Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(fuchia @ 2011 04 19, 01:53)
Sakykit, o kuria serija is siu man geriau pasirinkti?
ALVA Rhassoul http://www.ecoland.l...?id_product=124 ar
PLANTE SYSTEM Aknorm http://www.juara.lt/...o_vanduo,_500ml
Ketinu isvaziuoti ir skubiai turiu apsispresti ka imti doh.gif  esu pasimetus...Labiausiai reikia, kad valytu poras ir jas sutrauktu
Busiu dekinga uz bet kokius pastebejimus 4u.gif


Prieš kurį laiką Eurovaistinėj pristatinėjo Plante System kosmetiką. Mano oda mišri/riebi, tai konsultantė parekomendavo Aknorm liniją, sakė ir pati ją išbandžiusi ir susitvarkiusi odą (jos oda tikrai pavydėtino gražumo buvo). Bet tąkart kažkaip nieko nereikėjo, tai tik odos riebumą reguliuojantį skystį prigriebiau. Tepu jį tik vakarais, T zoną, iš ryto atsikeliu labiau pasiriebalavusiu veidu nei įprastai, bet užtat visą likusią dieną oda išlieka matinė, neišlenda nė menkiausias blizgesys, sutraukia poras, reguliariai naudojant kažkiek ir inkštirų pamažėja.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 04 19, 20:21)
Prieš kurį laiką Eurovaistinėj pristatinėjo Plante System kosmetiką. Mano oda mišri/riebi, tai konsultantė parekomendavo Aknorm liniją, sakė ir pati ją išbandžiusi ir susitvarkiusi odą (jos oda tikrai pavydėtino gražumo buvo). Bet tąkart kažkaip nieko nereikėjo, tai tik odos riebumą reguliuojantį skystį prigriebiau. Tepu jį tik vakarais, T zoną, iš ryto atsikeliu labiau pasiriebalavusiu veidu nei įprastai, bet užtat visą likusią dieną oda išlieka matinė, neišlenda nė menkiausias blizgesys, sutraukia poras, reguliariai naudojant kažkiek ir inkštirų pamažėja.

O ką naudojate ryte, kaip nuvalote tą susiriebalavusią odą?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 04 19, 20:30)
O ką naudojate ryte, kaip nuvalote tą susiriebalavusią odą?


Laveros medetkų prausiklį arba Aubrey Organics prausiklį riebiai odai.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 04 19, 20:39)
Laveros medetkų prausiklį arba Aubrey Organics prausiklį riebiai odai.
O ką naudojate nusipraususi, ar visiškai nieko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 04 19, 20:41)
O ką naudojate nusipraususi, ar visiškai nieko? smile.gif


Toniką - AO riebiai odai arba Laveros medetkų ir kremą - AO riebiai odai arba Natura Siberica serumą ir kremą mišriai odai.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 04 19, 20:52)
Toniką - AO riebiai odai arba Laveros medetkų ir kremą - AO riebiai odai arba Natura Siberica serumą ir kremą mišriai odai.

Supratau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Klausiau kitoje temoje, bet paklausiu ir čia. Nusižiūrėjau KN emusliją nuo spuogų ir norėčiau komentarų apie jos poveikį, efektą, veiksmingumą ir pan. KN temoje viena mamytė sakė, kad nelabai ji spuogus nugesina, gal šitoje temoje atsiras daugiau bandžiusių ar padeda nors kažkiek?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 20, 10:07)
Sveikos,
Klausiau kitoje temoje, bet paklausiu ir čia. Nusižiūrėjau KN emusliją nuo spuogų ir norėčiau komentarų apie jos poveikį, efektą, veiksmingumą ir pan. KN temoje viena mamytė sakė, kad nelabai ji spuogus nugesina, gal šitoje temoje atsiras daugiau bandžiusių ar padeda nors kažkiek?

Man ji poveikį davė tik pradžioje, o vėliau odos būklė net pablogėjo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 04 20, 12:41)
Man ji poveikį davė tik pradžioje, o vėliau odos būklė net pablogėjo rolleyes.gif

Ėmė spuogai kaltis ar odą nusausinai?
Taškavai, ar tepei visą veidą?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 20, 12:14)
Ėmė spuogai kaltis ar odą nusausinai?
Taškavai, ar tepei visą veidą?

Visą veidą tepdavau, dėl sausinimo jau nepamenu, nes seniai naudojau, pamenu, kad vėliau daugiau oda nusispuogavo.
Atsakyti
Nežinau ar galėsit patarti, bet... Norėčiau įsigyti purškiamą priemonę garbanų formavimui, ar tokių būna ir ką patartumėt rinktis. Natūraliai plaukai tiesūs, bet kartais dėl progų ar šiaip susigarbanoju su bigutukais. Putos nelabai laiko, nors ir stiprios fiksacijos ir nelabai nepatinka, sausina plauką, jaučiu net kaip girgžda lotuliukas.gif Ką patartumėt?
Atsakyti
Vakar savo vietineje EkO parduotuveje uzmaciau nepatyta man firma http://www.jasonnatu...uk/default.aspx
Gal kas bandete ka nors is sios firmos, sudomino labai sampunai, veido sveitiklis , kainos tai labai patrauklios 4u.gif
Atsakyti