Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(speedy @ 2011 07 14, 14:58)
Orkaite EOB65300X atitinka reikalavimus. Jei atsisakytumėte vaiku apsaugos f-jos tai tiktu ir EOB33100X.


Ačiū.
Ir dar vienas klausimas - kuo ypatingas tas žiedinis kaitinimo elementas?
Atsakyti
QUOTE(kurgiNe @ 2011 07 14, 17:11)
Ačiū.
Ir dar vienas klausimas - kuo ypatingas tas žiedinis kaitinimo elementas?

Tiesiog tai kaitinimo elementas aplink ventiliatorių galinėje sienelėje.
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2011 07 14, 11:01)
nesiseka man ieskoti tos buitines technikos verysad.gif
o is AEG GALIMA sukurti kombinacija kad butu apie 2 metrus abu sudejus ir kad kamera butu 4 normaliu stalciu? kadangi perku visa butine technika virtuvej, isskyrus indaplove, o as apie viska zinoti negaliu. ieskau internete kokiu variantu, nes turiu maza vaika, po parduotuves lakstyti su juo negaliu, tai man ka pasiulo , kad nelabai butu brangu, o tik cia galiu gauti informacijos, patikrinti tai ka jie man siulo, ar kaina verta kokybes. aisku nenoriu ir visisko s..., bet gal jus manb galit padeti? siaip sako saldytuva reikia pikrti tik liebheri, bet  tokios mano norimos kombinacijos  jie neturi kiek as zinau. isviso vyruio sakau, kad perkam paprsta. pastatoma, jie dabar grazys, slpeti nenori, bet matai jam prie dizaino netinka  doh.gif

pirmojo varianto tiktu kamera, bet noriu kad saldytuvas pats butu gal didesnis  g.gif , saldytuvas toks nejaukus atrodo, atidarius taip ir norisi uzdaryti, bet gal taip ir geriau  biggrin.gif

na, yra variantas tada didesnio šaldytuvo, ERN23510, 1,22 m aukščio. Electrolux ir AEG gaminti toje pačioje gamykloje Italijoje, tai skirtumo dėl kokybės tikrai nebus, galit ramiai pirkti. Šaldiklio AEG su 4 normaliais stalčiais neturi (mano minėtas AGS58200F0 turi 3 su puse stalčiaus (vienas toks mažiukas). Plius, jis skirtas montuoti po stalviršiu, o ne į spintą, tai turbūt netiks.
o dėl "šaldytuvo jaukumo" nepakomentuosiu smile.gif

QUOTE(kurgiNe @ 2011 07 14, 15:33)
Kreipiuosi pagalbos.  4u.gif  Mano jau kurį laiką trunkančios buitinės technikos paieškos niekaip nesibaigia, o kol kas žinau tik tiek, kad noriu AEG arba Electrolux technikos.
Dujinę kaiptlentę kaip ir išsirinkau -EHT 6435, dabar orkaitės eilė. Kadangi baigiu pasimesti ir ima neviltis, gal kas žinos kas man tiktų, jei norai tokie:
pirolizės nereikia;
automatinio gaminimo programų taip pat;
turėtų būti apsauga nuo vaikų, mechaninis valdymas, ventiliatorius.
Jei orkaitė dar mokėtų pati išsijungti, kai baigiasi nustatytas laikas - būtų gerai, bet apsieičiau ir be to.
Ar galit pasiūlyti kokių nors variantų?..  blink.gif
Iki indaplovės ir gartraukio tai dar visai nepriėjau..  doh.gif

Dėl kaitlentės gal dar pažiūrėčiau EHT60435K, jos valdymo rankenėlės priekyje - man rodos patogiau? g.gif
Orkaitės dar yra variantas EOB63300X, ji geresnė nei EOB33100X nes turi 3 stiklus durelėse (vėsios durelės) ir žiedinį kaitinimo elementą. EOB65300X geresnė, nes turi tikslesnę, elekroninę nustatytos kepimo temperatūros palaikymo kontrolę (temperatūra nesvyruos daugiau kaip 0,5 laipsnio, su mechanine kontrole gali svyruot iki 5 laipsnių).

QUOTE(kurgiNe @ 2011 07 14, 16:11)
Ačiū.
Ir dar vienas klausimas - kuo ypatingas tas žiedinis kaitinimo elementas?

tada ventiliatorius ne tik maišo karštį, kurį sudaro kiti kaitinimo elementai, bet ir pats gali pūsti karštą orą.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2011 07 15, 07:04)
Dėl kaitlentės gal dar pažiūrėčiau EHT60435K, jos valdymo rankenėlės priekyje - man rodos patogiau?  g.gif
Orkaitės dar yra variantas EOB63300X, ji geresnė nei EOB33100X nes turi 3 stiklus durelėse (vėsios durelės) ir žiedinį kaitinimo elementą. EOB65300X geresnė, nes turi tikslesnę, elekroninę nustatytos kepimo temperatūros palaikymo kontrolę (temperatūra nesvyruos daugiau kaip 0,5 laipsnio, su mechanine kontrole gali svyruot iki 5 laipsnių).
tada ventiliatorius ne tik maišo karštį, kurį sudaro kiti kaitinimo elementai, bet ir pats gali pūsti karštą orą.

Ačiū, už naudingą informaciją.
O dėl kaitlentės - aš kaip tik rinkausi su valdymu ne priekyje, kad vaikui mažiau pagundos būtų jas sukinėti smile.gif
Atsakyti
Gerieji zmones - padekite smile.gif Jau skubiai turiu issirinkti buitine technika, ir po ilgu paiesku, galvos skausmo ir gilinimosi i detales supratau viena - nepasitikiu internete nurodoma modeliu specifikacija, nes ji daznai skiriasi. Gamintoju puslapiuose norimu modeliu is viso nepavyksta rasti. O didziausia problema man iskilo del orkaites. Apsistojau ties dviem variantais (deja, biudzetas ribotas): AEG BE3002420M ir AEG BE3003420M. Cia skiriasi tik vienas skaiciukas, tai ar su aukstesniu - trejetuku - yra naujesnis modelis ar kaip? Buciau labai dekinga, jei kas turi priejima prie patikimu siu modeliu specifikaciju ir galetu jomis pasidalinti. O tai dabar net nezinau, ar pvz. yra laikrodis (o ne tik laikmatis), dar domina neiskrentancios skardos. Uzrakta nuo vaiku lyg turi abi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo legacy: 18 liepos 2011 - 12:08
QUOTE(legacy @ 2011 07 18, 13:06)
Gerieji zmones - padekite smile.gif Jau skubiai turiu issirinkti buitine technika, ir po ilgu paiesku, galvos skausmo ir gilinimosi i detales supratau viena - nepasitikiu internete nurodoma modeliu specifikacija, nes ji daznai skiriasi. Gamintoju puslapiuose norimu modeliu is viso nepavyksta rasti. O didziausia problema man iskilo del orkaites. Apsistojau ties dviem variantais (deja, biudzetas ribotas): AEG BE3002420M ir AEG BE3003420M. Cia skiriasi tik vienas skaiciukas, tai ar su aukstesniu - trejetuku - yra naujesnis modelis ar kaip? Buciau labai dekinga, jei kas turi priejima prie patikimu siu modeliu specifikaciju ir galetu jomis pasidalinti. O tai dabar net nezinau, ar pvz. yra laikrodis (o ne tik laikmatis), dar domina neiskrentancios skardos. Uzrakta nuo vaiku lyg turi abi.

BE3002420M turi 99 min. laikmatį ir mėsos termometrą, o BE3003420M turi gerą elektroninį laikmatį (galima reguliuoti viską, kas susiję su laiku - kada pradėti gaminti, kada baigti gaminti, kiek laiko kepti, atidėti gaminimą), bet neturi mėsos termometro. Bet šiaip reikėtų žiūrėti į naujos klasės modelius, kurių modeliai baigiasi "1", pvz. BE3003421M, jie jau turi ir didelę talpą (74 ltr. prieš 58 ltr. pradžioje minėtuose modeliuose) su didelėm skardom (daugiau iškepsit vienu metu) ir dar geresnę karščio paskirstymo sistemą. beje, naujas aeg katalogas yra čia
Atsakyti
Sveiki;)
perziurejau kruva internetiniu parduotuviu, galva susisuko, o ka pirkti vis tiek nezinau...
buvau nuejusi i parduotuve, pakalbeti su konsultantu, bet bijau pasitiket vienu zmogum..patare - AEG B 3191-5-M ir AEG-ELECTROLUX HK 634021 XB arba AEG-ELECTROLUX HK 634020 XB. ar verta demesio?
reikalinga kaitlente ir orkaite. imontuojamos atskirai. butu gerai ekonomiskas variantas, kad kaina ir kokybe butu geriausia smile.gif kaitlente paprasta, ne indukcine. su remeliu. orkaite be mesos termometro, be pirolizes (kiek suprantu ji daug kainuoja papildomai).
gal galite padeti smile.gif aciu labai smile.gif
Atsakyti
Kettis, labai labai AČIŪ Jums! 4u.gif
Papildyta:
Kysa000, abi kaitlentės man atrodo tikrai neblogos, nes pati gilinausi ir iš jų rinkausi. Jose yra viskas ko reikia, o skiriasi tik tuo, kas "plika akimi" matosi: vienoje dvi kaitvietės reguliuojamo ploto, kitoje - viena. Aš pasirinkau HK 634021XB, nes dvi reguliuojamos atrodo patogiau: pvz, ant didžiosios (210mm) ką nors kepi didelėj keptuvėj, tuomet lieka kita mažiausioji (120mm), ant kurios gali pašildyti kokį pieno indelį bulvių košei smile.gif Kai viena reguliuojama - jei užimta didžiausia vieta, nebeturi mažiausios... Aišku, čia ne esmė, nes visada gali mažą indelį uždėti ant tų 145 mm vietų, nu bet vis tiek smile.gif Tai va. O minėtas orkaitės modelis, berods, jau yra senokas, tai aš patarčiau rinktis kažkurį iš Kettis paminėtų - aš imsiu iš jų. Sėkmės 4u.gif
Papildyta:
Beje, dar neramina tai, kad išsirinkome turbūt pigiausią įmontuojamą šaldytuvą - ERN 29601. Kad A klasė, tai nieko tokio, turi pagrindinius dalykus, tik neramu, ar nebus visai jau prastas. Deja, brangesnio (kurie, jei nežymiai brangesni, mažai kuo ir skiriasi) nesinori pirkti, nes viską įsirenginėjant ir baiginėjantis finansams, kiekvienas šimtas darosi svarbus... Žodžiu - ar nepralošim dėl šio varianto? Nes šiaip jau mėgstam kokybę ir tvirtai tikim, kad skupus moka du kartus smile.gif Bet gal nėra visiškas š... tas ern?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo legacy: 19 liepos 2011 - 11:36
legacy, labai aciu jums wink.gif
del saldytuvo as ne patareja. pati issirinkau liebherr.
Atsakyti
QUOTE(legacy @ 2011 07 19, 13:36)
Beje, dar neramina tai, kad išsirinkome turbūt pigiausią įmontuojamą šaldytuvą - ERN 29601. Kad A klasė, tai nieko tokio, turi pagrindinius dalykus, tik neramu, ar nebus visai jau prastas. Deja, brangesnio (kurie, jei nežymiai brangesni, mažai kuo ir skiriasi) nesinori pirkti, nes viską įsirenginėjant ir baiginėjantis finansams, kiekvienas šimtas darosi svarbus... Žodžiu - ar nepralošim dėl šio varianto? Nes šiaip jau mėgstam kokybę ir tvirtai tikim, kad skupus moka du kartus smile.gif Bet gal nėra visiškas š... tas ern?

Iš pigiųjų bene geriausias pasirinkimas už savo kainą. Tiesa A klasė.
Atsakyti
Na va, speedy, nuraminote mane ir nesinervinsiu tada bent dėl šito 4u.gif Dėkui darsyk.
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif

norėčiau žinančių nuomonės, nusižiūrėjau orkaitę EOB53004X, šis modelis turi katalitinę orkaitės dangą, ar ji pasiteisina? pirolizė mums per brangu.
Atsakyti