Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(bima @ 2011 07 08, 17:05)
Kiek ziurejau pagal kainas tiek Lenkijos tiek kitu saliu internetinese parduotuvese, tai AEG modelis zymiai brangesnis, o jei dar prideti tai, kad Siemens dar uz varda daugiau sumoki, tai idomu, kuom Siemens pranasesne? gal galite trumpai papasakoti

blink.gif Čia ką su kuo lyginate?
Jei SIEMENS EH 611TA11E ir AEG HK634200XB, tai AEG geresnė.
Atsakyti
Oi atsiprasau Jūs nurodete kita Siemens modeli, o as kazkaip pagalvojau, kad mano minetaji 4u.gif
Atsakyti
O kaip pvz. AEG HK654200XB ar daug skirtumu nuo AEG HK634200XB ir ar uz juos verta moketi daugiau?
Atsakyti
QUOTE(bima @ 2011 07 10, 11:55)
O kaip pvz. AEG HK654200XB ar daug skirtumu nuo AEG HK634200XB ir ar uz juos verta moketi daugiau?

esminis skirtumas - patogesnis ir funcionalesnis valdymas (iškart galima nustatyti pvz. 7 lygį vienu paspaudimu, laikmatis turi virimo laiko skaičiavimo funkciją - patogus dalykas). O šiaip panašūs modeliai, tai klausimas kiek už geresnį valdymą verta mokėti brangiau smile.gif
Atsakyti
kettis dekui, vadinasi kaitlente bus AEG HK634200XB
Atsakyti
sveiki,

sakykit imontuojamas saldytuvas ir kamera, nerandu apie juos nieko lietuvisko, nei kainu, gal kas galit patarti, kaip jie , ar geri, ar istikruju juos gamina vokietijoje?
AEG Santo Z91203
AEG Arctis G98850
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2011 07 13, 11:14)
sveiki,

sakykit imontuojamas saldytuvas ir kamera, nerandu apie juos nieko lietuvisko, nei kainu, gal kas galit patarti,  kaip jie , ar geri, ar istikruju juos gamina vokietijoje?
AEG Santo Z91203
AEG Arctis G98850

O kuriais metais juos apskritai gamino? Kažkur 2004-2008 g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2011 07 13, 10:14)
sveiki,

sakykit imontuojamas saldytuvas ir kamera, nerandu apie juos nieko lietuvisko, nei kainu, gal kas galit patarti,  kaip jie , ar geri, ar istikruju juos gamina vokietijoje?
AEG Santo Z91203
AEG Arctis G98850

seni modeliai, seniai nebegaminami - pažiūrėkite pvz. electrolux variantus ERN16510 ir EUN12510 (abu 88 cm aukščio, montuojami į spintą). Jei reikalingi montuojami po stalviršiu (82 cm aukščio), tada tiktų AEG modeliai SKS58200F0 ir AGS58200F0.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2011 07 14, 07:38)
seni modeliai, seniai nebegaminami - pažiūrėkite pvz. electrolux variantus ERN16510 ir EUN12510 (abu 88 cm aukščio, montuojami į spintą). Jei reikalingi montuojami po stalviršiu (82 cm aukščio), tada tiktų AEG modeliai SKS58200F0 ir AGS58200F0.


nesiseka man ieskoti tos buitines technikos verysad.gif
o is AEG GALIMA sukurti kombinacija kad butu apie 2 metrus abu sudejus ir kad kamera butu 4 normaliu stalciu? kadangi perku visa butine technika virtuvej, isskyrus indaplove, o as apie viska zinoti negaliu. ieskau internete kokiu variantu, nes turiu maza vaika, po parduotuves lakstyti su juo negaliu, tai man ka pasiulo , kad nelabai butu brangu, o tik cia galiu gauti informacijos, patikrinti tai ka jie man siulo, ar kaina verta kokybes. aisku nenoriu ir visisko s..., bet gal jus manb galit padeti? siaip sako saldytuva reikia pikrti tik liebheri, bet tokios mano norimos kombinacijos jie neturi kiek as zinau. isviso vyruio sakau, kad perkam paprsta. pastatoma, jie dabar grazys, slpeti nenori, bet matai jam prie dizaino netinka doh.gif

pirmojo varianto tiktu kamera, bet noriu kad saldytuvas pats butu gal didesnis g.gif , saldytuvas toks nejaukus atrodo, atidarius taip ir norisi uzdaryti, bet gal taip ir geriau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zose123: 14 liepos 2011 - 10:07
Kreipiuosi pagalbos. 4u.gif Mano jau kurį laiką trunkančios buitinės technikos paieškos niekaip nesibaigia, o kol kas žinau tik tiek, kad noriu AEG arba Electrolux technikos.
Dujinę kaiptlentę kaip ir išsirinkau -EHT 6435, dabar orkaitės eilė. Kadangi baigiu pasimesti ir ima neviltis, gal kas žinos kas man tiktų, jei norai tokie:
pirolizės nereikia;
automatinio gaminimo programų taip pat;
turėtų būti apsauga nuo vaikų, mechaninis valdymas, ventiliatorius.
Jei orkaitė dar mokėtų pati išsijungti, kai baigiasi nustatytas laikas - būtų gerai, bet apsieičiau ir be to.
Ar galit pasiūlyti kokių nors variantų?.. blink.gif
Iki indaplovės ir gartraukio tai dar visai nepriėjau.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kurgiNe @ 2011 07 14, 14:33)
Kreipiuosi pagalbos.  4u.gif  Mano jau kurį laiką trunkančios buitinės technikos paieškos niekaip nesibaigia, o kol kas žinau tik tiek, kad noriu AEG arba Electrolux technikos.
Dujinę kaiptlentę kaip ir išsirinkau -EHT 6435, dabar orkaitės eilė. Kadangi baigiu pasimesti ir ima neviltis, gal kas žinos kas man tiktų, jei norai tokie:
pirolizės nereikia;
automatinio gaminimo programų taip pat;
turėtų būti apsauga nuo vaikų, mechaninis valdymas, ventiliatorius.
Jei orkaitė dar mokėtų pati išsijungti, kai baigiasi nustatytas laikas - būtų gerai, bet apsieičiau ir be to.
Ar galit pasiūlyti kokių nors variantų?..  blink.gif
Iki indaplovės ir gartraukio tai dar visai nepriėjau..  doh.gif


Patikslinimas dlė valdymo - jis turėtšų būti bet koks, bet ne sensorinis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kurgiNe @ 2011 07 14, 16:33)
Kreipiuosi pagalbos.  4u.gif  Mano jau kurį laiką trunkančios buitinės technikos paieškos niekaip nesibaigia, o kol kas žinau tik tiek, kad noriu AEG arba Electrolux technikos.
Dujinę kaiptlentę kaip ir išsirinkau -EHT 6435, dabar orkaitės eilė. Kadangi baigiu pasimesti ir ima neviltis, gal kas žinos kas man tiktų, jei norai tokie:
pirolizės nereikia;
automatinio gaminimo programų taip pat;
turėtų būti apsauga nuo vaikų, mechaninis valdymas, ventiliatorius.
Jei orkaitė dar mokėtų pati išsijungti, kai baigiasi nustatytas laikas - būtų gerai, bet apsieičiau ir be to.
Ar galit pasiūlyti kokių nors variantų?..  blink.gif
Iki indaplovės ir gartraukio tai dar visai nepriėjau..  doh.gif

Orkaite EOB65300X atitinka reikalavimus. Jei atsisakytumėte vaiku apsaugos f-jos tai tiktu ir EOB33100X.
Atsakyti