Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(pelytte @ 2007 02 22, 01:06)
thumbup.gif Sveiki nu zinokit negaliu noriu pasigirti nes netveriu dziaugsmu, mes su berniuku sian suprikom i buta buitine technika ir viska AEG'o, ti mamites nepatikesit nuolaida palyginus su Ermitazo kainomis (kiek ziurejom ti ten buvo pigiausia) ti skirtumas 1500 taip tip ne 150lt bet 1500 ti sakau jau berniukui zieda jau gera galesi man nupirkti  thumbup.gif
Nusipirkom Orkaite AEG B3191-4M ir kaitlente AEG 66301K-MN ti sitos sake geros sitas renka kazkur gero vietoi, o kita dar matem panasia labai ti brangesne 200lt ir sake tos nepirktit kinishko ar kokio ten rinkimo
Indaplove 45cm AEG /844470VI ti atsidziaugti negaliu nes nepakenciu indu plauti ti dabar bus kas suplaus  thumbup.gif
Saldytuvas AEG SC 81840 -5i cia anxciau kur buvo SANTO aldytuvai, kadangi tatukai naudopjasi ir labai patenkinti ti ir mes tokio norejom. su dviem kompresoriais

O poto gartraukioieshkojom mum spec reikejo kugio formos, ti sake Elia gartraukiai yra geri, Kadangi AEG'as negamina gartraukiu ti jiems gartraukius daro Elica

ti va psigyriau ir moterys reix beitines texhnikos technolux tik ten varykit, ten galima ir telikus viska uzisakyti, ti dar at vasaros dar pas juos varysim pirkti teliko ir skalbiankes  thumbup.gif
Papildyta:
O dar va mama naudoja saldytuva, ir lavamat skalbianke ti skalbenke tik syki taisem del musu, t.y. mergu kaltes, papinyko tas metaliukas uzkrito ir kazkas ten daresi su bugnu.

sveika.Tai kur tu taip pigiai viską nusipirkai,kadangi pati ieškau indaplovės AEG?O taviškė integruojama? ir kokia jos kaina?
Atsakyti
technolux'e siaip jie ir puslapiuka turetu pirkti, indaplove integruojama
user posted image tai jos kaina ermitaze jei neklystu 1899o mes sumokejom 1400 siaip arba jiems sakmbinti ir klusti kiek gali, mum dar gal tiek daug nuolaidos poadare nes daug pirkom.
Ant vasaros ber5niuko tevai remonta darysis ti ir vel reix texniko ti tada sau pirximes skalbianke ir telika ta imontuojama, tai sake pritaikys dar kokia nuolaidike

Siaip jie mum pasake taip eikit i parduotuves kas patinka uzsirashykit modelius ir ateikite pas mus pirkti, mes jums pasiulysime geriausia kaina. As tai pirkau vilniuje kur jie isikure zuvedros pastate tokiam ale kaip rusyje et atdreso nzn gal laisves prospektas 52, va ju psl technolux tai va ten orkaite ta virsuje ti ermitaze kainuoja 2700pas juos 2500, o mum pardave uz 2100 thumbup.gif

Dovy bandyk ir tu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū,bandysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
AEG first.gif
Atsakyti
As uz AEG 4u.gif Tik turbut apseisiu br PIROLIZES smile.gif kalbejau su vienu nepriklausomu "patareju", tai jis minejo, kad atliekant PIROLIZE ir neturint gero vedinimo, labai ilgai laikosi "riebalu ir diegesiu" kvapas virtuveje. g.gif Zmogus dirba su buitine technika. Kas turi PIROLIZEs funkcija, gal pasidalinkit patirtimi ax.gif notworthy.gif I ka dar reiketu atkreip demesi, pirkdami AEG orkaite? 4u.gif
Atsakyti
mes pirkom AEG elektrinę viryklę thumbup.gif labai geras pirkinys mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dujinė Electrolux, pirkome prieš aštuonis metus. Dabar sugedo orkaitė - nesireguliuoja temperatūra sad.gif Ir šiaip nelabai buvau patenkinta šia virykle sad.gif Kviesime meistrą, žiūrėsime, ką sakys...
Atsakyti
Aš tai dar blaškausi tarp AEG ir ELEKTROLIUX g.gif Žinau tiksliai, kad PIROLIZĖS nenoriu, draugė turi, tai sako, kad nieko "blatno", veltui "babkes" sumokėjo. Geriau aš investuosiu į teleskopinius bėgelius, bus maloniau naudotis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 20 birželio 2007 - 00:45
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2007 06 20, 01:44)
Aš tai dar blaškausi tarp AEG ir ELEKTROLIUX g.gif Žinau tiksliai, kad PIROLIZĖS nenoriu, draugė turi, tai sako, kad nieko "blatno", veltui "babkes" sumokėjo. Geriau aš investuosiu į teleskopinius bėgelius, bus  maloniau naudotis  4u.gif


Nelabai suprantu tarp ko cia blaskytis? Taigi ta pati kompanija, net logotipai abu rasosi smile.gif
Atsakyti
laba, mes pirkom AGE virykle, labai gera ir gera kaina gavom is www.neriba.lt
Atsakyti
Turim skalbimo masina AEG tai jau kokie 6 metai ir tik vienas taisymas buvo. Šiomis dienomis nusipirkom šaldytuva Electrolux, tai ziuresim kaip ilgai jis mums tarnaus smile.gif
Atsakyti
visa virtuves technika ir skalbykle issirinkome is AEG. tikiuos, nenusivilsime thumbup.gif
Atsakyti