Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

turi http://www.electrolu... o del pasiteisinimo tai kiek girdejau tai nelabai, dar kol nauja tai kaip ir nieko, bet po kurio laiko ta danga neatlieka savo funkcijos
Atsakyti
Sveiki, planuojam pirkt skalbimo mašiną, dėl vietos trūkumo, kraunamą iš viršaus. Kaip galit pakomentuot šį modelį L70260TL http://www.neriba.lt...g-l70260tl.html Jeigu nesunku gal galit pateikt tokio tipo kitų firmų pvz. ir palygint kokybę? Ir ar apskritai kraunama iš viršaus skalbimo mašina turi kokių privalumų/trūkumų lyginant su kraunamomis iš priekio. Labai jau mažas pasirinkimas tarp tokio tipo mašinų, tai gal yra priežastis kodėl jos tokios nepopuliarios g.gif
Atsakyti
QUOTE(bima @ 2011 07 03, 16:42)
Labukas, na mes taip pat renkames virtuves technika, orkaite jau apsisprendem bus AEG  B 5941 5M  (tikiuosi, kad gausim), saldytuvas LIEBHERR CUPesf 2721  , o va del indukcines dar neapsisprendem, renkames tarp SIEMENS EH 611TA11E  ir AEG HK634200XB  , linkau prie SIEMENS , bet dabar kaip ir prie AEG gal kas galit ka patart ?

Aš irgi pasirinkau AEG B5941 5M orkaitę drinks_cheers.gif , rezervavau iš kart kai tik radau ją bigsmile.gif ,Kaitlentę irgi AEG HK634200 - indukcinę nusižiūrėjau , dabar labai ieškau įmontuojamo šaldytuvo, NOriu AEG SC 91840-6I (jame šaldiklis didesnis) , dar dabar pasiulė naudotą už pusę kainos AEG 91840-5I aišku dėvėtas jau , bet jis man kaškaip nelabai, nors kaina tai labai fantastiška. Gal kas turite kokių komentarų dėl šių dviejų šaldytuvų, kaip naudojasi, kokios jų būna bėdos, gedimai, kuris blogesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla30*: 30 liepos 2011 - 15:25
QUOTE(perla30* @ 2011 07 30, 15:22)
Aš irgi pasirinkau AEG B5941 5M orkaitę  drinks_cheers.gif , rezervavau iš kart kai tik radau ją   bigsmile.gif ,Kaitlentę irgi AEG HK634200 - indukcinę nusižiūrėjau , dabar labai ieškau įmontuojamo šaldytuvo, NOriu AEG SC 91840-6I (jame šaldiklis didesnis) , dar dabar  pasiulė naudotą už pusę kainos AEG 91840-5I aišku dėvėtas jau , bet jis man kaškaip nelabai, nors kaina tai labai fantastiška. Gal kas turite kokių komentarų dėl šių dviejų šaldytuvų, kaip naudojasi, kokios jų būna bėdos, gedimai, kuris blogesnis.


o kuo ji tokia gera, kad dar ir pardavime jos nera g.gif
mes dar nieko nesame issirinke, tik baldus uzsisakiau tai per menesiuka turiu viska issirinkti doh.gif
ale saldytuvu imontuojamu toks nedidelis pasirinkimas, lyginant su paprastais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dia10: 31 liepos 2011 - 08:09
QUOTE(dia10 @ 2011 07 31, 09:09)
o kuo ji tokia gera, kad dar ir pardavime jos nera  g.gif
mes dar nieko nesame issirinke, tik baldus uzsisakiau tai per menesiuka turiu viska issirinkti  doh.gif
ale saldytuvu imontuojamu toks nedidelis pasirinkimas, lyginant su paprastais  doh.gif

Ne kad gei, bet tie modeliai yra jau vadinami senesni, juos pakeitė nauji modeliai kitais kodais, man asmeniškai mano tie pasirinkti yra 2010 metų modeliukai jų man dizainas daug gražesnis (kalbu apie orkaitę), nedu naujųjų, jei domėsitės tai pamatysite mirksiukas.gif surasite pliusų ir minusų
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2011 07 31, 10:09)
o kuo ji tokia gera, kad dar ir pardavime jos nera  g.gif
mes dar nieko nesame issirinke, tik baldus uzsisakiau tai per menesiuka turiu viska issirinkti  doh.gif
ale saldytuvu imontuojamu toks nedidelis pasirinkimas, lyginant su paprastais  doh.gif

AEG B5941-5M geras pasirinkimas už tą kainą, kuri buvo: pirolizė, bėgeliai ir tik 1500 lt.
Jos analogas, BP5013021M brangesnis apie 200 lt ir bėgeliai prastesni.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 08 03, 17:46)
AEG B5941-5M geras pasirinkimas už tą kainą, kuri buvo: pirolizė, bėgeliai ir tik 1500 lt.
Jos analogas, BP5013021M brangesnis apie 200 lt ir bėgeliai prastesni.


Aciu 4u.gif
senukuose maciau su akcija 1700 atrodo, o internete radau uz 1411 lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2011 08 04, 09:13)
Aciu  4u.gif
senukuose maciau su akcija 1700 atrodo, o internete radau uz 1411 lt  thumbup.gif

Sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
Mes AEG B5941-5M jau negavom, visur apskambinom, tai pirkom naujesni modeli AEG BP5013021M, kaina kaip ir nebloga padare 1600Lt
Atsakyti
QUOTE(bima @ 2011 08 06, 12:08)
Mes AEG B5941-5M jau negavom, visur apskambinom, tai pirkom naujesni modeli AEG BP5013021M, kaina kaip ir nebloga padare 1600Lt


O naujesnis tai ir geresnis ar nelabai g.gif
Vilniuje Banginyje tikrai maciau pirmadieni ar antradieni g.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2011 08 06, 12:54)
O naujesnis tai ir geresnis ar nelabai  g.gif
Vilniuje Banginyje tikrai maciau pirmadieni ar antradieni  g.gif

O kas cia zino, laikas parodys, as senesnio modelio internete pries gera menesi ieskojau, kur radau kas tik prekiauja tai ir skambinau, bet niekas neturejo, o kur kaina buvo uzkelta, ten neskambinau nes jau naujas modelis iseina uz seno kaina, o dar max24.lt radau nebloga akcija ant naujesnio modelio, bet kaip uzsisakiau paskambino vadybininkas ir pasake kad pries valanda paskutine nupirko ir pazadejo po triju savaiciu kaip gaus nauja siunta tai parduos uz akcijine kaina, ka ir padare.
Atsakyti
QUOTE(bima @ 2011 08 07, 12:44)
O kas cia zino, laikas parodys, as senesnio modelio internete pries gera menesi ieskojau, kur radau kas tik prekiauja tai ir skambinau, bet niekas neturejo, o kur kaina buvo uzkelta, ten neskambinau nes jau naujas modelis iseina uz seno kaina, o dar max24.lt radau nebloga akcija ant naujesnio modelio, bet kaip uzsisakiau paskambino vadybininkas ir pasake kad pries valanda paskutine nupirko ir pazadejo po triju savaiciu kaip gaus nauja siunta tai parduos uz akcijine kaina, ka ir padare.


Labai patikima max24.lt doh.gif , net šiemet įkurta...
Visada lieka klausymas ar tokia naujai iškepta įmonė pratems orkaitės garantinį laikotarpį?
Man labiau patinka pasiderėti senai veikiančiose įmonėse
Atsakyti