Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(micefee @ 2011 04 24, 01:09)
Hauschka Translucent make-up?

O ji maskuoja? Nes translucent reiškia permatomą... g.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 24, 11:28)
Reiks užeit i ta pardę, kai maksimoj būsiu. Svarbu kad gerai teptūsi  doh.gif IR bent kažkiek maskuotų. Aš jau tiek su tom pusdrom prisimūčinau.

Papasakosi kas ir kaip, nes ir man reikia pudros, Lakshmi man kiek per sunki vasarai manau bus
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 24, 12:50)
O ji maskuoja? Nes translucent reiškia permatomą... g.gif
Papasakosi kas ir kaip, nes ir man reikia pudros, Lakshmi man kiek per sunki vasarai manau bus


Sakei reikia, kad bent vidutiniškai maskuotų, tai tiek tikrai maskuoja. biggrin.gif Aš vakar žalia žalia pabandžiau, man patiko. Pamaskuoja daugiau nei kremai su spalva, bet neatrodo, kaip tona pudros sluoksnio užtepta. Labai natūraliai pasidengia.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 24, 14:31)
Sakei reikia, kad bent vidutiniškai maskuotų, tai tiek tikrai maskuoja.  biggrin.gif Aš vakar žalia žalia pabandžiau, man patiko. Pamaskuoja daugiau nei kremai su spalva, bet neatrodo, kaip tona pudros sluoksnio užtepta. Labai natūraliai pasidengia.

Aha, vasarai užteks ir vidutinio maskavimo, saulytė padeda labai odos problemas spręsti. Ačiū, lėksiu į Bioteką po švenčių pasibandymams, nes patiko tavo pasakymas, kad natūraliai atrodo. Dar Sante bandžiau aną sav Biotekoje, pasirodė labai malonios tekstūros, švelni ir maloni tokia, tačiau kiek rieboka, o ir su spalvomis gana striuka - 1 man per šviesus, 2 per tamsus...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 24, 12:31)
Sakei reikia, kad bent vidutiniškai maskuotų, tai tiek tikrai maskuoja.  biggrin.gif Aš vakar žalia žalia pabandžiau, man patiko. Pamaskuoja daugiau nei kremai su spalva, bet neatrodo, kaip tona pudros sluoksnio užtepta. Labai natūraliai pasidengia.


jūs apir kurią čia pudrą? Ten esu mačius tik benecos, hauschka ir lakshmi. Hauschka beveik nemaskuoja, tik palygina spalvą... reiks turėt tvarkingesnę odą jai naudot. Bet jei oda ir be pudros tvarkinga, tai kam ta pudra... Lakshmi tai man žiauriai sualergizavo veidą, tai į kitas savybes neatkreipiau dėmesio. O benecos... sunkiai pasisikirsto ir spalvos per tamsios.
Papildyta:
Nors šiaip iš iki šiol bandytų natūralių krem pudrų, tai man hauschka geriausia pasirodė. Jei ji čiut daugiau maskuotų, būtų ideali.
Atsakyti
Ką manote apie parduotuvę jusugroziui.lt?
Sąraše lyg neradau ax.gif
Savaitgalį mugėje užtikau juos, tai neatsilaikiau prieš molį, hidrolatus, kakavos sviestą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2011 04 24, 20:00)
Ką manote apie parduotuvę jusugroziui.lt?
Sąraše lyg neradau  ax.gif
Savaitgalį mugėje užtikau juos, tai neatsilaikiau prieš molį, hidrolatus, kakavos sviestą  ax.gif


manau, kad ilgai neišgyvens
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 24, 21:57)
jūs apir kurią čia pudrą? 

Apie Hauschkos krem pudrą.

QUOTE(Cinside @ 2011 04 24, 22:00)
Ką manote apie parduotuvę jusugroziui.lt?
Sąraše lyg neradau  ax.gif
Savaitgalį mugėje užtikau juos, tai neatsilaikiau prieš molį, hidrolatus, kakavos sviestą  ax.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 24, 22:33)
manau, kad ilgai neišgyvens

Tikrai kad neišgyvens drinks_cheers.gif Siuntinius atveža net negavę pinigėlių, sąskaitų nr. labai maži, nors jau balandžio pabaiga, vadinasi niekas pas juos neperka beveik, jeigu ant sąskaitos toks mažas skaičius.
Atsakyti
Sveikos merginos, apie toki dalyka kaip kremas su spalva suzinojau tik cia skaitydama jusu postus, noreciau pabandyti kas cia per reikalas blush2.gif Ka galetumete pasiulyti tokio pirmam pabandymui. Mano oda sausa, jautri, bet seip koki krema betepciau vis islenda riebalas dienos begyje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 04 25, 00:14)
Sveikos merginos, apie toki dalyka kaip kremas su spalva suzinojau tik cia skaitydama jusu postus, noreciau pabandyti kas cia per reikalas  blush2.gif Ka galetumete pasiulyti tokio pirmam pabandymui. Mano oda sausa, jautri, bet seip koki krema betepciau vis islenda riebalas dienos begyje  doh.gif

Populiariausi manau Madaros Mėnulio ir Saulės gėlės kremai bei Dr. Hauschka kremukas, kuris kai kurioms yra per riebus. Pati nesu bandžiusi nei vieno, tik parduotuvėje kažkurį Madaros esu tepusi ant rankos, patiko tekstūra ir padengimas
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 24, 20:57)
jūs apir kurią čia pudrą? 
Nors šiaip iš iki šiol bandytų natūralių krem pudrų, tai man hauschka geriausia pasirodė. Jei ji čiut daugiau maskuotų, būtų ideali.


Apie Hauschkos. Pamaskuoti dėmeles galima maskuojamu pieštuku, o tada ant viršaus tepti krempudrą. mirksiukas.gif

Iš kremų su spalva bandžiau tik Madaros. Man "mėnulio gėlė" labai patiko. Tas "saulės gėlė" labai tamsus, o Hauschkos nebandžiau.
Atsakyti
Aš esu naudojus Hauschkos skystą bronzantą, kurį maišydavau su kremu. Pliusas - kiek nori tiek dedi į kokį nori kremą smile.gif

T.P. esu naudojus Madara "mėnulio gėlės" smile.gif Irgi nieko
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 04 24, 22:47)
Apie Hauschkos. Pamaskuoti dėmeles galima maskuojamu pieštuku, o tada ant viršaus tepti krempudrą.  mirksiukas.gif

Iš kremų su spalva bandžiau tik Madaros. Man "mėnulio gėlė" labai patiko. Tas "saulės gėlė" labai tamsus, o Hauschkos nebandžiau.


Na taip, dėmesles iš ties galima maskuokliu paterlint
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 25, 00:30)
Aš esu naudojus Hauschkos skystą bronzantą, kurį maišydavau su kremu. Pliusas - kiek nori tiek dedi į kokį nori kremą smile.gif


O man jis nepatiko vien dėl to, kad maišyti reikia, savo santykį atrasti... Ir visgi tai bronzantas, ne pudra ir ne maskuoklis, man spalva netiko...
Atsakyti