Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Cherry_ @ 2011 04 20, 15:04)
Vakar savo vietineje EkO parduotuveje uzmaciau nepatyta man firma http://www.jasonnatu...uk/default.aspx
Gal kas bandete ka nors is sios firmos, sudomino labai sampunai, veido sveitiklis , kainos tai labai patrauklios 4u.gif


Nebandžiau. Kalbant apie natūralumą, nėra šios priemonės visiškai natūralios, kai kurių priemonių sudėtyse, jei neklystu, net parabenų yra.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 04 20, 15:04)
Vakar savo vietineje EkO parduotuveje uzmaciau nepatyta man firma http://www.jasonnatu...uk/default.aspx
Gal kas bandete ka nors is sios firmos, sudomino labai sampunai, veido sveitiklis , kainos tai labai patrauklios 4u.gif

Tikrai būtina sudėtis nagrinėtis, nes dauguma produktų su blogiukais.
Atsakyti
aciu labai 4u.gif nu va o parduotuveje man cia pristatinejo kaip super ekologiska, be blogiuku smile.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos 100metu nesirodziau biggrin.gif

noriu papasakoti, jei dar nezinojot, kad pasirode naujas zalio lapo variantas, as jo jau laukiu ateinant biggrin.gif
va toks kai isbandysiu parasysiu ar atitinka senaji ar gal geresnis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 20 balandžio 2011 - 18:16
QUOTE(Ugvilė @ 2011 04 20, 19:14)
Sveikutes merginos 100metu nesirodziau  biggrin.gif 

noriu papasakoti, jei dar nezinojot, kad pasirode naujas zalio lapo variantas, as jo jau laukiu ateinant  biggrin.gif
va toks kai isbandysiu parasysiu ar atitinka senaji ar gal geresnis  bigsmile.gif

Bus labai labai įdomūs atsiliepimai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos. Ar naturalus, certifikuoti kremai apsaugo nuo saules neigiamo poveikio jei ant pakuotes nepazymeta SPF, avz kaip sitas kremas ? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Jur&ta @ 2011 04 22, 00:53)
Sveikos. Ar naturalus, certifikuoti kremai apsaugo nuo saules neigiamo poveikio jei ant pakuotes nepazymeta SPF, avz kaip sitas kremas ? Aciu.


Neapsaugo.
Atsakyti
Sakykit, kurie kremai nuo saulės gerai tepasi? Esu pernai bandžius Sante, tai doh.gif vietomis liko ruožų neužteptų, vietomis buvau balta, nes kremas nepassikirstė ir pleže buvo šakės. KAi kuria svietas nudegiau net...

TAi nesinorėtų prašauti perkant. Mieliau rinkčiaus vaikišką, kad galėtų ir vaika snaudot ir likę šeimos nariai...
Papildyta:
QUOTE(Jur&ta @ 2011 04 21, 23:53)
Sveikos. Ar naturalus, certifikuoti kremai apsaugo nuo saules neigiamo poveikio jei ant pakuotes nepazymeta SPF, avz kaip sitas kremas ? Aciu.


pakuotės jau neturiu seniai, bet aš nepamenu, kad ten apskriai būtų užsimenama pie apsaugą nuo saulės. Ir be abejo nuo saulės apsaugo kremai ant kurių nurodytas spf smile.gif
Atsakyti
gal galit parekomenduoti sampunu greitai besiriebaluojantiems plaukams? paciu isbandytu..? g.gif

seniau mano plaukai ir galvos oda budavo normalus, taciau pradejus naudot naturalius sampunus prasidejo bedos, jau po vienos dienos po plovimo plauku saknys atrodo siaubingai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 04 22, 10:43)
gal galit parekomenduoti sampunu greitai besiriebaluojantiems plaukams? paciu isbandytu..? g.gif

seniau mano plaukai ir galvos oda budavo normalus, taciau pradejus naudot naturalius sampunus prasidejo bedos, jau po vienos dienos po plovimo plauku saknys atrodo siaubingai doh.gif


mano greit riebaluojasi. Šiuo metu naudoju Urtekram su dilgėlėm + weleda citrusinį balzamą skirtą besiriebaluojantiems. Man šis junginys kolkas atrodo idealiai. Galvą ploviau vakar, o po meigo šiandien ji dar nereikalauja plovomo. O plaukai nuo balzamo blizga ir yr švelnūs. Dar bandžiau laveros citrusinį šampūną irgi patiko.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 22, 10:48)
mano greit riebaluojasi. Šiuo metu naudoju Urtekram su dilgėlėm + weleda citrusinį balzamą skirtą besiriebaluojantiems. Man šis junginys kolkas atrodo idealiai. Galvą ploviau vakar, o po meigo šiandien ji dar nereikalauja plovomo. O plaukai nuo balzamo blizga ir yr švelnūs. Dar bandžiau laveros citrusinį šampūną irgi patiko.

o nesausina sampunas su dilgelem? nes mano patys plaukai sausoki, tik saknys susiriebaluoja labai greit.
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 04 22, 10:54)
o nesausina sampunas su dilgelem? nes mano patys plaukai sausoki, tik saknys susiriebaluoja labai greit.


man nesausina, bet aš naudoju balzamą. Jaučiu jei naudočiau tik šampūną, tai plaukai atrodytų nelabai kaip smile.gif
Atsakyti