Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(shemsa @ 2011 04 03, 11:26)
MERGINOS REKUMENDUOKIT KA NORS NUO PLAUKU SLINKIMO LABAI PRASAU  help.gif  cray.gif


Jei jum slenka, nes prieš keletą mėnesių pagimėte vaikelį, tai niekas nepadės. Jie turi išslinkti ir vėl ataugti. Nepanikuokit, tai normalu ir viskas grįš į savo vėžes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 04 03, 12:26)
MERGINOS REKUMENDUOKIT KA NORS NUO PLAUKU SLINKIMO LABAI PRASAU  help.gif  cray.gif


Kiek skaiciau tai rozmarinu eterinis aliejus, jo reiktu lasinti kazkiek ten lasu i kondicionieriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 03, 12:58)
Jei jum slenka, nes prieš keletą mėnesių pagimėte vaikelį, tai niekas nepadės. Jie turi išslinkti ir vėl ataugti. Nepanikuokit, tai normalu ir viskas grįš į savo vėžes smile.gif

nu jo jau 4men dukrytei, baisu, nes tiesiog sruogom slenka doh.gif
nu bandusiu kantriai laukt verysad.gif
Atsakyti
shemsa, pakentek 4u.gif Man irgi kuokstais isslinko, o dabar jau ataugo, kirpcius turiu biggrin.gif Bet as nuo naujuju metu naudojau pastoviai zibala su rozmarinu aliejum, kai nebemaitinau - Alpecin sampunaIS ekologisku - WELEDA rozmarinu sampunas ir losjonas, BEMA sampunas ir ampules, paskui pats rozmarinu ea... Ai dabar naudoju ALVA sampuna su kofeinu, nuo slinkimo, tik kad pats sampunas neispudingas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 04 03, 13:36)
shemsa, pakentek  4u.gif Man irgi kuokstais isslinko, o dabar jau ataugo, kirpcius turiu  biggrin.gif Bet as nuo naujuju metu naudojau pastoviai zibala su rozmarinu aliejum, kai nebemaitinau - Alpecin sampunaIS ekologisku - WELEDA rozmarinu sampunas ir losjonas, BEMA sampunas ir ampules, paskui pats rozmarinu ea... Ai dabar naudoju ALVA sampuna su kofeinu, nuo slinkimo, tik kad pats sampunas neispudingas  ax.gif

va va, prasom daugiau 4u.gif esu ji irasius i savo wishlista, kodel nepatiko, ka daro ir ko nedaro? nepadeda? 4u.gif kokie jusu plaukai?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 04 03, 13:51)
Kiek skaiciau tai rozmarinu eterinis aliejus, jo reiktu lasinti kazkiek ten lasu i kondicionieriu g.gif

Kad rosmarinas veiksmingas tik galvos odai, nes gerina kraujotaka, paciam plaukiu naudojant kondicionieriuje abejoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 04 03, 17:17)
Kad rosmarinas veiksmingas tik galvos odai, nes gerina kraujotaka, paciam plaukiu naudojant kondicionieriuje abejoju g.gif


Taip, rozmarinas gerina kraujotaką ir skatina plaukų augimą, bet slinkimo nestabdo. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 03 balandžio 2011 - 17:15
Sakykit, o po veido valymo pas Elytę labai raudonas veidas būna? Ir ar sunku pas ją pakliūti?
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2011 04 03, 13:48)
va va, prasom daugiau  4u.gif  esu ji irasius i savo wishlista, kodel nepatiko, ka daro ir ko nedaro? nepadeda?  4u.gif kokie jusu plaukai?

apie ALVA sampuna... megstu punktais, taigi kodel nepatinka:
1. Jis labai skystas... nu bet toks tikrai ax.gif kai pili, tai kaip sliuksteli... Jauciu greit sunaudosiu vien del to.
2. Plaunant kazkaip suvelia plaukus, plaukai nebuna svelnus, o tokie kaip pakulos, ir dar kazkaip su tom putom i kaltuna sueina... Panasiai budavo su Weledos rozmarinu sampunu, bet po Weledos, dregni plaukai isisukuodavo ir tapdavo liuks, o po Alvos dregnu jau neisukuosi... reik balzamo arba kitaip doh.gif
3. Kai isdziusta plaukai patampa pukuciaisi i visas puses, nu kazkokie beformiai. Velgi, po Weledos jie man graziai guldavo, lygiai, o po sito tai jei neissukavus tai isvis toks pasisiauses kaltunas...

Siaip man ALVA patinka, tiek paakiu kremas, tiek valomas pienelis is brandzios odos serijos, tiek rasulo valomas kremas. Nu bet sampunas tai pravalas biggrin.gif
Atsakyti
merginos noriu mamai nupirkti veiksminga kremuka kaklo odai smile.gif gal ka patarsite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 04 03, 13:29)
nu jo jau 4men dukrytei, baisu, nes tiesiog sruogom slenka  doh.gif
nu bandusiu kantriai laukt  verysad.gif


nebijokit, man ir taip buvo (kaip visom). Slinko stipriai pora mėnesių tai tikrai, poto apstojo ir grįžo į įprastą būvį. Aišku plaukai išplonėję buvo ir tik dabar pradeda normaliai atrodyt, ataugt (dukrytei 1,4 m.) smile.gif Bet ką norėt, per nėštumą juk gausiom ševeliūrom džiaugėmės smile.gif
Man tiesa kirpėja siūlė kažkokių serumų (natūralių ar ala natūralių) bet pinigų nelaidžiau, nes nežinau nė vienos, kuriai po gimdybinį slinimą kas būtų sustabdę 4u.gif Aišku baisiai atrodo kai plaukų randi visur, ant grindų, pagalės, etc. Bet būkit kantri, ilgai netruks smile.gif
Papildyta:
oi seną postą pakomentavau biggrin.gif nu bet supratot smile.gif)))
Atsakyti
Koki rekomenduotumėt hidrolatą . Atgaivinti veido odai ir šiaip bendram naudojimui . Kaip matau labai populiarus rožiu bet aš nelabai myliu ju kvapo. O kaip levandu ? Šiaip jų pasirinkimas didelis , kaip paskaitai visi atrodo faini
Atsakyti