Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(Zilvinas @ 2007 08 11, 02:43)
Tefal keptuves turi nemazai aliuminio ir jos nelabai tinka indukcinem kaitlentem.
Prie keptuviu lips ir magnetas, net ir zenkliukas gali buti, ir ta keptuve keps, taciau gali sugadinti kaitlente.

ir man labai idomu pasidare g.gif man indukcine thumbup.gif puodus dar pries kaitlente isigijant gerus turejau ir su jais jokiu problemu, bet vat ieskojau keptuves ir issirinkau berghoff (siaip nieko blogo pries ju produkcija neturiu ax.gif ) tai man nepatinka kad kaitlente labai zyzia, nu kazkur trigubai labiau nei kaitinant puoda doh.gif maistas iskepa aisku gerai bet lyg ir daugiau laiko praeina kol ikaista keptuve unsure.gif As keptuves naujos tai nebepirksiu, priprast baigiu prie to zyzimo tongue.gif bet vat pagalvojau - negi galiu taip sugadinti kaitlente blink.gif juk jei inda netinkanti uzdedi tai isvis nekaista ir pypsi kad neatpazintas puodas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 10 09, 12:56)
ir man labai idomu pasidare g.gif man indukcine  thumbup.gif puodus dar pries kaitlente isigijant gerus turejau ir su jais jokiu problemu, bet vat ieskojau keptuves ir issirinkau berghoff (siaip nieko blogo pries ju produkcija neturiu ax.gif ) tai man nepatinka kad kaitlente labai zyzia, nu kazkur trigubai labiau nei kaitinant puoda doh.gif maistas iskepa aisku gerai bet lyg ir daugiau laiko praeina kol ikaista keptuve unsure.gif As keptuves naujos tai nebepirksiu, priprast baigiu prie to zyzimo  tongue.gif bet vat pagalvojau - negi galiu taip sugadinti kaitlente blink.gif juk jei inda netinkanti uzdedi tai isvis nekaista ir pypsi kad neatpazintas puodas unsure.gif


Ar sugadinsi , ar ne, nieks nezino.
Yra tik tikimybe tokia. Kadangi naudojami netinkami indai, netaip veikia elektronika, kaip turi, del ko gali sugesti elektronika.
Atsakyti
ieskau skalbimo masinos is Elektroliux seimos. Tiesa, pas mus mazoka vietos, tai esu priversta ieskot per virsu dedamos. Gal kas susiduret? Gal ka galit patarti????
Esu viena AEG nusiziurejus....bet vis dar renkuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 11 07, 15:10)
ieskau skalbimo masinos is Elektroliux seimos. Tiesa, pas mus mazoka vietos, tai esu priversta ieskot per virsu dedamos. Gal kas susiduret? Gal ka galit patarti????
Esu viena AEG nusiziurejus....bet vis dar renkuosi blush2.gif


rekomenduoju pažiūrėti naują AEG modelį L46000 - manau pats optimaliausias variantas rinkoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 08 lapkričio 2007 - 09:57
QUOTE(kettis @ 2007 11 08, 09:56)
rekomenduoju pažiūrėti naują AEG modelį L46000 - manau pats optimaliausias variantas rinkoje  mirksiukas.gif


Ačiū už rekomendaciją smile.gif Tokio modeliuko Klp neradau blush2.gif , o ir internete man kažkodėl apie ją lietuviskai nieko neduoda. Beje, paskaitinėjau apie ją kitom kalbom, tai manau, kad mūsų nupirktoji nelabai kuo ir skiriasi mirksiukas.gif Taigi, visgi nupirkom AEG L47280. Ypač patraukli kaina 4u.gif , o kadangi tai viena iš anksčiau mano nužiūrėtų mašinų buvo, tai pasinaudojau akcija ir nupirkau ja už 1450 Lt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 11 09, 09:57)
Ačiū už rekomendaciją smile.gif Tokio modeliuko Klp neradau blush2.gif , o ir internete man kažkodėl apie ją lietuviskai nieko neduoda. Beje, paskaitinėjau apie ją kitom kalbom, tai manau, kad mūsų nupirktoji nelabai kuo ir skiriasi mirksiukas.gif  Taigi, visgi nupirkom AEG L47280. Ypač patraukli kaina 4u.gif , o kadangi tai viena iš anksčiau mano nužiūrėtų mašinų buvo, tai pasinaudojau akcija ir nupirkau ja už 1450 Lt. thumbup.gif


Kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2007 11 09, 10:39)
Kur pirkote?


Klaipėdoje. Nedidelėj parduotuvėlėj. Visam Mūsų buitinė technika (išskyrus šaldytuvą) iš ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2007 08 11, 00:43)
Tefal keptuves turi nemazai aliuminio ir jos nelabai tinka indukcinem kaitlentem.
Prie keptuviu lips ir magnetas, net ir zenkliukas gali buti, ir ta keptuve keps, taciau gali sugadinti kaitlente.


O tai kokios firmos tada geriausiai tiktų ir puodai,ir keptuvės?na bijau apsirikti perkant,maniškai db netinka verysad.gif nors magnetas limpa ir esu bandzius pas pazistamus,tai pas juos veikė,o mano AEG nepriima jų...tai db nzn kokius pirkti geriausiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2007 11 13, 09:18)
O tai kokios firmos tada geriausiai tiktų ir puodai,ir keptuvės?na bijau apsirikti perkant,maniškai db netinka  verysad.gif nors magnetas limpa ir esu bandzius pas pazistamus,tai pas juos veikė,o mano AEG nepriima jų...tai db nzn kokius pirkti geriausiai  doh.gif


Kokios firmos geriausi tikrai nezinau, tik reikia rinktis puodus indukcinem kaitlentem, kad ju dugnas butu geriausia is gryno plieno, kuo maziau sluoksniu, kad nebutu spalvotu metalu: aliuminio vario.
Kai dugnas is daug sluoksniu, indukcine kaitlente gali duoti pasalini garsa.
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 11 07, 15:10)
ieskau skalbimo masinos is Elektroliux seimos. Tiesa, pas mus mazoka vietos, tai esu priversta ieskot per virsu dedamos. Gal kas susiduret? Gal ka galit patarti????
Esu viena AEG nusiziurejus....bet vis dar renkuosi blush2.gif


Siūlyčiau pasižiūrėti
Electrolux EWT 13120W — 1340 Lt
arba Eletrolux EWT 10620W — 1540 Lt (daugiau funkcinių galimybių)
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2007 11 09, 11:59)
Klaipėdoje. Nedidelėj parduotuvėlėj. Visam Mūsų buitinė technika (išskyrus šaldytuvą) iš ten smile.gif


O tai konkrečiau negalit pasakyt? Tai kam tada giriatės, kad sutaupėt, o kitiem adreso neduodat? g.gif
Atsakyti
Berghoff ir Skeppshult firmos gamina indų linijas būtent indukciniams paviršiams.
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas @ 2007 11 13, 11:25)
Kokios firmos geriausi tikrai nezinau, tik reikia rinktis puodus indukcinem kaitlentem, kad ju dugnas butu geriausia is gryno plieno, kuo maziau sluoksniu, kad nebutu spalvotu metalu: aliuminio vario.
Kai dugnas is daug sluoksniu, indukcine kaitlente gali duoti pasalini garsa.


Geresnių kaip ketaus indai, indukcinėms kaitlentėms dar nėra... thumbup.gif
Atsakyti