Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 14, 18:39)
Artėja vasara... gal kas turit ką pasakyt apie Lavera priemones nuo saulės?


Nuo saulės priemonių nesu bandžiusi, bet turiu savaiminio įdegio kremą, tai jis man labai patinka. Turiu nuojautą, kad ir priemonės nuo saulės turėtų būti kokybiškos. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Jau šešerius metus naudoju ekologišką kosmetiką, bet sergu akne ir neatrandu veiksmingų priemonių tokiai odai. Gal kuri nors turite tokią pat problemišką odą?Kaip ja rūpinatės?Esu taip išberta, kad baisu į gatvę išeit schmoll.gif Prisitepu toną mineralinės, bet ne itin užmaskuoja, tik atrodau, kaip miltais pasibarsčiusi.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 14, 16:49)
Aš rinkčiausi Hauschką. Nors Laveros nebandžiau, tačiau neatsimenu, kad būčiau skaičiusi kur nors tokius atsiliepimus, kurie proverstų svarstyti šito tušo kandidatūrą smile.gif


aciu.Ko gera taip ir padarysiu 4u.gif
Atsakyti
Turiu dar klausima visoms dazancioms plaukus ir naudojancioms ekologiskas priemones: ar plaukas ne siurkstesnis, maziau blizgantis, sausesnis nei su ne ekologinem priemonem? Kazkaip maniskiai pradejo siurkstet, sauset. Ypac tai pasireiske pakeitus prof. dazus i ekologiskus.

Kai plauku nedazai, tai cia kitas reikalas tada.
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 04 15, 09:26)
Turiu dar klausima visoms dazancioms plaukus ir naudojancioms ekologiskas priemones: ar plaukas ne siurkstesnis, maziau blizgantis, sausesnis nei su ne ekologinem priemonem?  Kazkaip maniskiai pradejo siurkstet, sauset. Ypac tai pasireiske pakeitus prof. dazus i ekologiskus.

Kai plauku nedazai, tai cia kitas reikalas tada.


kad jei nieko nedaryti,nedeti kaukiu ir nepriziureti,tai ir neekologiskais dazais dazytas siurkstus g.gif kirpykloj po visu silikonu buna svelnus,o namuose jau siurkstus lotuliukas.gif Mano plaukai sviesinti.
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 04 15, 09:26)
Turiu dar klausima visoms dazancioms plaukus ir naudojancioms ekologiskas priemones: ar plaukas ne siurkstesnis, maziau blizgantis, sausesnis nei su ne ekologinem priemonem?  Kazkaip maniskiai pradejo siurkstet, sauset. Ypac tai pasireiske pakeitus prof. dazus i ekologiskus.


Aš dažiau chna apie pusę metų, tai patys plaukai gana sausi paliko, bet prieš saulę blizga. Bet man trūksta jiems drėgmės, nors ir aliejines kaukes darausi. Šiaip galima bandyti naudoti plaukams visokį nat. šilką, augalinį silikoną, pantenolį, fitokeratinus. Turėtų padėti išgauti norimą efektą. ax.gif
Atsakyti
Taip ir padariau smile.gif Pasirodo, sviesmedzio kaina ta pati perkant is Akomos thumbup.gif

QUOTE(micefee @ 2011 04 14, 14:49)
Tai pirkit iš aroma natural arba akomos ir nekils abejonių.  mirksiukas.gif

Atsakyti
Čia labai faina šampūnų apžvalga. Pasirodo, patys geriausi šampūnai Logonos. mirksiukas.gif

http://www.cosmetic-...emen_048_gb.php

It does not matter how long a list of ingredients for a shampoo or shower product is: more than 90 percent of the product consists of water and surfactants.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 15 balandžio 2011 - 10:31
QUOTE(natūralistė @ 2011 04 15, 00:03)
Sveikos,

Jau šešerius metus naudoju ekologišką kosmetiką, bet sergu akne ir neatrandu veiksmingų priemonių tokiai odai. Gal kuri nors turite tokią pat problemišką odą?Kaip ja rūpinatės?Esu taip išberta, kad baisu į gatvę išeit schmoll.gif Prisitepu toną mineralinės, bet ne itin užmaskuoja, tik atrodau, kaip miltais pasibarsčiusi.

Nežinau kiek ta priemonė susijusi su akne(galbūt tik pavadinimu) bet kelis metus kankinusią problemą dėl spuogų man padėjo išspręsti Aknefug-el, jis nėra ekologiškas, čia greičiau vaistas, bet man suveikė 100%, visas kitas priemones naudoju ekologiškas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2011 04 15, 09:03)
kad jei nieko nedaryti,nedeti kaukiu ir nepriziureti,tai ir neekologiskais dazais dazytas siurkstus g.gif kirpykloj po visu silikonu buna svelnus,o namuose jau siurkstus lotuliukas.gif Mano plaukai sviesinti.


Kaukes tai aisku dedama, dazytui plaukui jos butinos. Velgi kaukes ne silikonines dedu, tai matyt ir tokio efekto nuo ju nera iskart.
Bet pats plaukas nuo ekologisku dazu kazkoks kitoks sausesnis, poretesnis, siurkstesnis.
As anksciau daziau Goldwell dazais, jie vieninteliai rugstiniai kiek zinau. Man idealiai tiko.

micefee, o kaip augalinis silikonas angliskai, koks pavadinimas? Tai ka jei ji desi, tai jis tipo geriau, nekenkia?
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 04 15, 13:03)
Bet pats plaukas nuo ekologisku dazu kazkoks kitoks sausesnis, poretesnis, siurkstesnis.

micefee, o kaip augalinis silikonas angliskai, koks pavadinimas? Tai ka jei ji desi, tai jis tipo geriau, nekenkia?


Nu tai čia tikroji Jūsų plauko struktūra. Cheminės priemonės užpildo porėtas plauko vietas, dėl to jis atrodo sveikas, nors iš tikro toks nėra.

Apie augalinį silikoną:

Šis augalinis silikonas yra išgautas iš grybų.Jis suteikia odos ir plaukų priežiūros produktams išskirtinę tekstūrą. Augalinis silikonas suformuoja švelnumo, šilko pojūtį,tuo pačiu sudarydamas subtilią, netrukdančią odai kvėpuoti, apsauginę plėvelę.

Inci: Chitosan succinamide

http://www.aromanatu...-silikonas.html
Atsakyti
Apie Farfalla šampūnus nebūtų atsiliepimų?
Atsakyti