Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(apčy @ 2011 04 22, 00:29)
Neapsaugo.

O ka tada naudojate, kad apsisaudotumete nuo saules 'blogiuku' ?
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 04 22, 12:54)
nes mano patys plaukai sausoki, tik saknys susiriebaluoja labai greit.

Mano tokie plaukai, naudojau Cattier jogurtinį, patiko, bet daug labiau patinka Sante Briliant Jojoba. Kondicionieriai man riebina plaukus, tai atradau JMO citrus/neroli detanglerį - naudoju jį kaip nenuplaunamą priemonę thumbup.gif Dar naudoju weledos rozmarinų vandenuką, tai tas derinys man super
Atsakyti
QUOTE(Jur&ta @ 2011 04 22, 15:53)
O ka tada naudojate, kad apsisaudotumete nuo saules 'blogiuku' ?

Yra ir ekologiškų kremų nuo saulės, BLOG'e yra ir su atsiliepimais, man atrodo smile.gif
Atsakyti
Beje, kaip Sante krempudra? Ar maskuoja ir kaip išsilaiko? Šiandien pabandžiau parduotuvėje ant rankos, pasirodė malonios konsistencijos, labai lengvai tepasi, tik vat suabejojau dėl maskavimo ir nepirkau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 22, 16:29)
Mano tokie plaukai, naudojau Cattier jogurtinį, patiko, bet daug labiau patinka Sante Briliant Jojoba. Kondicionieriai man riebina plaukus, tai atradau JMO citrus/neroli detanglerį - naudoju jį kaip nenuplaunamą priemonę thumbup.gif Dar naudoju weledos rozmarinų vandenuką, tai tas derinys man super

esu naudojusi sante briliant jojoba sampuna- tai man labai suveldavo jis plaukus, na nepatiko. o weleda rozmarinu vandeni nesenai pabaigiau, taciau nieko ypatingo nepastebejau g.gif man jis labai greitai susinaudojo, per pora savaiciu ir neber biggrin.gif
Atsakyti
Ateinu su atsiliepimais apie FIN kanapine kondiske smile.gif

Konsistencija skystoka , bet vistiek uzteko nedidelio kiek padengti visiems plaukams (iki peciu) . Kvapas labai stiprus bet skanus , man citrinom kvepia biggrin.gif Plaukai isdziovinus buvo purus, blizgus, glotnus, zodizu nesitikejau to is naturalaus balzamo smile.gif dabat vaziuosiu pirkti toki sampuna 4u.gif
user posted image
Koki veido krema patartumete vadarai su SPF , nes saulute oi kaip kaina pas mane doh.gif Oda misri ( T zona riebesne ) , zandai normalus . aciu 4u.gif
Atsakyti
gal kas nadojo siuos:


OY Face the Sun SPF15
user posted image

OY! facial moisturiser SPF15 protects your skin from the sun now and reduces wrinkles in the future while promoting a blemish-free complexion.
Aqua (spring water), *Olea europaea (olive) oil, Zinc oxide, Titanium dioxide, *Althaea officinalis (marshmallow) extract, Caprylic/Capric triglyceride, Glyceryl isostearate, Polyhydroxystearic acid, Cetyl alcohol, *Chamomilla recutita (chamomile) extract, Sodium coco-sulfate, *Camelia sinensis (green tea) extract, Levulinic acid, *Aloe barbadensis (aloe vera) powder, *Rosmarinus officinalis (rosemary) extract, Aroma (^*Lavandula angustifolia (lavender) oil), ^Commiphora myrrha (myrrh) oil, Aluminium hydroxide, Cetearyl alcohol, Cetearyl glucoside, Caprylic/capric triglycerides, Stearic acid, Xanthan gum, Citric acid, Inositol, Potassium sorbate, *Geraniol, *d-Limonene, *Linalool (from essential oils). ^fairly traded *82.26% certified organic ingredients.



Lavera Sun Screen for Face SPF15

user posted image
The Lavera Anti-Age SPF15 sun screen is Waterproof and offers sun protection against UVA, UVB and UVC rays and helps to prevent skin damage and ageing.
Aqua, Glycine Soja Oil*, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Alcohol*, Glycerin, Squalane, Cetyl Alcohol, Lysolecithin, Hydrogenated Palm Glycerides, Microcrystaline Cellulose, Glyceryl Stearate Citrate, Caffeine, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Sodium Hyaluronate, Prunus (Sweet Almond) Amygdalus Dulcis Oil*, Olea Europaea Oil*, Simmondsia Chinensis*, Xanthan Gum, Stearic Acid, Alumina, Tocopheryl Acetate, Betaglucan, Tocpherol, Butyrospermum Parkii*, Lecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Hydrogenated Lecithin, Aloe Barbadensis Gel*, Calendula Officinalis Extract*, Ruscus Aculeatus Extract, Ascorbyl Palmitate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water* Rose Damascena*, Oarfum**, Citral**, Courmarin**, Eugenol**, Geraniol**, Citronellol**. Benzyl Benzoate**, Limonene**, Linalool** * ingredients from certified organic agriculture ** natural essential oil.


Atsakyti
gal kas žino ar šios pudros tikrsai natūralios?
Yra bandžiusios?

user posted image
http://www.damodara....oup=48&item=867

Man Annemarie Börlind norėjo kremą įpiršt, bet kad an nelabai jis natūralumu kvepėjo. Tai galvoju kaip čia pudra, gal vis tiek natūralesnė nei tos cheminės visiškai... g.gif

Ir gal kas turi atsiliepimų apie Lavera tušą?
KAina ne bauginanti, bet biosaloj nesu mačius
http://www.damodara....up=48&item=1223
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 23 balandžio 2011 - 21:25
Merginos, paklausiu kitaip smile.gif Reikia makiažo pagrindo, krempudros, kuri tiktų sausai odai ir svarbiausia, bent vidutiniškai maskuotų, ką galite patarti, be Lakshmi? Ją bandžiau jau
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 23, 22:20)
gal kas žino ar šios pudros tikrsai natūralios?
Yra bandžiusios?

user posted image
http://www.damodara....oup=48&item=867

Man Annemarie Börlind norėjo kremą įpiršt, bet kad an nelabai jis natūralumu kvepėjo. Tai galvoju kaip čia pudra, gal vis tiek natūralesnė nei tos cheminės visiškai...  g.gif


Šiaip tai visa Annemarie Borlind produkcija yra sertifikuota Eco Control, tai manau, turėtų būti viskas tvarkoj su jų sudėtimi. Pudrą bandžiau tik ant rankos, pasirodė malonios tekstūros, turėtų būti vidutiniškai maskuojanti. Patiko, kad yra atspalvių pasirinkimas.

Čia sudėtis yra http://www.boerlind....0/i2186059.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apčy: 23 balandžio 2011 - 23:05
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 23, 22:48)
Merginos, paklausiu kitaip smile.gif Reikia makiažo pagrindo, krempudros, kuri tiktų sausai odai ir svarbiausia, bent vidutiniškai maskuotų, ką galite patarti, be Lakshmi? Ją bandžiau jau


Hauschka Translucent make-up?
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 04 23, 22:53)
Šiaip tai visa Annemarie Borlind produkcija yra sertifikuota Eco Control, tai manau, turėtų būti viskas tvarkoj su jų sudėtimi. Pudrą bandžiau tik ant rankos, pasirodė malonios tekstūros, turėtų būti vidutiniškai maskuojanti. Patiko, kad yra atspalvių pasirinkimas.

Čia sudėtis yra http://www.boerlind....0/i2186059.html



Jo poto kai parašiau postą radau ir sudėtį, tai tarsi visai pusę bėdos kaip krem pudrai. O šiaip tai tikrai ne viskas ten sertifikuota, na bent ant buteliukų ne visų yra.
Reiks užeit i ta pardę, kai maksimoj būsiu. Svarbu kad gerai teptūsi doh.gif IR bent kažkiek maskuotų. Aš jau tiek su tom pusdrom prisimūčinau.
Atsakyti