Įkraunama...
Įkraunama...

AEG, Electrolux buitinė technika

QUOTE(little bear @ 2010 12 12, 21:39)
ačiū už greitą atsakymą. tokį patį pliusą ir aš pirmam variantui matau smile.gif o kokia firma buvo? AEG? kaip pasitaisė? ax.gif

Firma Electorlux, tiesa sakant ir iki siol taip like yra... sad.gif po valymo atgal pakaisioja nuluzusius ir tiek. gana specifine vieta, karstis buna, nepriklijuosi bet ko... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(little bear @ 2010 12 12, 23:23)
sveikos  4u.gif ,

atnaujinam virtuvę tai noriu patarimo dėl dujinės kaitlentės, neapsisprendžiu kokio stiliaus turėtų būti ketaus laikikliai:

http://www.eurobuiti...entes-65507-g-b
ar tokia:
http://www.eurobuiti...lux-eht-60435-k

gal kuri ir su tuo susidūrė?

ps.atsiprašau už nemokšiškas nuorodas ax.gif

AEG kaitinimo paviršiaus pagrindas iš stiklokeramikos thumbup.gif . Laikikliai taip pat patogesni. Bet brangiau.
Atsakyti
Sveikos,

renkuos orkaite, noriu su pirolize ir kyla toks klausimas - ar labai smirda pirolizes metu, jei nera kvapu filtro?

mastau pirkti B 8971-5M (http://www.aeg-electrolux.lt/node146.asp?ProdID=23313)
B 9971-5M atmetem del sensorinio valdymo ir siaip ten per daug funkciju - man tiek nereikia smile.gif

dar idomu dalykas, kad anksciau, bent jau taip pardavejas sake, beveik visose aeg buvo kvapu filtras, bet siemet nebededa ju.. keistai man.
Atsakyti
QUOTE(ivil @ 2010 12 30, 14:23)
Sveikos,

renkuos orkaite, noriu su pirolize ir kyla toks klausimas - ar labai smirda pirolizes metu, jei nera kvapu filtro?

mastau pirkti  B 8971-5M (http://www.aeg-electrolux.lt/node146.asp?ProdID=23313)
B 9971-5M atmetem del sensorinio valdymo ir siaip ten per daug funkciju - man tiek nereikia smile.gif

dar idomu dalykas, kad anksciau, bent jau taip pardavejas sake, beveik visose aeg buvo kvapu filtras, bet siemet nebededa ju.. keistai man.

reikia nemaišyti - viena yra kvapų filtras, visai kas kita riebalų filtras.

Kvapų filtras yra orkaitės viršutinėje dalyje, ir jis valo iš orkaitės išeinantį orą nuo kvapų ir riebalų ir yra tik dalyje brangiausių modelių.

Riebalų filtras (kuris anksčiau buvo dedamas visose aeg/electrolux orkaitėse, tačiau dabar nebededamas) yra metalinė plokštelė, dedama ant ventiliatoriaus galinėje orkaitės dalyje, ir jis niekaip neapsaugo nuo kvapų.
Kvapų filtras pirolizės metu tikrai labai veiksmingas. O be jo tai svilėsių kvapas jausis, bet tai juk pirolizę darysit kelis kartus per metus - tai tiesiog galima palikti atvirą langą ir uždaryti virtuvės duris smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 31 gruodžio 2010 - 08:52
QUOTE(kettis @ 2010 12 31, 10:52)
reikia nemaišyti - viena yra kvapų filtras, visai kas kita riebalų filtras.

Kvapų filtras yra orkaitės viršutinėje dalyje, ir jis valo iš orkaitės išeinantį orą nuo kvapų ir riebalų ir yra tik dalyje brangiausių modelių.

Riebalų filtras (kuris anksčiau buvo dedamas visose aeg/electrolux orkaitėse, tačiau dabar nebededamas) yra metalinė plokštelė, dedama ant ventiliatoriaus galinėje orkaitės dalyje, ir jis niekaip neapsaugo nuo kvapų.
Kvapų filtras pirolizės metu tikrai labai veiksmingas. O be jo tai svilėsių kvapas jausis, bet tai juk pirolizę darysit kelis kartus per metus - tai tiesiog galima palikti atvirą langą ir uždaryti virtuvės duris smile.gif


as butent apie kvapu filtra norejau nuomones smile.gif aciu smile.gif
taip pat linkstu prie nuomones, kad vistik be kvapu filtro imsim - issivedinsim. dabar isvis jau mastom gal tik penktos klases varianta su pirolize imti. nes ir penktoj klasej man funkciju uzteks ir stiklai keturi - vadinas nekais dureles baisiai.
Atsakyti
QUOTE(ivil @ 2010 12 31, 15:14)
as butent apie kvapu filtra norejau nuomones smile.gif aciu smile.gif
taip pat linkstu prie nuomones, kad vistik be kvapu filtro imsim - issivedinsim. dabar isvis jau mastom gal tik penktos klases varianta su pirolize imti. nes ir penktoj klasej man funkciju uzteks ir stiklai keturi - vadinas nekais dureles baisiai.

Nekaista - pirolyzės metu galima pridėti delną prie stiklo thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus, jau nusipirkom AEG- Electroliux kaitlentę, gartraukį ir orkaitę. Kraustausi iš šios temos rolleyes.gif
Atsakyti
Išsirinkau AEG kaitlentę HK634200XB ir orkaitę 5941-5M. Gal už panašią kainą būtų geresnių variantų? bigsmile.gif
Ir gal patartumėt kur pigiausiai būtų galima nusipirkti (dar svarbu, kad pinigus būtų galima sumokėti atsiimant prekes)?
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2011 02 07, 15:03)
Išsirinkau AEG  kaitlentę HK634200XB ir orkaitę 5941-5M. Gal už panašią kainą būtų geresnių variantų?  bigsmile.gif
Ir gal patartumėt kur pigiausiai būtų galima nusipirkti (dar svarbu, kad pinigus būtų galima sumokėti atsiimant prekes)?

Internete.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 02 07, 16:55)
Internete.


Šitą tai žinau, bet kokioje internetinėje parduotuvėje, kad pigu ir patikima būtų. Šiaip perku viską iš Skytech, Varles, bet šitose nėra, kad būtų abu daiktai kartu. Be to, gal dar nežinau kokių pigesnių ir geresnių parduotuvių ax.gif
Atsakyti
Rasau cia.

Gavome "dovanu" AEG drabuziu dziovykle. Tikslus modelis TN 55460. Senokas jauciu, bet veikia gerai. Bandziau rasti isntrukcija - neradau. Arba nemoku ieskot. blush2.gif

Gal kas turite ir yra panasus zenkliukai, gali man trumpai nupasakoti?

Pirma skiltis: kampe nupiestas kvadraciukas, jame viduje rutuliukas su dviem taskiukais ir ieina trys funkicjos:
1. nupiesta saulute;
2. puse saulutes;
3. nupiestas lygintuvas.

Antra skiltis: nupiestas laikrodukas ir prierasas 30 min.

Trecia skiltis: kvadraciukas, jo viduje rutuliukas su uodegyte.

Ketvirta skiltis: patalyne.

Penkta skiltis: kelnes.

Sesta skiltis: Ji panasi i pirma skilti, tik zenkliukai atbuline eiga ir kamputyje kvadraciukas su rutuliuku viduje, bet su vienu tasku.
1. Lygintuvas;
2. puse saulutes;
3. visa saulutes.

Gal pas ka nors panasus zenkliukai arba kur imanoma internete rasti siu zenkliuku apibudinima?

Dar atskirai dvi knopkes - gelytes nupiesta, dar atskirai skambutis. g.gif
Atsakyti
Gal kas turi indaplovę ELECTROLUX ESL66060R - kokie atsiliepimai (triukšmingumas, ar gerai išplauna)?
Atsakyti