Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -83- tema

Aha, bet ten po vieną ingredientą reikia įrašinėti?

Aš užsisakiau SURYA HENNA brasil cream dažus iš iherb'o, spalva chocolate. Pasitikrinau sudėtį tam psl...

Deionized Water (Aqua), Dipropylene Glycol Methyl Ether, Genipa Americana (Genipap) extract, Cetrearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Orbignya Oleifera (Babaçú) Seed Oil, Benzyl Alcohol (and) Dehidroacetic Acid, Glycerin, Hydroxythylcellulose, Essential Oils (Rose, Ylang Ylang, Jasmin and Sandalo), Achillea Millefolium (Aquiléia) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Arnica Montana Extract, Bertholletia Excelsa (Brazil Nut) Extract, Chamomila Recutita (Camomila) Extract, Corylus Rostrata (Avelã) Seed Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Euterpe Oleracea (Açaí) Fruit Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract, Malphigia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract, Malva Sylvestris (Malva) Extract, Paullinia Cupana (Guarana) Fruit Extract, Phyllanthus Emblica (Amla) Fruit Extract and Ziziphus Joaseiro (Juá) Extract, Aminomethyl Propanol, Sodium Citrate.

Pigmentos (may contain, deppending on the product shade): HC Yellow 2, HC Yellow 4, HC Yellow 5, HC Red 1, HC Red 3, HC Blue 2, Disperse Violet 1, Disperse Black 9, 3 - Nitro - p – Hydrovyethylaminophenol, 6 - Chloro - 4 - Nitro - 2 – Aminophenol.

Kur oranžiniai, tai so so, kur raudonas - blogiukas. Ta "may contain" skiltis neramina, čia kažkokie dažai? g.gif Bet bendra pagrindinė sudėtis visgi geresnė atrodo nei daugelio "natūralių" dažų. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 12 balandžio 2011 - 16:08
QUOTE(micefee @ 2011 04 12, 17:07)
Aha, bet ten po vieną ingredientą reikia įrašinėti?


Įrašinėjau po vieną, nelabai aiški dar ta sistema g.gif

Atsakyti
Gal kuri bande lavera putas plauku formavimui? Noriu konors vietoj sintetiniu putu,kai garbanoju plaukus difuzeriu

user posted image
Atsakyti
Ar yra daugiau bandžiusių Annemarie Börlind tušą? Palominos bloge skaičiau, kad jai labai patiko. Mano Hausschka džiūna, dairausi naujo, akys užkliuvo už šito, tik nelabai randu atsiliepimų
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 13, 17:52)
Ar yra daugiau bandžiusių Annemarie Börlind tušą? Palominos bloge skaičiau, kad jai labai patiko. Mano Hausschka džiūna, dairausi naujo, akys užkliuvo už šito, tik nelabai randu atsiliepimų

kiek pamenu, kazkam nelabai patiko.. tik nepamenu kuo nepatiko..
pas tave kuris Hauschkos tusas? jei tas paprastas (ne Volume), tai bent jau man Borlind tusas graziau blakstienas padazo.. Su Hauschkos paprastu tusu atrodau kaip nesidazius beveik.. su Borlind ryskesnes blakstienos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 13 balandžio 2011 - 18:04
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 13, 16:52)
Ar yra daugiau bandžiusių Annemarie Börlind tušą? Palominos bloge skaičiau, kad jai labai patiko. Mano Hausschka džiūna, dairausi naujo, akys užkliuvo už šito, tik nelabai randu atsiliepimų

Yra smile.gif, man labai patiko, dabar turiu Hauschka, ne Volume, tai nesidažau, nepatinka, o tą Annemarie Borlind kartosiu tikrai.
Atsakyti
Man tai tas šepetėlis iš foto kaip Benecos atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 13, 20:03)
kiek pamenu, kazkam nelabai patiko.. tik nepamenu kuo nepatiko..
pas tave kuris Hauschkos tusas? jei tas paprastas (ne Volume), tai bent jau man Borlind tusas graziau blakstienas padazo.. Su Hauschkos paprastu tusu atrodau kaip nesidazius beveik.. su Borlind ryskesnes blakstienos..

Turiu dabar klasikinį Hauschkos, tai man gi šepetėlis nulūžo, įdėjau seną, nuo kito tušo, tokį be galo tankų, tai pastebėjau, kad tušas ėmė džiūti, nes nesandariai uždarytas visgi, o su tuo nauju šepeteliu ir kiek padžiūvęs jis man gražiau padažo nei su įprastu Hauschkos šepetuku ir skystas, tik pradarytas. Patankina, pastorina vos keliais judesiais, išvis super.
Tai galvoju reikia naujo tušo. Hauschkos Volume brangokas, Lakshmi sakėt visos, kad dažo kaip klasikinis Hauschkos, Benecos nenoriu, liko Annemarie Borlind smile.gif
Kas man aktualiausia, kad nedirgintų akių, nes akys jautrios, nešioju kontaktinius.
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 04 13, 21:08)
Man tai tas šepetėlis iš foto kaip Benecos atrodo...

Tau Benecos kiek pamenu nepatiko?

Šitas šepetėlis tai man gana padoriai atrodo, tankinantis lyg ir
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 13 balandžio 2011 - 19:34
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 13, 13:59)
Gal kuri bande lavera putas plauku formavimui? Noriu konors vietoj sintetiniu putu,kai garbanoju plaukus difuzeriu

user posted image


Aš naudoju. Malonios konsistencijos, lengvos fiksacijos, nesausina plauko. Išspaudžiu po vieną paspaudimą, tai plaukai nebūna sulipę, bet tuo pat metu sruogos gražiai sugula smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 13, 20:08)
Man tai tas šepetėlis iš foto kaip Benecos atrodo...



QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 13, 20:36)
Tau Benecos kiek pamenu nepatiko?

Šitas šepetėlis tai man gana padoriai atrodo, tankinantis lyg ir

Benecos tusu as taip pat nelikau suzaveta.. nei pats tusas patiko, nei jo sepetelis..

Borlind tuso sepetelis idomus sakyciau.. ne visai toks kaip toj foto kur pries kelis postus ideta..
Is pradziu man net keista buvo dazytis, bet po to pripratau ir labai graziai pasidazydavau blakstienas smile.gif


va radau normalia foto..
user posted image

sepetelis yra siek tiek suplotas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 13 balandžio 2011 - 20:45
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 13, 20:36)
Tau Benecos kiek pamenu nepatiko?


Na, aš jį turiu ir naudoju. biggrin.gif Bet kai pasibaigs, pirksiu kitokį. ax.gif Būtų neblogas, bet baisiai nesilaiko... Šepetukas labai paprastas, elementarus.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 13, 23:39)
Na, aš jį turiu ir naudoju.  biggrin.gif Bet kai pasibaigs, pirksiu kitokį.  ax.gif Būtų neblogas, bet baisiai nesilaiko... Šepetukas labai paprastas, elementarus.


Na o man tai jis puikiai laikosi, kažkaip net keista, kad daugeliui nesilaiko, tepa paakius. Nors ir oda mano mišri/riebi (paakių zona taip pat, jokie šešėliai be pagrindo ilgiau nei porą val. nesilaiko).
Atsakyti