik reikia kokių akcijų palaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2011 04 26, 10:52)
O toks dalykas kaip naturalus arba ekologiskas nagu lako valiklis yra..? ax.gif  Ar naturalistes nelakuoja nagu? Nes mano senasis cheminis valiklis jau i pabaiga..reikia naujo, tai prigriebciau geresni - ekologini.

Sante nagu lako valiklis man patinka thumbup.gif
Atsakyti