Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

Ką manote apie šį pasirinkimą:

indaplovė: Electrolux ESL65070R (o gal geriau AEG Electrolux F65011VI?)
šaldytuvas: AEG SCS51800S0
orkaitė: AEG BP5013021M
kaitlentė: AEG HK634200XB

Šiek tiek gąsdina orkaitės tūris - gal tos Maxiklasse skirtos tik dideliems kiekiams kepti ir yra neekonomiškos?
Gal geriau pasirinkti kokį nors šaldytuvo patobulinimą (automatinį valdymą, NoFrost ar nulinę zoną) vietoj pirolizės?

Laukiu ekspertų nuomonių
Atsakyti
QUOTE(sigyta @ 2011 10 20, 15:54)
Gal geriau pasirinkti kokį nors šaldytuvo patobulinimą (automatinį valdymą, NoFrost ar nulinę zoną) vietoj pirolizės?

Laukiu ekspertų nuomonių

O ką dažniau dabar tenka daryti: atitirpinti šaldytuvo kamerą ar valyti orkaitę? Ir kas nemaloniau?
Atsakyti
Ruošiamės pakeisti dalį savo buitinės technikos. Perverčiau forume nemažai ankstesnių žinučių apie
virtuvinę įmontuojamą techniką ir sudomino orkaitė AEG BP5013021M ir indukcinė kaitlentė AEG HK634200XB. Pasižiūrėjus internete, jas galima nupirkti už 2700-2800 Lt. Nors apie šiuos modelius jau yra kalbėta, gal būt dabar yra atsiradusių naujų, vertesnių modelių už panašią kainą? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sigyta @ 2011 10 20, 14:54)
Ką manote apie šį pasirinkimą:

indaplovė: Electrolux ESL65070R (o gal geriau AEG Electrolux F65011VI?)
šaldytuvas: AEG SCS51800S0
orkaitė: AEG BP5013021M
kaitlentė: AEG HK634200XB

Šiek tiek gąsdina orkaitės tūris - gal tos Maxiklasse skirtos tik dideliems kiekiams kepti ir yra neekonomiškos?
Gal geriau pasirinkti kokį nors šaldytuvo patobulinimą (automatinį valdymą, NoFrost ar nulinę zoną) vietoj pirolizės?

Laukiu ekspertų nuomonių


Geriau modeli AEG SCS51800F0 , ateity bus mažiau problemų su šaldytuvo spintele. Kadangi apdaila tvirtinama ant šaldytuvo durų, tai spintelės forma su laiku nesikeis, mažiau problemu su tarpelių reguliavimu ir durys labai gerai pritraukiamos(nėra galimybės palikti tarpelio).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 28 lapkričio 2011 - 13:54
Sveiki, ar pirolize tikrai pasiteisina? Verta uz ja moketi? Gal kazkas jau naudojasi siuo geriu?
Ir dar: AEG BP5013021M ir BE5013421M. Kaip suprantu, skiriasi tik programu skaicius: vienu atveju 9, kitu - 8 ir suvartojamos energijos kiekis (10 proc). Ar verta permoketi uz tuos 10 proc ir viena papildoma programa?.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuculis: 28 lapkričio 2011 - 14:30
Na, as cia siandien pasireiksiu biskiuka smile.gif.
Niekaip neapsisprendziu del kaitlentes sad.gif. Viena aisku, noriu indukcines. Buvau nusiziurejus ta su kryziukais (vietos, puodams statyti suzymetos kryziukais), bet kaina kanda... Dabar radau akcija HK634200XB.
Ar ji kazin, normali?.. Kaina tikrai drastiskai "numesta"... Gal kazkas jai is principo negerai?
Atsakyti
QUOTE(nn22 @ 2011 11 28, 03:48)
Ruošiamės pakeisti dalį savo buitinės technikos. Perverčiau forume nemažai ankstesnių žinučių apie
virtuvinę įmontuojamą techniką ir sudomino orkaitė AEG BP5013021M ir indukcinė kaitlentė AEG HK634200XB. Pasižiūrėjus internete, jas galima nupirkti už 2700-2800 Lt. Nors apie šiuos modelius  jau yra kalbėta, gal būt dabar yra atsiradusių naujų, vertesnių modelių už panašią kainą? biggrin.gif

Geriausias pasirinkimas už tokią (ir kažkiek didesnę) kainą thumbup.gif
Atsakyti
Man pirolize labai pasiteisino thumbup.gif , vargas buvo orkaites valymas.
Jei imanoma atsikratyti nereikalingu rupesciu,tai manau moketi verta. nail.gif
Atsakyti
QUOTE
Paskelbta Šiandien, 15:04    Sveiki, ar pirolize tikrai pasiteisina? Verta uz ja moketi? Gal kazkas jau naudojasi siuo geriu? Ir dar: AEG BP5013021M ir BE5013421M. Kaip suprantu, skiriasi tik programu skaicius: vienu atveju 9, kitu - 8 ir suvartojamos energijos kiekis (10 proc). Ar verta permoketi uz tuos 10 proc ir viena papildoma programa?.. g.gif

Mano nuomone šių dviejų orkaičių kainos panašios,tačiau modelis AEG BP5013021M turi pirolizę ir 4-ių stiklų dureles. Nors man pirolize naudotis neteko, bet sako, kad tai geras dalykas. Be to kažkur skaičiau, kad modeliai su pirolize turi geresnę šiluminę izoliaciją, 4 stiklai taip pat pliusas (geresnė izoliacija).Daugiau esminių skirtumų lyg ir nerandu. Del to ir atiduočiau pirmenybę AEG BP5013021M.
QUOTE
Geriausias pasirinkimas už tokią (ir kažkiek didesnę) kainą thumbup.gif

QUOTE
Man pirolize labai pasiteisino thumbup.gif , vargas buvo orkaites valymas.
Jei imanoma atsikratyti nereikalingu rupesciu,tai manau moketi verta.

Ačiū speedy ir chuchundra už išreikštą nuomonę. Tai tik patvirtina mano pasirinkimą.
Atsakyti
Laba.
Svarstome apie šaldiklio įsigijimą.
Čia kažkaip pažįstamas užsiminė kad geriau dėžės tipo, nes atseit mažiau šalčio išeina atidarius.
Norėčiau laikyti šaldiklį balkone, nes bute tai vietos nėra. Balkonas įstiklintas, bet ar nebus blogai minusinė temperatūra jam?
Gal kas galit kokį variantą parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(nn22 @ 2011 11 28, 20:36)
Mano nuomone šių dviejų orkaičių kainos panašios,tačiau modelis AEG BP5013021M turi pirolizę ir 4-ių stiklų dureles. Nors man pirolize naudotis neteko, bet sako, kad tai geras dalykas. Be to kažkur skaičiau, kad modeliai su pirolize turi geresnę šiluminę izoliaciją, 4 stiklai taip pat pliusas (geresnė izoliacija).Daugiau esminių skirtumų lyg ir nerandu. Del to ir atiduočiau pirmenybę AEG BP5013021M.
Ačiū speedy ir chuchundra už išreikštą nuomonę. Tai tik patvirtina mano pasirinkimą.


Tai kad turi savaimini issivalyma ir pigesnis variantas...arba internetine parduotuve naglai meluoja doh.gif STAI[
Atsakyti
QUOTE
Kuculis  Paskelbta Šiandien, 21:29        Tai kad turi savaimini issivalyma ir pigesnis variantas...arba internetine parduotuve naglai meluoja doh.gif STAI[

Štai čia nemeluoja.
Atsakyti