Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

QUOTE(Maserati. @ 2011 04 13, 12:59)
Gal kuri bande lavera putas plauku formavimui? Noriu konors vietoj sintetiniu putu,kai garbanoju plaukus difuzeriu

user posted image


Man tai jos nepatiko, turejau. Daug greiciau riebalavo plaukus ir daug greiciau subliuksdavo: ar sukuosena ar garbanos nei su kitomis putomis, labai lengvos fiksacijos.
Atsakyti
Atsiprašau, jei parašysiu ne į temą, bet ar teko kuriai pirkti Nerafinuotą taukmedžių sviestą per SM? Ar patikima? Nes išeina pigiau nei, tarkim, Kvapų namuose pirkti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 04 14, 01:00)
Na o man tai jis puikiai laikosi, kažkaip net keista, kad daugeliui nesilaiko, tepa paakius. Nors ir oda mano mišri/riebi (paakių zona taip pat, jokie šešėliai be pagrindo ilgiau nei porą val. nesilaiko).


Man jis paakių netepa, tik jis visiškai neatsparus vandeniui. Jei kokia ašara nubėga, ar vandens lašas ant akies patenka, sunku papasakoti kaip veidas atrodo. biggrin.gif Nežinau, aš buvau pripratusi prie vandeniui atsparių tušų...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 09, 19:59)
Ai atsitiktinai užėjau į žalią žialią ir blūdijau ieškojau kondicionieriaus, tai man Elytė pasiūlė ir pataikė kaip pirštu į akį smile.gif Bet nesu tikra ar jo ten visada būna. Už kondicionierių mokėjau apie 30 Lt

labiausiai domina sampunai, ilysiu ir as pasmalsaut i zalia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijaa @ 2011 04 14, 11:08)
Atsiprašau, jei parašysiu ne į temą, bet ar teko kuriai pirkti Nerafinuotą taukmedžių sviestą per SM? Ar patikima? Nes išeina pigiau nei, tarkim, Kvapų namuose pirkti  rolleyes.gif

Čia jau priklauso pas ką ir kokį perki, iš kur parduodanti forumietė pirko ir pan.
Atsakyti
Parašė, kad perka UK aromaterapijos parduotuvėje smile.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 14, 13:02)
Čia jau priklauso pas ką ir kokį perki, iš kur parduodanti forumietė pirko ir pan.

Atsakyti
Tai pirkit iš aroma natural arba akomos ir nekils abejonių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,merginos 4u.gif

Norejau paklausti,jei kas esate pirke,kuris tusas neteptu paakiu ir butu geresnis,ar DR.HAUSCKA ar LAVERA TRENDE SENSITIVE.Domina abu storinantys blakstienas.Kainu skirtumas ryskus,tad truputi pasimeciau blush2.gif Ar cia pirkti pigesni LAVERA ar geriau dar kelis litukus dasideti ir isigyti DR.HAUSCKA blush2.gif

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 04 06, 15:41)

Kiek pamenu lyg AO kamelijų kondicionierių gyrė. Kad kažką iš AO su kamelijom gyrė, tai tikrai pamenu  4u.gif


Kaip tik dabar naudoju kameliju kondicionieriu, man jis net per stiprus, reikia labai ilgai slalaut, kad plaukai riebaluoti neliktu, ir tai dedu tik ant galu, jei ant saknu uztepciau eiciau antra kart galva plaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2011 04 14, 16:45)
Laba diena,merginos 4u.gif

Norejau paklausti,jei kas esate pirke,kuris tusas neteptu paakiu ir butu geresnis,ar DR.HAUSCKA ar LAVERA TRENDE SENSITIVE.Domina abu storinantys blakstienas.Kainu skirtumas ryskus,tad truputi pasimeciau blush2.gif Ar cia pirkti pigesni LAVERA ar geriau dar kelis litukus dasideti ir isigyti DR.HAUSCKA blush2.gif

Aciu.

Aš rinkčiausi Hauschką. Nors Laveros nebandžiau, tačiau neatsimenu, kad būčiau skaičiusi kur nors tokius atsiliepimus, kurie proverstų svarstyti šito tušo kandidatūrą smile.gif
Atsakyti
Artėja vasara... gal kas turit ką pasakyt apie Lavera priemones nuo saulės?

Esu bandžius Sante purškiklį, tai jis žiauriai sunkiai skirstėsi ir įdėgiau netolygiai, gabaliukais nudegiau ir pan. Žodžiu nepatiko.. TAi ieškau kas tinkamo.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 13, 12:59)
Gal kuri bande lavera putas plauku formavimui? Noriu konors vietoj sintetiniu putu,kai garbanoju plaukus difuzeriu

user posted image

O man tai pati geriausia priemonė plaukų garbanojimui. Išbandžiau įvairias natur putas, bet grįžau prie šių. Gražiai suformuoja garbanas džiovinant jas difuzoriumi. Tik aš dar naudoju purškiamą standiklį
user posted image,
kad užfiksuoti garbanas, tada jos man laiko nesukritusios tris dienas.
Žodžiu, kiekviena turi atrasti savo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atėnė: 14 balandžio 2011 - 18:51